Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Killer

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    109
Jinbei, yıllardır küçümseniyor ve yıllardır adam onu küçümseyenleri haksız çıkarıyor :D :D Bıkmadınız :D Adam zaman atlaması öncesi bile neredeyse Ace seviyesindeydi. Şimdi onca savaştan ve yeni tecrübelerden sonra Killer'a mı gidecek ?

Killer'ı gördük, Zoro karşısında (Killer kendinde değildi demeyin, Zoro da yaralı idi, 2 kişiyle aynı anda dövüşüyordu ve gıda zehirlenmesi geçiriyordu) :D

Jinbei, tecrübesini ve dirayetini konuşturur.

Killer'in hakkı yenmiş. 30-14 ne? Kaido'ya hasar veren, Hawkins'i zorlanmadan alan bir karakter için çok az.
Yenmemiş adam kendi seviyesinde adamla karşılaşmadı. ya kendinden çok güçzsüz ya da seviyesinin üstünde adamlar karşısında boy gösterdi dolayısıyla seviyesini yorumlamak zorlaşıyor.

Yenmemiş adam kendi seviyesinde adamla karşılaşmadı. ya kendinden çok güçzsüz ya da seviyesinin üstünde adamlar karşısında boy gösterdi dolayısıyla seviyesini yorumlamak zorlaşıyor.
Kaido karşısında durduğuna ve Zoro'ya rakip olarak çizildiğine göre belli bir seviyenin üzerinde. Zoro'ya karşı tabii ki şansı yok orası ayrı mesele. Bence çekişmeli bir karşılaşma.

Kaido karşısında durduğuna ve Zoro'ya rakip olarak çizildiğine göre belli bir seviyenin üzerinde. Zoro'ya karşı tabii ki şansı yok orası ayrı mesele. Bence çekişmeli bir karşılaşma.
Killer Jimbei mi ? Kesinlikle ama yeterince mukayese edilecek şey olmadığından ben kararsız attım ama illa oy verecek olsam Jimbeiden giderdim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık