Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
Narutoya bakıyorsun 40-50 kilo ninjalar basit bir kunaiye ölüyor. Op’a bakıyorsun adamlar 10 metre 5 ton , bomba atsan yara almıyorlar.
Roger 2 tane fodderın kılıçlarıyla,Oden kafasına kurşun yiyerek,Kuina merdivenlerden düşerek öldü bu seride.Op'un varı yoğu fiziksellik olmasına rağmen böyle olaylar da var. Op karakterleri ile Naruto karakterleri arasında inanılmaz bir saldırı gücü farkı var üstelik. Naruto'da hax güçler desen gırla.

Narutoya bakıyorsun 40-50 kilo ninjalar basit bir kunaiye ölüyor. Op’a bakıyorsun adamlar 10 metre 5 ton , bomba atsan yara almıyorlar.

3 Kunai + 1 Dev Shuriken bedenine girdiği halde ölmeyen Iruka (serinin en zayıf ninjalarından birisi bu)

Roger'ı kılıç ile idam eden fodderlar.

Dadan gibi bir dağ haydutunun budaklı sopa ile Garp'ı yere serip, alnından kan getirmesi ?

Yani iki seride de karakterlerin zayıf anları ve de güçlü anları oluyor. OP daha fiziksel bir evren bu kesin ancak Naruto da daha hızlı, daha çok yönlü, daha yıkıcı bir evren.

Big Mom açık ara başta olmak üzere ve onun Şeker Komutanları OP evrenindeki en dayanıklı karakterlerinden değil mi ?

En fazla ufak bir gökdelen diyebileceğin bir yükseklikten düşüyorlar diye ölü ilan edildiler :D

Çakrası Bitmiş yaralı Sasuke ve Naruto, bulutların üzerinden, gökten, yere düşüyorlar. Ve kalkıp dövüşüyorlar. Kaido level feat :D

Yani elbette One Piece fiziksel olarka daha güçlü, daha büyük ve de dayanıklı bunu reddeden yok. Ancak ne OP sanıldığı kadar üstün fiziksel olarak ne de Naruto karakterleri sanıldığı kadar zayıf.

jiraiyayı yüceltmek için itachi konuşturulmuş olsa bile itachi bu konuşmayı jiraiyaya zarar vermek istemediği için yapmış olabilir. ben şahsen itachinin yenilebileceğini düşünmüyorum. ayrıca sennin modu kusurlu. orochimaruyu maymun eden jiraiyadan korkmaz.

jiraiyayı yüceltmek için itachi konuşturulmuş olsa bile itachi bu konuşmayı jiraiyaya zarar vermek istemediği için yapmış olabilir. ben şahsen itachinin yenilebileceğini düşünmüyorum. ayrıca sennin modu kusurlu. orochimaruyu maymun eden jiraiyadan korkmaz.
Biraz taş kağıt makas mantığı var. Jiraiya genjutsuya ve ateşe dayanıklı, sennin modda iken cidden her seylerine karsi bir cevabı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık