Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Boş yere umutlandım ya ona yanıyorum :D
İstersen vereyim özelden spoiler, manganın 6.hikayesini okuyorum şu an.
Umutlarını bir nebze de olsa yeşertmelisin, mangakanın ne yapacağı belli olmuyor, envai çeşit stand gücü var, bir ihtimal Abdül ölmemiş olabilir.Kubo'yu falan geç asıl trolleyenler Araki Hirohiko ile Hideaki Sorachi.Öldü sandığımız adam patladı sandığımız adamın bedeniyle ortaya çıktı, bu bedenden çocuğu olursa hiç şaşırmayın.

İstersen vereyim özelden spoiler, manganın 6.hikayesini okuyorum şu an.
Umutlarını bir nebze de olsa yeşertmelisin, mangakanın ne yapacağı belli olmuyor, envai çeşit stand gücü var, bir ihtimal Abdül ölmemiş olabilir.Kubo'yu falan geç asıl trolleyenler Araki Hirohiko ile Hideaki Sorachi.Öldü sandığımız adam patladı sandığımız adamın bedeniyle ortaya çıktı, bu bedenden çocuğu olursa hiç şaşırmayın.
Zaten JoJo'nun olaayı o değil mi :D Baştan mantık vaat etmemiş zaten adam. Takılmamak lazım böyle şeylere bu seride :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyunda Hol Horse ve Hanged Man kısmına geldim. Hol Horse'u Polnareff ile yenmek imkansız yarım saattir yenemedim adamı. Tam yenecek duruma geliyorum. Hanged Man bir yerden çıkıp işimi bitiriyor.
Emülatör falan var mı pc için?
Varsa bile sadece klavye-mouse ile düzgünce oynanabilir mi?

Pc için emulator vardır ama ben telefonda oynuyorum oyunu. Buyur android için emulator https://yadi.sk/d/eVvewOoWSyPDh
Teşekkürler, bu daha iyi oldu :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
11. Bölüm

Abdül harbi ölmüş yav.
O değilde ne olaylar döndü tek bölümde, tebrik etmek lazım.

Yansımalardan saldıran yaratığın standı harbiden şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü stand dı herhalde.
Tipten kaybetmese bayağı havalı bir karakter olabilirdi.

Sondaki kızın bile standı çıktı, olaya bak :D

12. bölüm
Joseph reyizi iş başında görmek ve karşının cümlesini tahmin etmesi :D Eyt be part 2 yi hatırlattı.

12. Bölüm

Joseph reyiz yine yaptı yapacağını.
Jotaro falan yalan, tek gerçek joseph :D

Standını biraz geliştirse çok güzel olur aslında.
Ayrıca o şişman kadının güzelim esmerden çıkmasına bayağı şaşırdım.
Polnaref öpecekti resmen o kadını :D

Sabah savaş akşam savaş, bi rahat bırakmıyorlar bunları da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık