Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    276
Bir Speed ya da Tama da etmiyorsa artık :oleyo2:
Speed ve Tama'yı öldürmeye çalıştığını zannetmiyorum. Hapishanesi var adamın. Şu ana kadar kafasına vurduğunu sağ kol seviyesi hatta daha güçlüsü bile olsa (ki 20 sene önceki hâliyle) bayılttı adam. Bunları base formunda yaptı. Bu adamın hibrit modu var, onun üstüne daha da güçlendiği sarhoş modu var. Son bölümde yaptığı teknikle kanabosunu magmayla kaplayıp vurabilme potansiyeli var. Seride gördüğümüz en hızlı karakterlerden de biri. Kaidō'nun bitiriciliği de çok fazla, hafife alınmaması gerek.

Speed ve Tama'yı öldürmeye çalıştığını zannetmiyorum. Hapishanesi var adamın. Şu ana kadar kafasına vurduğunu sağ kol seviyesi hatta daha güçlüsü bile olsa (ki 20 sene önceki hâliyle) bayılttı adam. Bunları base formunda yaptı. Bu adamın hibrit modu var, onun üstüne daha da güçlendiği sarhoş modu var. Son bölümde yaptığı teknikle kanabosunu magmayla kaplayıp vurabilme potansiyeli var. Seride gördüğümüz en hızlı karakterlerden de biri. Kaidō'nun bitiriciliği de çok fazla, hafife alınmaması gerek.
Hadi Kinemon’dan bahsedelim? :hhh:

Saka dünyanın en güçlü adamını deşti geçti hala sağ kol seviyesi ne alaka yahu?

Mangaka kendisi magma için en güçlü saldırı gücü demiş üstüne diyecek bir şey yok.

Hadi Kinemon’dan bahsedelim? :hhh:

Saka dediğin adam dünyanın en güçlü adamını deşti geçti hala sağ kol seviyesi ne alaka yahu?
Normal denizci askeri de deşti onu o savaşta. Curiel, magma banyosu yapıp niye ölmedi onu açıklayın siz bana. Kaidō'ya magmanın etki etmediğini gördük, Akainu'nun hiç şansı yok. Onun için kötü bir eşleşme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık