Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Killer

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    108
Jinbei oltaya takılmış balıkların intikamını Killer'dan alır.Alır oltaya takar salar okyanusa

Jinbei elit komutanlardan sonra gelen ilk ismi bağırta bağırta dövdü. Who's who kendi vurdu kendi inledi. Jinbei'nin featleri baya güçlü Killerdan bir kaç numara daha görmem gerek. Kendinden ya güç olarak çok öte ya da çok güçsüz adamlarla karşılaştı. Ben Jimbei diyorum ama Killer boş adam değil karşısında iş yapar

Luffynin en büyük rakiplerinden biri gibi gösterilmiş bir tayfanın 2. Adamı bizim tayfada ki zoro ve sanjiden sonra gelen adama yenilmez gibi. Ama gönlüm jimbei yenilir demeye de el vermiyor ? o yüzden yenişemezler yada kendiside ölümün eşiğine gelen killer kazanır diyorum

Bir tarafta denizin has oğlu, gelecek korsanlar kralının yegane dümencisi, eski bir shicki ve güneş korsanlarının kaptanı varken,

Diğer tarafta elinde orakla ot biçer gibi millete saldıran, sürekli gülmekle cezalandırılmış maskeli bir manyak var.

Oyum tabi ki de buna;

Canım da çekti, güzel duruyor.

Bir tarafta denizin has oğlu, gelecek korsanlar kralının yegane dümencisi, eski bir shicki ve güneş korsanlarının kaptanı varken,

Diğer tarafta elinde orakla ot biçer gibi millete saldıran, sürekli gülmekle cezalandırılmış maskeli bir manyak var.

Oyum tabi ki de buna;

Canım da çekti, güzel duruyor.
La ne güzel resim bu. 1 ufak yanına şalgam miss :D

Ne yiyip yememesi Killer baya güçlü Hawkins’i düşük zorlukta aldı kozu olmasa uğraşmazmış bile.Dandik orakla Zoro indiriyor adam birde ekipmanı varken düşün adamı.Zoro’nun çok gerisinde kalmaz power uplar öncesi halinin.Çatı öncesi Zoro ile baya baya rakipler lafla birbirlerine boşa sataştırmamıştır Oda.
Killer, Who's who'nun karşısında nasıl performans gösterirdi acaba jinbei yerine. Who's Who net hawkings den daha sağlam duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık