Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Böyle bir tayfa kurulsa ve özellikle de ajanlar denizcilere, cp ye ve devrimcilere ihanet edip bu tayfaya bilgi sızdırılsa bırak korsan tayfasını dünyadaki en tehlikeli ekip olurlardı. Hükümet de dahil buna. Muazzam bir bilgi akışı olurdu ellerinde.

Böyle bir tayfa kurulsa ve özellikle de ajanlar denizcilere, cp ye ve devrimcilere ihanet edip bu tayfaya bilgi sızdırılsa bırak korsan tayfasını dünyadaki en tehlikeli ekip olurlardı. Hükümet de dahil buna. Muazzam bir bilgi akışı olurdu ellerinde.
Bilgi kimin ne işine yaramış bu evrende xD

Benim hatam tamamdır olayı anladım.

Bigmom keşke çok bozmasaydı şeklini şu haliyle bu tayfanın başında çok çirkin durur.

Evet şekilciyim.
Hangimiz değiliz ki?
O genç, masum çıtır hali olsaydı veya 28 yaşındaki ateşli milf hali... Keza Tsuru'nun da aynı sekilde.
Serideki isimli, isimsiz karakterlerin yarısından fazlasını gönüllü olarak zevk kölesi olarak tayfaya alırlardı, ve evet buna kadınlarda dahil!

Çok emek vermişsin de.Tüm kadın karakterleri koymana gerek yoktu.

10-15 kişilik bir tayfa kursan yeterliydi bence.

Çünkü fazla güçlü biri eklemedikten sonra sayının önemi yok.

İmparator tayfası ederler gibi,çok güçlü bir kaptana,ikinci,üçüncü komutan edebilecek elit kadın savaşçılara sahipler.

Ama sanki bir sağ kol sıkıntısı olabilir gibi duruyor.

Bu tayfa 2 güne korsanlar kralı olur (tayfaya gönüllü köle olarak katılacak Sanji gibi karakterleri ve korsanfan üyelerini de dahil ediyorum).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık