Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275
Bigmom'ın hakkını birisi yediyse bu olsa olsa eser sahibinin ta kendisi olur be montana, başkası değil. :( @Tombe iyi hatırlar. Wano'yu görene kadar Bigmom'ın en güçlü yonkou olabileceğini düşünüyordum ben. Totland'da tayfa tarafından rezil edilmesine rağmen ben savunuyordum kadının karakteri böyle diye. Yalnız bir değil iki değil üç değil defalarca kez aynı şeyi görünce, Kaido'nun Bigmom'a söylediği "Çöpe dönmüşsün xd" sözü ve iki imparator arasındaki performans farkını da görünce savunmayı bıraktım mecburen. :S En sevdiğim karakterlerden birisiydi üstelik. Son derece dikkatsiz ve pervasız olmayı hak edecek kadar güçlü olması falan çok hoşuma gitmişti. Hala severim ama yonkou unvanına leke düşürdüğü de bir gerçek bence.
Evet gerçekten öyle. Benimde hislerim aynı şekildeydi. Ancak Oda efendi karakteri nasıl işleyeceğini bilemedi veya bu rezil yolu seçti. Her halükarda güzelim karakterin içinden geçti. Ona rağmen Kid ve Law şu kadını yenemedi ya helal olsun. Demek ki biraz düzgün çizse neler olacaktı kim bilir? Gücünün üst sınırını göremediğimiz harcanan bir yonkou. Ne diyelim alacağın olsun Oda Efendi…

Evet gerçekten öyle. Benimde hislerim aynı şekildeydi. Ancak Oda efendi karakteri nasıl işleyeceğini bilemedi veya bu rezil yolu seçti. Her halükarda güzelim karakterin içinden geçti. Ona rağmen Kid ve Law şu kadını yenemedi ya helal olsun. Demek ki biraz düzgün çizse neler olacaktı kim bilir? Gücünün üst sınırını göremediğimiz harcanan bir yonkou. Ne diyelim alacağın olsun Oda Efendi…
Gücünü görsek seri biter. Adadan canlı çıkan ittifak üyesi kalmaz. Oda'nın kendi kendini çıkmaza soktuğu bir durumdur BM'nin adaya gelmesi. Seriyi bitiremeyeceğinden kadını bitirdi.

40 gün 40 gece dövüşseler gene Kaido yener. İçip içip döver. Akainu'nun yenebilmesi için Kaido'ya handikap lazım.

Kaido'yu seride Luffy dışında herhangi bir karakterin yenebileceğini düşünmüyorum. Kaldı ki Luffy de baş karakter olduğu için yenebildi. Hatta yendi de demeyelim, Oda yendirdi kendisini. Adamı Joy Boy yaptı ya la yendirmek için... Uranüs yapsaymışsın kardeşim ya. Hatta void century'nin kendisi yapsaymışsın daha mantıklı olurmuş. Rakiplerini hiçliğe çekerek yok eden bir yetenek koy geç. Ana karakter sonuçta fazla sorgulama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık