Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    377
Wb kazanabilir ama bence kaido da kazanabilir. Wb nin hastalığı Kaido'nun sarhoşluğu bunların hiçbirinin olmadığı yerde bu adamlar haftalarca bile dövüşür. Wb isterse adayı yok ediyor ama bu herif de isterse uçuyor yani. Hani işi fanteziye döksen kaido yerdeki wb ye lazer atar yani. Böyle olur böyle olmaz demiyorum dövüşü çizdikten sonra istediğin gibi şekillendirirsin zaten ama şu an görünen haliyle bu adamlar arasında kesin galip çıkaracak bir şey olmadı diyorum ben. İkisi de acayip meyvelere sahip ikisi de üç tip haki kullanıyor efsanevi dayanıklılıkları var vs luffy işin içine girince biraz yanıltıcı oluyor bağımsız değerlendirmek gerek diye düşünüyorum
buna katılıyorum amirallerdede bu durumu görmüştük zaten 10 gün boyunca savaşmışlardı

1. Olmaması için geçerli olan madde bir önceki mesajda yazdığım 4. madde. Bunun aksini ispatlayamadığın sürece zirve isimler Wb ve Roger'dır. Ya belki de öyledir diye bir iddia olmaz. Belki de Kizaru en güçlüdür o zaman ne bilelim :bilmem:

2. Kaido'nun ünvanı Roger'ı kapsamıyorsa Wb'yi de kapsayamaz o zaman. Bilemezsin. Çünkü Kaido'ya ünvanın ne zaman verildiği belli değil. Roger öldükten sonra Wb'yi de kapsayan bir unvan yine alamaz Kaido çünkü Wb=Roger. Roger'ın ölmüş olması bu eşitliği bozacak farklı denklemler ortaya atılmasına sebep olamaz.

3. Diyorsun ki Kaido en güçlü ama seride 3-5 tane daha ondan güçlü adam olabilir. İyi o da güzel.

4. Ben yaşlı Wb Kaido'dan güçlüdür demedim zaten burada onu tartışmıyoruz. Sen unvanlar üzerinden konuştuğun ve varlık adamları kapsamıyor mu dediğin için Kaido'nun zirve Wb'den güçlü olma ihtimali yok dedim ben. Sen başından beri yaşlı Wb'yi kast ediyorsan sorun yok.

5. Mihawk>Shanks demen gerekir aslında ama bu farklı bir tartışma konusu.
Yok ben zaten yaşlı MF WB'yi kastediyorum. Kaido'ya da en güçlü demedim. Zaten yukarıda lakaplara göre WB'yi güçlü gösteren bir arkadaş vardı sanırım, ona cevap olarak dedim lakap konusunu.

Sanji, Queen alacağı zaman Yk2 edecek. Zoro da yk1 eder dersek buna okeyim. Ama çatı performansı olarak Kid ve Law'ı tokatladı Zoro. Ayrıca Katakuri'yi yenen Luffy. Katadan güçlü değildi. Bir çok aştığı rakibindeki gibi. Katakuri her alanda Luffyi tokatlıyordu. Ayağa kalkıp kendini geriye attı. Çok muallakta bir galibiyet dövüşten çok kısa süre sonra da bilinci açık gördük adamı. Ayrıca Katakuri de Kral hakiyle vurmanın olmadığı kesin değil. Zoro'nun yaptığı saldırı da bilinçsiz bir eklemeydi, net bir seviye biçilemez. Fakat çatıdaki Kid ve Lawın sağ kol etmediği inanılmaz bariz. Luffy+Killer iki sağ kol eder matematiği de baya komikti kusura bakmada... Killer aşağı indiği gibi Hawkins ile eşleşti. Katakuri ve Marco birlikte Luffy ve Killerla savaşıcak ve bu dövüşü yenecek Luffy tarafı ? Sen inanıyorsan ben okeyim.
2 sağ kol ile 2 sağ kol seviyesindeki rakip ile dövüşmek aynı şey değil. Ayrıca Killer güçsüz bir adam değil, Kaido'yu yaralıyor. Ayrıca Kid nasıl sağ kol etmiyor yahu? Adam Shanks ve tayfasından tek uzuv kaybederek kurtulmuş.

https://read-onepiece.online/manga/one-piece-chapter-566/ baktım doğru. Croco ilk kurtarıyor o sahnede kriz falan yok. 2.de akainu savaşında var sonra deliyor aka. Ben sahneleri karıştırmışım.
Tek kral haki salmaya çalıştığı yer 2. idam girişimi, Luffy'nin saldığı. Onda da direkt olarak bir söylem yok sadece yorum, en olası şey kral haki salmaya çalışması. Yani kesin olarak kral haki kullanamaz diyemeyiz. Dediğim gibi yaşlı, hasta hali Shanks ile göğü yarıyor. He yaralandıktan sonra kullanamayabilir o ayrı mevzu.

Tek kral haki salmaya çalıştığı yer 2. idam girişimi, Luffy'nin saldığı. Onda da direkt olarak bir söylem yok sadece yorum, en olası şey kral haki salmaya çalışması. Yani kesin olarak kral haki kullanamaz diyemeyiz. Dediğim gibi yaşlı, hasta hali Shanks ile göğü yarıyor. He yaralandıktan sonra kullanamayabilir o ayrı mevzu.
Ben mevzu ne bilmediğimden direk yazdım da tabi shanks olayından sonra 2 ay falan geçti mf savaşı oldu. H.haki kullanıyordu bu adam o krize kadar ki aka delmese bellkiii kullanırdı. Gerçi b.haki de 1 kere kullandı. Baya adam önde et tank olarak duruyordu sadece...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık