Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
Rayleigh ne kadar yaşlı olursa olsun en az 2 3 gideri var bence. Yani Ray'ın tek yemesi benim açımdan çok şaşırtıcı olur.

Olum Kaido kimlere tek atabilir denmiş. Kimler kaçar kimler şöyle yapar demiyor. Kendi karakterinize tek yedirmemek için 10 takla atıyorsunuz. Yok gözlemle kaçar, yok klon yapar, yok x yok y. İhtimal sorulmuşsa şunu düşüneceksin. Kaido karakterin alnının çatına oturtursa bu karakter dayanabilir mi? Cevap hayırsa ankete cevap da hayır olmalı.

Olum Kaido kimlere tek atabilir denmiş. Kimler kaçar kimler şöyle yapar demiyor. Kendi karakterinize tek yedirmemek için 10 takla atıyorsunuz. Yok gözlemle kaçar, yok klon yapar, yok x yok y. İhtimal sorulmuşsa şunu düşüneceksin. Kaido karakterin alnının çatına oturtursa bu karakter dayanabilir mi? Cevap hayırsa ankete cevap da hayır olmalı.
Ben ona birşey demiyorum haklısın.Farklı konulara dalınmış ona cevap verdim.Yani koca ana örneği ortadayken bir imparatoru aldatmak çok zor birşey değil.

Mevzu direk Kaido'nun bu listedeki isimlerin kafasına balyozu geçirip kimlerin tek yiyeceği ise Cracker,Ace,Zoro,Dof,Kata gibi adamlar tek yer.Ray,Fuji,Kizaru'da tek yiyebilir denk gelirse.Weevil yemeyebilir fiziksele abanmış birisi muhtemelen kendisi.Marco ve Jozu meyveleri sayesinde tek yemez.Ama Kaido'nun direk balyozu kafalarına geçirmeyeceğini karşı tarafının kaçabileceğini falan varsayarsak Kata bu listedeki çoğu isimden fazla dayanır Kaido'ya karşı.Luffy'nin Udon'da Linlin'e yaptığından çok daha iyisini yaparak tabii.

Kaido'nun saldırısı o kadar güçlü bir saldırı değildi. Tek elle dandik bir savuruştu, Luffy'nin o saldırıdan tek yemesi yüz kızartıcı bana kalırsa. Tek yememeliydi.

Luffy'nin sağ kol seviyesi olmasını sağlayan özelliği geleceği görebilmeye başlamasıydı.Luffy Kaido'dan tek yerken gözlem hakisini gram kullanamıyor.Sağ kol seviyesi adam tek yedi gibi bir durum yok yani.Adam kendini sağ kol ligine çıkaran özelliği kullanamaz iken tek yemesi gayet normal.Sakin kalsaydı rahatlıkla kaçardı o saldırıdan.

Sağ kolları tekleyemez. Luffynin yaptığı fütursuzca dalmakti tayfası vuruldu sanıp. Sakin kafa ile şu an yapsalar tek yemez diye düşünüyorum.

Sağ kol, amiral, Mihawk, Weevil falan alamaz herhalde.

Teach şüpheli. Zoro, Dof, Ace geçmiş olsun.

En güzel Dof yerdi ama

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık