Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    377
Beni sıkı tut Sengoku. Tutuyor musun? Tutsana olum.
Gören de Akainu 1v1'de güzelce Ace'ye öldürdü de kimse bir şey yapmadı sanır. Gene olayın başrolünde lütfü hazretleri var onu kurtarmak için son anda girdi çocuk araya ama yanlış yapmış Nika zaten donut olsa bile kurtarırdı paçayı xD

Pedro ölünce partilediğinde çok dikkat etmemiştik ama goda o zamandan Nika sinyali vermiş. Arkadaşları öldü mü kaldı mı belli değil, çatıda trambolin keyfi yapan bir gevşek var.
Bunları konuştuk :( Sarhoşluk var oralarda. Saldırıları da tutmuyor o yüzden. Kafası yerine geliyor yavaş yavaş.

Gören de Akainu 1v1'de güzelce Ace'ye öldürdü de kimse bir şey yapmadı sanır. Gene olayın başrolünde lütfü hazretleri var onu kurtarmak için son anda girdi çocuk araya ama yanlış yapmış Nika zaten donut olsa bile kurtarırdı paçayı xD
Ace'in provokasyona gelmesi yanlıştı ama o an kaçsalar bile Luffy iki adım sonra düşecekmiş zaten. Yine kalıp koruması gerekecekmiş.
Bunları konuştuk :( Sarhoşluk var oralarda. Saldırıları da tutmuyor o yüzden. Kafası yerine geliyor yavaş yavaş.
Ben konuşmadım. İkna da olmadım. Nika bu serinin başına gelmiş en kötü şey. Havada koşmalar, Kaido'nun gözlerinden elini uzatması, direk dansı falan derken iğrenç yani.

Konuştun da ne oldu yav hahahaha.

Adamlar net bir şekilde meyveyi yiyen şöyle şöyle olur demişler ve lütfün de öyle bir karakter basit doğrusal mantık var değil mi sende kaşsız :ehe:
Boş bir sallama. Meyveyi 800 yıldır yiyip de yapsalarmış birileri Luffynin yaptıklarını madem. Meyveye irade yüklemeye kalkıyorsan sahibini seçtiğini de kabullenmen gerekiyor. Demek ki Luffy bu meyveye uygunmuş.

Ben konuşmadım. İkna da olmadım. Nika bu serinin başına gelmiş en kötü şey. Havada koşmalar, Kaido'nun gözlerinden elini uzatması, direk dansı falan derken iğrenç yani.
Nika mevzusu Odanın okuyucuyu kandırması ve saçmalamaları başka bir şey. Luffy umursamaz demek başka bir şey. Herif belli ki meyvenin uyanışının etkisiyle bir hoş olmuş. Bütün varıyla dövüşmeye çalışıyor kendi işini yapıp gerisini arkadaşlarına bırakma peşinde her zamanki gibi. Sözlerinden bu anlaşılıyor zaten. Ama bir sarhoş hali var bunun nedenini söylüyoruz paşam, yoksa Odanın batırmasını savunacak halim yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık