Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275
Nöbet mi tutuyonuz, beni mi gözlüyorsunuz ya. Ne zaman mesaj atsam belli isimler üzerime saldırmaya başladı, valla yoruldum beni salın hacım. Sal beni. :D
Yani Im, Grosei ve Karasakal varken Akainu'ya koca bi arc ayrılacağını gerçekten düşünüyor musunuz? Luffy & Akainu senaryosunda, Akainu en fazla Bluneo gibi bir basamak olur. Bu saatten sonra Akainu'nun üç muhtemel rakibi var; Zoro, Sanji ve Sabo. Ace'in intikamı açısından lavları yakan ateş teması hoş olur. Bu yüzden Sabo en güçlü aday, Tabi ölmediyse.

Yani Im, Grosei ve Karasakal varken Akainu'ya koca bi arc ayrılacağını gerçekten düşünüyor musunuz? Luffy & Akainu senaryosunda, Akainu en fazla Bluneo gibi bir basamak olur. Bu saatten sonra Akainu'nun üç muhtemel rakibi var; Zoro, Sanji ve Sabo. Ace'in intikamı açısından lavları yakan ateş teması hoş olur. Bu yüzden Sabo en güçlü aday, Tabi ölmediyse.
Akainu Luffy illa ki karşılaşacak, yenişemeden ayrıladabilirler de dövüşecekler yani kısa bile olsa. Jinbe buna Akainu ile Teach'i anlattı, Akainu'yu duyunca yarasını tutuyor terliyor falan. Boşa sahneler değil.

Dünyanın en güçlü canavarı unvanı olan birisi teke tekte kimseye kaybetmemeli. MF wb bile o hastalıklı haliyle yerin dibine soktu akainuyu. Kafasının yarısını alması bir șey ifade etmiyor. WB zaten oraya ölmeye gelmiș, senaryo icabı adamın kafasının yarısı gidiyor. Bu seride kaya bölen, bilmem ne bölen saldırılar insana yapılınca ikiye bölünmesi gerekirken sadece biraz kan çıkıyor o kadar. O yüzden akainunun saldırısı kafa almıș filan geçelim bunları. İleride bizim tayfadan biri ile savașsın bakalım öyle kol bacak alabiliyor mu göreceğiz.

Kaido sopasıyla bunu magmaya yollar.

Akainu Luffy illa ki karşılaşacak, yenişemeden ayrıladabilirler de dövüşecekler yani kısa bile olsa. Jinbe buna Akainu ile Teach'i anlattı, Akainu'yu duyunca yarasını tutuyor terliyor falan. Boşa sahneler değil.
Luffy vs Akainu için çok güçlü bir alt yapı var, ben de öyle düşünüyorum ama seriinin gidişatına baktığımızda Akainu ve Luffu karşılaşacaksa ancak hunharca alınan bir intikam görürürüz. Sonrasında Im ya da Grosei.

Bu arada sana sardığımdan değil, bu konu hakkında gerçekten böyle düşünüyorum. :D

Luffy vs Akainu için çok güçlü bir alt yapı var, ben de öyle düşünüyorum ama seriinin gidişatına baktığımızda Akainu ve Luffu karşılaşacaksa ancak hunharca alınan bir intikam görürürüz. Sonrasında Im ya da Grosei.

Bu arada sana sardığımdan değil, bu konu hakkında gerçekten böyle düşünüyorum. :D
Ne bileyim, bana salça oluyorsunuz ikidir. İçkillendim. Yani öyle bir niyetin varsa da boşa kürek çekme, ben kışkırtılmam öyle kolay kolay karakter dışı bana laf atmadıkça :D
Bu arada Akainu alt yapısı var dediğin gibi. Kaido Luffy için o kadar önem teşkil etmiyor, Akainu da sandığınız gibi Luffy'den öyle pata küte dayak yemeyecek. Çok yanlış yorumluyorsunuz ya, patlayacaksınız. :D

Ne bileyim, bana salça oluyorsunuz ikidir. İçkillendim. Yani öyle bir niyetin varsa da boşa kürek çekme, ben kışkırtılmam öyle kolay kolay karakter dışı bana laf atmadıkça :D
Bu arada Akainu alt yapısı var dediğin gibi. Kaido Luffy için o kadar önem teşkil etmiyor, Akainu da sandığınız gibi Luffy'den öyle pata küte dayak yemeyecek. Çok yanlış yorumluyorsunuz ya, patlayacaksınız. :D
Atladığın kısım, Oda'nın Akainu'ya ayıracak zamanı kalmadı. Şöyle, Luffy basamakları birer ikişer değil, beşer onar tırmanıyor, belli ki acelesi var. Bir arcta iki imparatoru birden harcayıp, başka bir olaya girecek bunu anlamamız gerekiyor. Yani bak, bir arcta iki imparatoru aradan çıkaran Oda Akainu'ya neler yapmaz, iyi düşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık