Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe'nin Gelişi Sonrası Canavar Üçlü'nün Durumu

Jimbei gelse bile birşey değişmez, sanji hep güçlenmeye devam edecek ama jimbei zaten güçlü bir karakterdi onun gelişimi sanji kadar olmaz. Tayfayı bir güç sıralamasına koysam, tayfaya katılma sıralarına göre koyardım açıkcası :D Belki arada bozanlar vardır ama gösterilme sıraları da önemli diye düşünüyorum. Nami mesela küçümsenecek biri değil, tam support karakteri. Yanında nami olsun her şeyi yaparsın.

Monster Trio çekirdekten yetişmiş bir oluşum olduğu için oraya Roger da gelse durum değişmezdi
OP içerisinde bol bol üçlemeler ve ikilemeler olduğu için araya, yanına kim gelirse gelsin ne gelirse gelsin sonuç değişmez :artiz:
Roger WB Garp
Garp Sengoku
Shanks Mihawk (kılıç dövüşüne atıf)
Dorry ve Brogy nin 100 yıllık savaşı (100 yıl diye hatırlıyorum)
Bunlar ve bunun gibi şeyler işte değişebilecek şeyler değil:artiz::hıh:

Az çok aynı kafadalar yaşları birbirine çok yakın diğer tayfalara oranla daha çok dikkat çeken daha güçlü bir üçlüler. Seri sonu KK - Amiral+ - Amiral veya çok yakını seviyede arzu endam edecek olan bu üçlünün yanında Jinbe'nin esamesi okunmaz. Monster Trio taş çatlasın bir iki arclık ara verir üç komutan düzenine geçer bizimkiler ama sonunda olacağı gene budur.

Yıllardır Usopp'a 4. adam gözüyle bakıyordum o da gitti elinden :( Hala bir tık yok adamımda yav :(
Usopp potansiyelli biride korkak. Oda hala onu öyle çizmeye devam ediyor. İleride bu adamı en iyi Keskin Nişancı olarak bekliyoruz bir de (Van Augur ve Yasopp'u geçecek). Seri sonu belki Jinbe'yi bile geçer 4.adam olur bilemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık