Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Roronoa Zoro

Kim Kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 75 76.5%
  • Jinbe

Kullanılan: 23 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bende onu merak ediyorum ya :D neden böyle bir algı var merak ediyorum açıkcası. Şimdi jinbe çatıya çıksa, sırıtırmıydı ? Üstüne bizim tayfaya geldiği için artık jinbei de güçlenmeye devam edecek.
Tamamda 2 yıl atlamadan sonra Jimbei'nin kazandığı güç; BM'yi gemiden uçuracak kadar + bir iki gizli teknik dahadır belki. Adamın %90 potansiyelini gördük gibiyiz zaten.

İşte bende onu merak ediyorum ya :D neden böyle bir algı var merak ediyorum açıkcası. Şimdi jinbe çatıya çıksa, sırıtırmıydı ? Üstüne bizim tayfaya geldiği için artık jinbei de güçlenmeye devam edecek.
Yıllardır yeni dünyada aktif savaşıyor ve belli bir yaşında üzerinde, yaşıtları dede olmaya hazırlanıyor. Yani potansiyeline çoktan ulaşması lazım. Bege , Urouge falan yeni dünyaya yeni geldi falan diye sıvarsın da Cinbe bu yaşa kadar hep güçlü kişilerle karşılaşmıştır zaten. Yani bundan sonra güçlenmeye devam etmesi mantıksız ve bence saçma da olurdu.

Normal şartlar altında Zoro zorlanır ama alır, net. Jinbe'nin su avantajının olduğu şu alanda da Zoro daha fazla zorlanır sadece, sonuç değişmez. Eğer su altında kapışacak olsalardı Jinbe alabilirdi belki, ama onda da Jinbe Zoro'nun şu anda zorlanacağından katbekat daha fazla zorlanırdı. Tabii Zoro'nun Tatsumaki ile kendini su dışına çıkarmama şartı olursa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık