Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido, Luffy'yi Kaç Defa Daha Bayıltır?

Luffy Kaç Defa Daha Yamulur ?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 37373737 dövüşte olduğu gibi ayağa kalkacak ve Kaido "Nani???" diye tepki verecektir. Zamanında Lucci ile ilk karşılaşmasında Lucci CP9 Havayollarından bir bilet kazanmıştı reis.

Konuya gelecek olursak Luffy bir kez hatta belki daha fazla düşebilir ama son bölümdeki vuruşla olmaz bu. Teke gitmesi tamamen Oda'nın şovuyla alakalı. İsmi bile zikredilmeyen düz saldırıda gidecekse gitsin Shanks abisine baba çekip özel ders falan alsın kumda oynasın ne diyim :artiz:

Bence Wano'da bir kez daha fena dayak yiyecekler ama bir şekilde Luffy, Kaido'nun zayıflığını bulup onu yenicek (Alabasta'daki gibi yani) ardından CP0 gelicek fakat kim gelir artık Devrim Ordusu mu Shanks mı birisi gelip kurtaracaktır ardından Luffy yeni yonkou olacak ve Wano'da Hasır Şapka bayrağı sallanacaktır. Benim naçizane fikrim bu :)

Luffy G4 modunda hakisini yoğunlaştırmasına rağmen tek yer. Sonra Hyo adlı bir moruktan çok kısa eğitim alır.

Kaido hibrit formunda defalarca vurmasına rağmen düz formuna bile tek atamaz. Bu ancak one piece de olur. Mantık yok.
Bu tamamen kaidonun elinin ayarının olmamasından kaynaklı demek ki hibrit formunda o bayılma noktasına tam denk getirememiş kaido.

Katakuri vssinde ne kadar dayak yedi kalktı. Şİmdi diceksiniz kata ile kaido bir mi? Elbette değil ama o zamanki luffy ile şu anki luffy de bir değil vol1 korumasını geliştirdi ve kral haki kapsaması diye bir şey çıktı bunlarla bir daha düşeceğini sanmıyorum 1 kere düşmesi yeter zaten genelde 2 kere düşer Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık