Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Roronoa Zoro

Kim Kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 75 76.5%
  • Jinbe

Kullanılan: 23 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbei çok sevdiğim bir karakter tayfada olması çok önemli tayfanın ağır başlı abisi rolünü seri sonuna kadar sürdürecektir.Amaaaa aması var işte çok uzatmayayım wano da şuan 2 karakterin savaştığı düşmanları birisi Kaido ile savaşıyor şuan diğer novalar çekirdek çitliyor o Kaido tanklarken birisi de Kaido'nun güç sıralamasındaki bilmem kaçıncı sıradaki adamıyla savaşıyor.Zoro alır Jimbei alır demiyorum vicdanı olan elini vicdanına koyar karar verir artık.

Ace'den sonra pek gelişti mi emin değilim. Hani fazla da ilerlemiştir. Şuana kadar zaten amiral, yonko, komutanlarla mücadele eden adam 46 yaşına kadar potansiyeline ulaşamaması saçma ve sıvama geliyor bana.
Bence aktif dövüşen herkes her dövüşünde az biraz ilerleme kaydeder bana kalırsa.Tabi gidip de 70 yaşındaki Linlin için demiyorum bunu.Orta yaşlı Garp bile Chinjao için antrenman yapıyordu.Valla çaylak Ace'i bile yenemeyen adamı mevcut şartlarda kimsenin iplememesi lazım,yapmış olduğu icraatleri yapamaması lazım normalde.

Law ve kidd’in verdiği tepki ortada ve Kidd’in kendi tayfasında Killer var. Kim bilir belki enma’sız zoro’dan güçlüdür ama bana öyle gözükmedi.
shicibukai diye öyle tepki vermezler çünkü kidd’in onlara zerre saygısı yok. Law da kendi shici olup işi bitince bıraktı. Gücüne onlar bile saygı gösteriyor.

Bu arada jimbe who’s who’yla dövüşmüyor. O kattaki herkesle dövüşüyor ve who’s who onların lideri.
Yamato sasaki’nin adamlarını baya harcadığı halde sasaki vs franky’de o adamların ne kadar fark yaratabildiğini gördük. Zoro lidersiz gifterlarla savaşırken bile yaralanmıştı unutmayın. Jimbe’nin işi kolay değil şuan.

Ben su kenarında jimbe enma’sız zoro’ya karşı kazanabilir derim. Ama karada zoro ashura sayesinde kazanır. Onun aşağısıyla jimbe alamaz.
Eğer enma varsa su kenarı da olsa fark etmez. Zoro’ya attım oyumu o yüzden.

Son düzenleme:
Law ve kidd’in verdiği tepki ortada ve Kidd’in kendi tayfasında Killer var. Kim bilir belki enma’sız zoro’dan güçlüdür ama bana öyle gözükmedi.
shicibukai diye öyle tepki vermezler çünkü kidd’in onlara zerre saygısı yok. Law da kendi shici olup işi bitince bıraktı. Gücüne onlar bile saygı gösteriyor.

Bu arada jimbe who’s who’yla dövüşmüyor. O kattaki herkesle dövüşüyor ve who’s who onların lideri.
Yamato sasaki’nin adamlarını baya harcadığı halde sasaki vs franky’de o adamların ne kadar fark yaratabildiğini gördük.

Ben su kenarında jimbe enma’sız zoro’ya karşı kazanabilir derim. Ama karada zoro ashura sayesinde kazanır. Onun aşağısıyla jimbe alamaz.
Bu reis bile böyle dediyse konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık