Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbei, Crocodile ve Ace Arasındaki Güç Dengesi

Çikolata adasında gözüktü adamlar çünkü.Pudding de aynı adadaydı. Pudding'i kaçırıp gitmişler işte. Anlamamak için bu kadar direten bu 5 yılda senden başka kimseyi görmedim. Kata son savaşta iyi şeyler gösterince gene sıvamaya hazırlan. Farketmeme meselesini üstte yazdık. Okusaydın keşke.
Kata son savaşta ne yapacak, anasını dövdüler kafasını kuma gömdü. Kız kardeşini alıp götürdüler kafasını kuma gömdü.

Çikolata adasında gözüktü adamlar çünkü.Pudding de aynı adadaydı. Pudding'i kaçırıp gitmişler işte. Anlamamak için bu kadar direten bu 5 yılda senden başka kimseyi görmedim. Kata son savaşta iyi şeyler gösterince gene sıvamaya hazırlan. Farketmeme meselesini üstte yazdık. Okusaydın keşke.
Son savaşta ne yapar Kata? Zibilyon tane karakter olacak orada ne kadar vakit ayırabilir yani.

Kata son savaşta ne yapacak, anasını dövdüler kafasını kuma gömdü. Kız kardeşini alıp götürdüler kafasını kuma gömdü.
Anası ekibi olmadan Wano'ya gidip kendi mezarını kazdı.Adam ne yapsın ? Kız kardeşi kaçırılırken de farklı adada. Gelecek işte son savaşa.Senaryosu hazırlandı böylelikle.

Son savaşta ne yapar Kata? Zibilyon tane karakter olacak orada ne kadar vakit ayırabilir yani.
Meydan muharebesi gibi çizer Oda son savaşı bence. Orada yapar bir şeyler. Gidip de herkes 1v1 atacak değil ya.

Anası ekibi olmadan Wano'ya gidip kendi mezarını kazdı.Adam ne yapsın ? Kız kardeşi kaçırılırken de farklı adada. Gelecek işte son savaşa.Senaryosu hazırlandı böylelikle.

Meydan muharebesi gibi çizer Oda son savaşı bence. Orada yapar bir şeyler. Gidip de herkes 1v1 atacak değil ya.
Karasak korsanları çok büyük gizlilikle mi girdi mekana? Craker donmuş, o büyük haber alma teşkilatı bitti mi? Kata'ya rağmen adamlar ellerini kollarını sallayıp girip çıkmış. Mom ölsün geri kalan tayfa Kata ile devam eder düşüncesi patladı. Mom yoksa Kata önemsiz bir detay. Adamı kendi evinde sallayan yok. Belki de haberi oldu, sessize Karasak ekibinin karşısına çıkmak yerine, istediklerini alıp gitmelerine sessiz kaldı.

Karasak korsanları çok büyük gizlilikle mi girdi mekana? Craker donmuş, o büyük haber alma teşkilatı bitti mi? Kata'ya rağmen adamlar ellerini kollarını sallayıp girip çıkmış. Mom ölsün geri kalan tayfa Kata ile devam eder düşüncesi patladı. Mom yoksa Kata önemsiz bir detay. Adamı kendi evinde sallayan yok. Belki de haberi oldu, sessize Karasak ekibinin karşısına çıkmak yerine, istediklerini alıp gitmelerine sessiz kaldı.
Abi trollemediğini varsayıyorum ve anlatıyorum Kuzan kapakta Van Auger ile gözüktü.

Van Auger ışınlanma meyvesine sahip bir adam. Kuzan üstelik canavar gibi hızlı birisi. Öyle rahatlıkla girmişler. Bu baskın olayı da yeni olmuyor. Cracker hala bandajlıyken oluyor. Yani üzerinden zaman geçmiş. Kata Cracker ve Kuzan'ın bulunduğu adada bile değil. Adam Germa'nın baskınına koşuyor Oven ile.

Son cümle ciddiyse durum daha fena kardeşi için 10 yaşında etrafı talan eden adam bu.

Haterlıktan gözünüz dönmüş olanı görmüyorsunuz gibi duruyor artık.

Kaido'nun Luffy'yi net falan alacağı da yok. G5e karşı hiçbir çaresi yoktu adamın.
Tartışmayla ilgilenmiyorum, gözüm buraya takıldı diye yazayım dedim, Kaido yerden yere vuruyordu G5 nasıl çaresi yoktu :) Kaido her vurdugunda aghh diye ses çıkıyordu, Nika kendini b haki ve h hakiyle kapladığı halde oluyordu bunlar ve Nikanın üstün hiçbir şeyi yoktu, Kaido, bir E. Oda klişesi olarak ada buyuklugunde saldırıya kafa atmasa, yana çekilse kazanacaktı dövüşü. Luffy bir kere Nika moduna girdi, tükendi çıktı, sonra 10 dk kuralına da gerek kalmadan hadi kalbim güm güm deyip geri Nika formuna dönüp tekrar h haki b haki kalkanı giydi onda bile son saldirida tekrar pili bitti, Luffy yetmedi Nika yetmedi E. oda dahil oldu, anca öyle yenebildi. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık