Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
Ben katondan örnek vermedim ki ... Gene boş.. Haa Koto demişsin, aga MS Genjutsusu öyle değil dedin en güçlü MS genjutsusu denilen tekniğini söyledik işte, kıvırmaya gerek yok.

Böyle bir şey asla söylenmedi hatta Tsunade'nin varlığı aksini söylüyor. O zaman Itachi evrenin tanrısı olurdu. Tsukiyomi yemiş Kakashi bile biraz çalışıp güçlendi diye bir sonraki sefere Tsukuyomi ile baş edebileceğini aklı kesiyor.

Cümle terk.

Kankuro çakra ipleri ile kurtardı lan Samuray'ı :D :D Adam da hareket sezinleyen devasa bariyer + sennin sezgileri + ateş mühürleme becerisi var :D :D Daha da Jiraiya da böyle yetenekler yok diyor.

Abi Kankuro'nun bile Amaterasu'nun yayılma hızından daha hızlı hareket edebildiği yerde, Jiraiya bir tane bile yemez canını sıkma.

Haaaaaa şöyle. Eyvallah aga, Bak evrimsel sürecini tamamlıyorsun böylece. Teşekkür ederim, ihtimal dahiline aldığın için.

Zira Itachi + Kisame'nin galibiyetinin de ben de ihtimali var zaten.
İtachi dedi uchiha kanı yoksa kurtuluş yoktur. Naruto killer bee'ye tskuyomiyi yersen işin biter dedi,kcm naruto yersede biter,kabuto kafasını çeviriyordu oda senjutsunun babasıdır.Zamanı mekanı manıpüle eder ve 1 sn'den kısa sürede sayısız gün işkence eder.Koto teke tek'de en iyisidir.İtachi'nin tskuyominin zayıflığı göze bakılması gerek.Ayrıca jiraiya'da hashirama hücresi yok zaten.

İtachi dedi uchiha kanı yoksa kurtuluş yoktur.
Panel atar mısın ? Ve resmi çeviri olsun lütfen... Çünkü Itachi'nin dediği tek şey, Sana Gerçek şaringan kullanıcısı bir Uchiha ile senin aradandaki farkı göstereceğim diyor. Uchiha olmayan patlar falan demiyor ancak diyorsa da lütfen panelle bizi.

Naruto killer bee'ye tskuyomiyi yersen işin biter dedi
Naruto, Bijuu'ların genjutsu kırabileceğini bilmiyor çünkü Mükemmel Jinc değildi , Itachi'den genjutsu yediğinde. Ancak Itachi orada kimseye Tsukuyomi atamadı mesela ?

Ayrıca jiraiya'da hashirama hücresi yok zaten
Gerek yok.

İtachi dedi uchiha kanı yoksa kurtuluş yoktur. Naruto killer bee'ye tskuyomiyi yersen işin biter dedi,kcm naruto yersede biter,kabuto kafasını çeviriyordu oda senjutsunun babasıdır.Zamanı mekanı manıpüle eder ve 1 sn'den kısa sürede sayısız gün işkence eder.Koto teke tek'de en iyisidir.İtachi'nin tskuyominin zayıflığı göze bakılması gerek.Ayrıca jiraiya'da hashirama hücresi yok zaten.
Kakashi denen salak gözüne güvenip itachinin gözüne baktı ( o sırada diğerlerine de bakmayın dedi)
Jiraiye tsukiyomiyi yemez çünkü sharinganına güvenmez :D
+ çakra aktarımı olduğu için giremez, genjutsu işlemiyor, buna itaçinin ms de dahil.
+ hashirama uchihamıymış da tsunade kaçmış?

Kakashi denen salak gözüne güvenip itachinin gözüne baktı ( o sırada diğerlerine de bakmayın dedi)
Jiraiye tsukiyomiyi yemez çünkü sharinganına güvenmez :D
+ çakra aktarımı olduğu için giremez, genjutsu işlemiyor, buna itaçinin ms de dahil.
+ hashirama uchihamıymış da tsunade kaçmış?
Kakaşi demişken Kakaşi İtaçi'nin tekledi dedikleri Oroçimaru'yu görünce donup kalacak kadar adamdan korkuyordu ama İtaçi'yi görünce ben bunu tokatlarım diye düşünüyordu. Göze gelmese yenerim fikrini deneyecekti ciddili. Sannin ne demek Kakaşi biliyor ama İtaçi fanları bilmiyor.

Bir de Jiraiya sage olduğu için gözlere ihtiyacı yok, yani gözü kapalı da aynı performans ile savaşır.

Kakaşi demişken Kakaşi İtaçi'nin tekledi dedikleri Oroçimaru'yu görünce donup kalacak kadar adamdan korkuyordu ama İtaçi'yi görünce ben bunu tokatlarım diye düşünüyordu. Göze gelmese yenerim fikrini deneyecekti ciddili. Sannin ne demek Kakaşi biliyor ama İtaçi fanları bilmiyor.

Bir de Jiraiya sage olduğu için gözlere ihtiyacı yok, yani gözü kapalı da aynı performans ile savaşır.
evet kakaşi itaçiyi bilmiyor da değildi, adamı çok iyi biliyordu. Ona rağmen bunu yapabileceğine inandı. Yani itaçinin featler ile jiraiyanınkiler arasında dağlar var.
Bu arada itaçiciler konuştukça insanlar jiraiyaya basıyorlar.

Panel atar mısın ? Ve resmi çeviri olsun lütfen... Çünkü Itachi'nin dediği tek şey, Sana Gerçek şaringan kullanıcısı bir Uchiha ile senin aradandaki farkı göstereceğim diyor. Uchiha olmayan patlar falan demiyor ancak diyorsa da lütfen panelle bizi.

Naruto, Bijuu'ların genjutsu kırabileceğini bilmiyor çünkü Mükemmel Jinc değildi , Itachi'den genjutsu yediğinde. Ancak Itachi orada kimseye Tsukuyomi atamadı mesela ?

Gerek yok.

Fan wikisi atıp da resmi çeviri atmadığın için sağol.

Öyle bir şey yok? Olsa da tsukoyomi kaçması kolay bir teknik değil mi yahu, Gai yere bakarak kaçmamış mıydı? Kabuto kapüşon çekerek kaçmamış mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

@Hakuba-EneL abi spesifik olarak resmi çevirili manga paneli istedim sen bana wiki sayfası atıyorsun kaldı ki Wiki sayfasında bile "Uchiha olmayan kurtulamaz" diye bir şey yok. Yani kendi attığın link ile kendi iddianı patlattın ,bize gerek kalmadı aga.

Öyle bir şey yok? Olsa da tsukoyomi kaçması kolay bir teknik değil mi yahu, Gai yere bakarak kaçmamış mıydı? Kabuto kapüşon çekerek kaçmamış mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Onlar "yakalanmamak", biz daha çok yakalanırsa ne olur gibi konuşuyorduk .Ama evet, evrendeki tek Tsukuyomi feati, rakibi direkt gözünün içine bakınca gerçekleşti :D

Base iken bile yok.

Edit: Bariyerin kaplayabildiğ alanı da atayım da "Itachi dışına çıkar atar" diye boş bir laf gelmesini engelleyeyim.

Son düzenleme:
@Hakuba-EneL abi spesifik olarak resmi çevirili manga paneli istedim sen bana wiki sayfası atıyorsun kaldı ki Wiki sayfasında bile "Uchiha olmayan kurtulamaz" diye bir şey yok. Yani kendi attığın link ile kendi iddianı patlattın ,bize gerek kalmadı aga.

Onlar "yakalanmamak", biz daha çok yakalanırsa ne olur gibi konuşuyorduk .Ama evet, evrendeki tek Tsukuyomi feati, rakibi direkt gözünün içine bakınca gerçekleşti :D
Kakaşi şaringan kapıştırmaya kalktı. Salaküstü salakça bir hamleydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık