Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Kaido'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Kaido'nun Seviyesi Sizi Tatmin Etti mi?

• Kullanılan toplam oy
    171
@RedTeroR ne demek istediğini anlıyorum ama güzel olan da milletin bu olaya tepkisini hafif şaka-goygoy ile göstermesi.
Yoksa King'e hakaret-mobbing tarzında tepkiler verilseydi bu hiçbir şekilde kabul edilmezdi zaten.

@RedTeroR Yok dostum anladım. Ben de zaten ilk 2 yıl banı duyunca üzülmüştüm, hatta King'in kendi fikirlerini üretmesi yerine, böyle sağdan soldan persona araklamasına da üzülmüştüm. Ancak sonradan ortaya çıktı ki adam bu konuda senden benden çok rahat ve pişkin. Yani bu bir forum ahalisinin eğitebileceği, kompanse edebileceği bir şey değil. Arkadaşa yardım lazım.

@RedTeroR ne demek istediğini anlıyorum ama güzel olan da milletin bu olaya tepkisini hafif şaka-goygoy ile göstermesi.
Yoksa King'e hakaret-mobbing tarzında tepkiler verilseydi bu hiçbir şekilde kabul edilmezdi zaten.
Mobbing dedin de aklıma geldi. Toriko konusunda herkes gülüp eğleniyorken kekonun bir anda vitesi 5'e takıp ultimatom vermesi ve ortamı germesiyle göçmüştü çocuk bu diyardan. Şimdi de vicdan yapmış gibi hakkını savunuyor. Çok dedim burası kurtlar sofrası diye ama öğretemeden gitti çocuk

Yani elemanın yaptığı şey hırsızlık evet. Ama 25,30 yaşındaki birinin yapmasıyla daha 18,19 yaşında birinin bu işi yapması arasında fark var.

Bu tür olaylarda içten bir özür dilense ortamda gayet kaliteli insanlar var onlarla zaman geçirse kendisi için daha iyi olurdu diyorum.

Yani elemanın yaptığı şey hırsızlık evet. Ama 25,30 yaşındaki birinin yapmasıyla daha 18,19 yaşında birinin bu işi yapması arasında fark var.

Bu tür olaylarda içten bir özür dilense ortamda gayet kaliteli insanlar var onlarla zaman geçirse kendisi için daha iyi olurdu diyorum.
Az daha zorlasan anne sütü yaşına indireceksin halbuki çocuk seneye üni mezunu olacak yaşta Red. Dediğin tavrı taş çatlasın orta okul bebelerine karşı gösteririm. Lise okuyacak yaşa gelmiş adam az çok farkındadır neyin ne olduğunun

Az daha zorlasan anne sütü yaşına indireceksin halbuki çocuk seneye üni mezunu olacak yaşta Red. Dediğin tavrı taş çatlasın orta okul bebelerine karşı gösteririm. Lise okuyacak yaşa gelmiş adam az çok farkındadır neyin ne olduğunun
Herkes senin gibi 17'sinde monklaşmıyor kişisel gelişimini geç tamamlamış insanlar olabiliyor benim gibi :ühü:
Dilenmedi işte :D Üstüne üstlük başka vakalar olduğundanda bahsetmedi. Bildiğin "okey diğerlerini görmediler, RPG'ye devam" demiş genco.
Yani öyle ağzının kenarıyla bir şeyler söylemeye çalışmış ama işin yabancısı olduğu da ortaya çıkmıış, araklama işinin değil özür dileme işinin :hhh:

Mobbing dedin de aklıma geldi. Toriko konusunda herkes gülüp eğleniyorken kekonun bir anda vitesi 5'e takıp ultimatom vermesi ve ortamı germesiyle göçmüştü çocuk bu diyardan. Şimdi de vicdan yapmış gibi hakkını savunuyor. Çok dedim burası kurtlar sofrası diye ama öğretemeden gitti çocuk
Özür dilemesi gerektiğini yazmıştım zaten:artiz: Yol yordam gösterelim derken bahçeli caps attı:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık