Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Bu bölüm felaket kaotik bir bölüm, herkes birbirinin açığını kovalıyor ve üç tane bölgesel genişleme falan derken dengeler oynamış.

-Oyuncu olan Kuro ölüyor ama yavrulama yaptığından dolayı başka bir "Kuro" beliriyor.
-"Kuro" belirdikten sonra, iyice dengeler bozuluyor ve herkes çöküyor.
-0'da gördüğümüz Rika'nın gözünün açılması bu bölümde gerçekleşerek Rika'yı ayrı bir seviyeye taşıyor.
-Uro, Ryu tarafından yeniliyor. (?)
-Bölüm Yuta'nın: "Hadi yapalım şunu, Rika." demesiyle sona eriyor.

Bölüm çok hoş, akıyor, okuması çok eğlenceli, türkçesi gelsin daha keyifli olur. Yuta arkı gittikçe yükseliyor.

Bölüm çok iyi. Anlatıcı şeklinde dövüşü okumak baya güzel. Ryu garip bir herif çıktı. Gücünü sevmesem de ilginç biri :D

Yuta bence pis dövecek ama şimdi. Başa baş kaldılar.

Bu dövüş sıktı beni nedense. Karakterlerden midir nedir bilemedim pek sarmadı beni. Ne güzel önceden fişçi abi ile olan dövüş güzeldi. Neyse önümüzdeki maçlara bakacaz artık.

Bölüm çok iyi. Anlatıcı şeklinde dövüşü okumak baya güzel. Ryu garip bir herif çıktı. Gücünü sevmesem de ilginç biri :D

Yuta bence pis dövecek ama şimdi. Başa baş kaldılar.
Eleman bölgesel genişleme açtıktan sonra bile rahatlıkla yine kullanabiliyor, Uro'yu patlattığı panelde söylendi, öyle nefes alır gibi rahat rahat yine kullandı valla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık