Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    377
Evet bir türlü anlayamıyorsun xD

Adamlar diyor ki bu meyveyi yiyen kişi şu şekilde olur.

Anlattıkları şekil = luffy

Ve gelip okuduğunu anlamamak sorun yazıyorsun xD
Meyvenin 800 yıl hükümetten kaçtığına inanıyorsun da luffy’i seçtiğine mi inanmıyorsun?

Shanks daha küçücük veletken gördü luffy’nin başaracağı şeyleri. Luffy’nin sahip olduğu özelliklerdi bunlar. Meyve de bunu biliyor olmalı ki nika özelliklerine sahip birisini seçmiş.

Nika'yı tanımlıyor. Luffy'nin özelliklerini değil.

Nika'nın uyanışı ile Luffy başta etkilenmiş gibi duruyordu. Ama şu anki savaş stilinde ondan eser yok. Toon Force olduğu düşünülen yer büyük ihtimal Nika etkisi. Bu kişilik veriyor anlamına gelmiyor. Okuduğunu anlamak çok önemli o yüzden.
Bu arada O Nika uyanışı olmasa Luffy oradan kalkamazdı… istediği kadar sonradan içinden atsın… artık büyü çoktan bozuldu… şu saatten sonra dediğimiz gibi serinin öncesi de sonrası da artık Nika’ya yazar… :d

Ağla.:D Seninkinin gülüşü bile Gura Gura. :D
Ağla dediğine göre yine canını yaktım bugün de yeterli bu kadar :ehe:
Meyvenin 800 yıl hükümetten kaçtığına inanıyorsun da luffy’i seçtiğine mi inanmıyorsun?

Shanks daha küçücük veletken gördü luffy’nin başaracağı şeyleri. Luffy’nin sahip olduğu özelliklerdi bunlar. Meyve de bunu biliyor olmalı ki nika özelliklerine sahip birisini seçmiş.
Luffy meyveyi yedikten sonra oldu onlar.

Bu arada O Nika uyanışı olmasa Luffy oradan kalkamazdı… istediği kadar sonradan içinden atsın… artık büyü çoktan bozuldu… şu saatten sonra dediğimiz gibi serinin öncesi de sonrası da artık Nika’ya yazar… :d
Kalkamazdı doğru. Enma gibi işte. Karşıdaki adam da Ejder Zoani. 19 yaşında saf kendi gücüyle bunu başarması inanılmaz bir şey olurdu.:D İlk defa meyvesi büyük ise yaradı. O kadar olmasını da istemezdim ama.:D

Ben açıkçası meyvenin seçimi olmayabileceğini de düşünüyorum. Meyve belki de Luffy'den kaçacaktı ama kaçamadı. Luffy baskın gelmiş yemiş olabilir. Luffy savaş animda insanları güldürmek üzere bir dövüş sergilemez. Nika'nın misyonu bu gibi duruyorken Luffy ciddi savaşır. Ama savaş stili o an komik bulunabilir. Yine de Luffy'nin savaşırken etrafındakilerin çok güldüğünü hatırlamıyorum. Partideki Luffy ise başka. Orada zaten eğlenmek üzere saçma hareketler yapan Luffy var.

Şu herkesin gözünün portlemesi felan bunlar Nika etkisi olabilir cidden.

Kalkamazdı doğru. Enma gibi işte. Karşıdaki adam da Ejder Zoani. 19 yaşında saf kendi gücüyle bunu başarması inanılmaz bir şey olurdu.:D İlk defa meyvesi büyük ise yaradı. O kadar olmasını da istemezdim ama.:D
Enma ile uzaktan yakından ilgisi yok… seninkinin saçmalığı daha büyük… :d

Bir de ilk defa mı meyve büyük işe yaradı…? Enel neydi…? Başından beri meyvenin ekmeğini yiyor Luffy…:ehe:

Bu arada konuyla ilgili de Prime Wb alır… ama MF Wb yenilir diye düşünüyorum… :D

Ben açıkçası meyvenin seçimi olmayabileceğini de düşünüyorum. Meyve belki de Luffy'den kaçacaktı ama kaçamadı. Luffy baskın gelmiş yemiş olabilir. Luffy savaş animda insanları güldürmek üzere bir dövüş sergilemez. Nika'nın misyonu bu gibi duruyorken Luffy ciddi savaşır. Ama savaş stili o an komik bulunabilir. Yine de Luffy'nin savaşırken etrafındakilerin çok güldüğünü hatırlamıyorum. Partideki Luffy ise başka. Orada zaten eğlenmek üzere saçma hareketler yapan Luffy var.

Enma ile uzaktan yakından ilgisi yok… seninkinin saçmalığı daha büyük… :d

Bir de ilk defa mı meyve büyük işe yaradı…? Enel neydi…? Başından beri meyvenin ekmeğini yiyor Luffy…:ehe:

Bu arada konuyla ilgili de Prime Wb alır… ama MF Wb yenilir diye düşünüyorum… :D
İlk defa tabi. Orada meyveler birbirini nötrledi. Sonuçta Yıldırım da absürt bir güç. Direk Enele yazılamaz. Yenilmez meyve olarak geçiyormuş kitaplarda Goro Goro.

Şu herkesin gözünün portlemesi felan bunlar Nika etkisi olabilir cidden.
İstem dışı güldürüyor evet. Ama nika da milleti güldürmeye çalışmıyor zaten o kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık