Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Kaido'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Kaido'nun Seviyesi Sizi Tatmin Etti mi?

• Kullanılan toplam oy
    171
Kendisine hata yaptığı söylendi. Buna rağmen işi dalgaya vurmaya devam etti. Ayrıca 18-19 yaş gayet de emek hırsızlığının ne olduğunun anlaşılabileceği bir yaş.
Yaptığına iyi diyecek biri yok zaten, insanlar bu yaşlarda çok daha kötü şeyler de yapabilirler olayın doğrusunu anlatıp en azından olgun kişilerle takılacağı bir ortamda kalması daha iyiydi. @kekomancer mesela onla 1 ay geçirse budist rahipler gibi gezerdi :ehe:

Böyle şeyler gençliğe verilecek şeyler değil, bahsedilen kişi yetişkin bir birey. Akranlarının belli toplumsal normlara uyma yönünde sarf ettikleri eforu itibarsızlaştırıyor ayrıca bu müsamahakârlık. Madem gençler böyle şeyler yapıyor, biz de yapalım.

Yaptığına iyi diyecek biri yok zaten, insanlar bu yaşlarda çok daha kötü şeyler de yapabilirler olayın doğrusunu anlatıp en azından olgun kişilerle takılacağı bir ortamda kalması daha iyiydi. @kekomancer mesela onla 1 ay geçirse budist rahipler gibi gezerdi :ehe:
Kütüphaneden kitap çalanın elinden tutar ona doğru yolu gösterirsin,

Kütüphaneyi çalana ceza verirsin aga. Yaşı da o kadar küçük falan değil, yaptığı da normal değil. Biz de 18-19 olduk... Ben de başka köşe yazarlarından kendi yazılarım için parçalar çaldığım oldu ancak o abilerimiz beni uyarınca yerin dibine girdim utançtan ve hemen özür diledim bir daha da yapmadım. Bu adama ise özür dileme fırsatı verildiğinde bile pişkindi. Ve itiraf da etmedi "ben bunu daha önce de yaptım" diye. Bildiğin üstüne çökmüş hazır bilginin hatta hazır kişiliğin :D

Ona el uzatacak olan forum insanları değil psikologlar, psikiyatrlardır artık. Burası terapi salonu değil.

Böyle şeyler gençliğe verilecek şeyler değil, bahsedilen kişi yetişkin bir birey. Akranlarının belli toplumsal normlara uyma yönünde sarf ettikleri eforu itibarsızlaştırıyor ayrıca bu müsamahakârlık. Madem gençler böyle şeyler yapıyor, biz de yapalım.
İnsanların bırakması yada ayıplaması ile iş yapacak birine benzemiyorsun bence bu yorum sana yakışmamış. Özellikle şu kısmı.

King yaptığı ile zaten yanlış bir yola sapmış ama doğrusunu göstermek 2yıl ceza vermekten iyidir diyorum sadece.

İnternette Toriko ile ilgili insanların yorumlarını okurken denk gelmiştim buna ve baya hoşuma gitti benim düşüncelerimle de uyuşuyordu. Bu forumda olduğunu bilsem alıntılardım, kusura bakma. Kendi fikirlerimi de yazdım zaten bu konuya ayrıca.

Olaylar ortaya çıkınca attığı özür mesajı burada. Adam kendi fikirleriyle uyuşanları paylaşıyor sadece, ekleme de yapıyormuş.

Bir de bu mesajı okuyup 2 yıl çok mu diye sorgulamıştım kendimi, ilk vakası da değilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık