Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Dof'un inmesi için koca bir adanın iş birliği yapaması gerekti. Jinbei su ürünleri okuyup, üniversite okudum diye ortamlarda hava atabilir.

1- Dresrosadaki Dof nere? Tüm kekteki Big Mom nere? Jinbei, Big Mom'ı bile uçurtuyor. 700 milyonluk Perospero '' Ağzı açık seyrediyor '' kendisini.
2- Jinbe, Oven'a 1 koysa Oven uzun bir süre komada kalır. '' KALKTIĞINDADA BEN BU HAYATA NİYE GELDİM '' der. Oven dediğin adam Jinbe'nin adamı olan ALAADDİNE ile münasebete giriyor, Jinbe'nin kendisi elleşmiyor bile adama.
3- Jinbe isterse seri sonu tayfanın en güçsüz elemanı olarak kalsın, bu tayfanın çok güçlü olacağı anlamına gelir.
Dediğin gibi Linlin'i yere düşürmek nere Doffy'i bayıltacak duruma getirme nere. Övünecek durum bu denli cılız. Squardo daha iyisini yapıp WB'i deldi mesela, ona da senaryo yaz bir ara. %11.3'in gururu sensin kral.

Dediğin gibi Linlin'i yere düşürmek nere Doffy'i bayıltacak duruma getirme nere. Övünecek durum bu denli cılız. Squardo daha iyisini yapıp WB'i deldi mesela, ona da senaryo yaz bir ara. %11.3'in gururu sensin kral.
Squardo olayını Marco açıklamıştı gayet, '' eskiden olsaydı böyle bir saldırıyı almazdı '' gibisinden anlatabildim mi?

Jinbe dediğin adam direk koka ile Big Mom'ın kılıcını karşılıyor ve Big Mom kendini savunacak moddayken Big Mom'ı uçuruyor, Perospero'da ağzı açık öyle bakıyor. Big Mom'ın tayfada komutanlar harici onu yapabilecek birini söylede bilelim yani, Oven'a yenilir diyorsun birde.

Ben oy vermedim zaten, sadece Dressrosa'daki Dof geride kaldı diyorum, Jinbei bu saatten sonra o arc'ın içinden geçebilir gayet.

Dof'un uyanışı ve üç tip hakisinin olması göz boyuyor. Ne gözlemde ne de silahlanmada bir yetkinliği vardı. Ancak Luffy Cracker'la karşılaştığında direkt kokasına yorum yaptı.
Dof'un en büyük eksiği fiziksel güç. G4 karşısında, meyve gücün ve hakinle dahi duramıyorsan, fiziksel gücün çok yetersiz kalmıştır. YC 3'ten bir adım öteye bile koymam seni.
Cracker'ın Luffy için ters bir rakip olduğunu kabul ediyorum. Ancak Dof'a yaptığını yapamadı işte G4'te. Bisküvilerden sıyrılıp gerçek bedene ulaşamadı.
Jinbei, Dof ve Cracker genel güç sıralamasında yakınlardır. Ancak biri diğerine ters gelebilir güç olarak. Bu sebeple Dof'un Jinbei'ye çok sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum.

Jinbei'yi ne sandınız anlamadım ki? Tek yer demişsiniz abiiiiiiiğ...
Kaido'ya karşı özgüveni olmayan adamı,Big mom'a tavrını koyan adama tek attırıyorsunuz. :confused:

Her ne kadar Jinbei'yi dayanıklılık ve fiziksel güç bakımından üstün bulsamda (belki hakide bile), Doflamingo'nun Jinbei için çok ters bir rakip olduğu aşikar. Dof ipiyle rakibini bağlayabilir, defans için uçabilir, yıpratma savaşı için menzilli saldırılar ile devam edebilir. Jinbei'nin bu durumlara üstünlük kurabileceğini sanmıyorum. Ha olur da kapalı dar bir alanda dövüşürler, Jinbei bu sefer karatesini konuşturur ve yener. Ama OP de ki çoğu dövüşte olduğu gibi geniş ve açık bir alanda Dof'un yenileceğine ihtimal vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık