Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    377
Kaido orada olsa şimdiki gibi haki kullanırdı, haki şelaleleri görürdük diyorsan beni kaybettin.
Haki şelaleleri görürüz demiyorum. WB'den sıfır kral haki ve sıfır gözlem gördük diyorum. Silahlanması da o kadar güçlü değildi. Kral haki dışındakilerin gelişmiş kullanımlarını bile gördük o savaşta. MF WB haki konusunda sınıfta kalıyor.

Lola 2 yıl eğitimden öncesinde TB'den gelip kurtarılana kadar 3 yıl Gölgeye esir oluyor. BM ile WB en son ne zaman karşılaştı o da belli değil. Dediğim gibi en az 5 sene öncesinden bahsediliyor. 2 yıl zaman atlaması 3 sene TB.

WB kendisi en güçlü olmadığını ve kalamayacağını da söyledi. Marco sözleri ile bunu onaylıyordu. Yine eski muhabbetlere girmeyelim hiç.
Pudding yaşında evlendirecek olsa 10 sene olmuş.

Oyum hala kararsızdaydı wb’nin mangadaki pozisyonundan dolayı. Ama artık değiştiriyorum. Kaido epey güçlü çıktı.

5 vs 2’deki performansı yonkou’ya yakışırdı. Wb ile o hali karşılaştırılabilirdi. Ama ordan sonra ateşle adayı deldi, daha sıcak ateşle nerdeyse ada kadar devasa ejderha yaptı, thunder bagua’nın daha güçlüsünü gösterdi, gelecek görme ve çevik yılan formu gösterdi.

Altın çağ wb ve Roger’dan başkasına yenilmez. Kaido kendi çağının en güçlüsü.

Haki şelaleleri görürüz demiyorum. WB'den sıfır kral haki ve sıfır gözlem gördük diyorum. Silahlanması da o kadar güçlü değildi. Kral haki dışındakilerin gelişmiş kullanımlarını bile gördük o savaşta. MF WB haki konusunda sınıfta kalıyor.
Yaşlı WB Shanks ile denk kral haki tokuşturuyor, yaşlılığı zaten Yonko. Zirve haliyle olsa Kaido'nun hiç şansı yok konu tartışmaya değmez.

Yaşlı WB Shanks ile denk kral haki tokuşturuyor, yaşlılığı zaten Yonko. Zirve haliyle olsa Kaido'nun hiç şansı yok konu tartışmaya değmez.
O hâli ayrı. Marineford'da kullanamadı. Marineford'daki hâline hiçbir Yonkō ezilmez. Lakabına bakmak da yersiz. Bu adam isim yapmış bir kere, birisi üstünlük kurmadıkça lakabı da onda kalacaktır. Yaşlandı diye Mihawk'a dünyanın en iyi kılıç ustası denmeyi kesmeyeceklerdir, aynı mantık.

O hâli ayrı. Marineford'da kullanamadı. Marineford'daki hâline hiçbir Yonkō ezilmez. Lakabına bakmak da yersiz. Bu adam isim yapmış bir kere, birisi üstünlük kurmadıkça lakabı da onda kalacaktır. Yaşlandı diye Mihawk'a dünyanın en iyi kılıç ustası denmeyi kesmeyeceklerdir, aynı mantık.
O hali zaten en fazla MF'den 1 hafta önce falandır. Ne alaka? Akainu deldiği için kral haki salamadı adam, Squardo falan hasar vermeyecek bu dövüşte. Direkt temiz başlayacak.

Tek çarpışmada 2 yonkou arası üstünlük görülmez zaten. Kaido ve luffy bile denk haki çarpıştırıp gökyüzünü bölüyordu başlarda. Ancak dövüş ilerledikçe Kaido’nun hakisi üstün gelmeye başladı luffy’nin kendisi söyledi.

Yaşlı hali de yonkoudur hastalığın etkisi yokken. Ama tek çarpışmadan anlaşılacak bişey değil bu.

O hali zaten en fazla MF'den 1 hafta önce falandır. Ne alaka? Akainu deldiği için kral haki salamadı adam, Squardo falan hasar vermeyecek bu dövüşte. Direkt temiz başlayacak.
Akainu'dan darbeyi hastalığından dolayı kan kusup yere çöktüğü için yedi zaten. Kalbi tekliyor herifin. Marco da "en korktuğum şey buydu" diyor; 3 amiralin, Garp ve Sengoku'nun olduğu ortamda en korktuğu şey hastalığıymış yani. Shanks ile haki çarpıştırdığı sahne ayrı, orada gösterilen hâli ile Marineford'da gösterildiği hâli arasında dağlar kadar fark var.

Squardo'nun verdiği hasarı temizlemeniz gerekecek kadar zayıflamışsa hiç şansı yok zaten. Prime WB, Kaido'yu alır. Hasta WB alamaz. Hastalıktan Korsanlar Kralı ölüyor yahu, bir zahmet zayıflatsın adamı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık