Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275
Akainu hasar bile veremez diyorsun, anladım abi. Saldırı gücü olarak seride zirve olan adama da bunu demezsin. Denizcilerin filo amirali Kaido'ya hasar bile veremiyorsa denizciler bu işi bırakıp miting yapıp sloganlarla adalet istesinler.
Hasar veremez demedim, tabi ki Akainu'nun mevyesi bayağı sağlam ama sadece meyve gücü ile bu canavarı yenemezsin.

Lütfen bana Akainu'nun Kaido'ya karşı avantajlarını ve kaç tür haki'yi ileri seviye kullanabildiğini söylermisin?

Bunların yerine sence Akainu Kral hakiye sahip bir karakter mi?

Hasar veremez demedim, tabi ki Akainu'nun mevyesi bayağı sağlam ama sadece meyve gücü ile bu canavarı yenemezsin.

Lütfen bana Akainu'nun Kaido'ya karşı avantajlarını ve kaç tür haki'yi ileri seviye kullanabildiğini söylermisin?

Bunların yerine sence Akainu Kral hakiye sahip bir karakter mi?
Zoro’nun bilem kral hakisi varsa (zoro favori karakterlerimden biri) akainu’nun hayli hayli kral hakisi vardir. En azindan mantiken olmasi gerekir bence ama bu oda’nin serisi yok derse hicbiri hakiyi kullanamayabilir de :oleyo:

Sakazuki tek başına Wano'ya gelir.Muhtemelen Kaido'ya bile ulaşamaz.

Ama cesaretinden ötürü,Kaido ona birebir teklif eder.

Sonrasında bir güzel döver geri yollar.
Çünkü Kaido en güçlü yaratık,en güçlü.

Luffy vs Akainu sonra olacağı için Akainu>Kaido. Gerçi Oda çiziyor... Yarın Usopp'un burnu aslında gizlenen bir şeytan meyvesi olup, Usopp bile Akainu'yu yenecek güce çıkabilir. Şaşırmayız.

Kılıcıyla korundu Kin'emon. Bu seride kılıcıyla korunan, 2 Yonkō saldırısı da bloklayabiliyor.
Kılıcıyla bloklayan karakter bir imparator sağ kolunu 5 dakika içerisinde yenmiş Zoro yalnız.Kinemon gibi veteran lvl bir herif değil.Kinemon da kılıcıyla falan korunamadı o darbeden.Kılıcı kürdan gibi kırılmış herifin.Direkt kafaya yedi darbeyi yani.

Sakazuki tek başına Wano'ya gelir.Muhtemelen Kaido'ya bile ulaşamaz.
Ulaşamamasını kim sağlıyor ? Franky'nin orta zorluk attığı Sasaki mi ? Zoro'nun orta zorluk attığı King mi ? Yoksa Sanji tarafından Allah katına uçurulan Queen mi ?

Sakazuki tek başına King+Queen+Jack'i yer.Uyanışıyla da uçan altılıya cehennemi yaşattırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık