Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Birde şu ödül mevzusu tam bir leş. Üsttede açıkladım 300 milyonluk Luffy'i, Komodor Smoker tek sayfada indiriyor. Ödüllerle bir güç seviyesi kurmak ne kadar doğru tartışılır.

Sağ kol olduğunu tahmin ediyorum yada Yc1 - 2 arası da olabilir handikaplardan anlayamadık çoğu şeyi o arcta ama shichilerin güçlü olduğunu bildiğimden ve amirallerle olan münasebetine bakarak sağ kol benim düşüncem.Yc2 de olabilir tabii belli olmaz ama en kötü ihtimal Yc3 öyle 4.komutan yada arası falan değil.
Bende ayni seyi dusunuyorum. Law ve luffy ile savasmasi, jozu yu durdurması, ic organlarini dikebilmesi... temizinden yc2 eder ama katakuri karsisinda sansi yok maalesef.

Bir sonraki rakip Oda'nın kafasında daha güçlü. Enel o arc Wiper tarafından öldürülüyor yahu neyden bahsediyorsun? Kalbini şoklama yeteneği olmasa ölüp gitmişti. Wiper, Lucci'nin gazıyla ölecek birisi, Lucci Franky'e yaptığından beterini yapar ona.

Enel'i sen yıldırım meyvesi yüzünden abartıyorsun, adamın hiçbir olayı yok yahu bunun dışında.
Abartırım.Logia serideki en güçlü meyve.Bak bu meyvelerin ortalamasının Gura Gura deprem meyvesi ettiği söylendi seride.Ope ope gibi 5 milyarlık meyve var.Bazıları kullanıcının seviyesini direk yukarıdan başlatabiliyor.Enel her ne kadar fiziken zayıf olsa da sırf bu meyve + mantra ile 500 milyon ödül alıyor.Robin meyveyi yenilmez diye övmüştü.

Yani Lucci bile 2 yıl önceki haliyle Enel'e kaybeder.Çünkü yıldırıma karşı koyamaz seviyeyle alakalı bir durum değil bu.Çöp Caribou nasıl alıp yürüdüyse o şekilde meyveyle alakalı bir durum.Bu adamda Caribo'nun meyvesinin 2-3 kat tehlikeli ve güçlü olanı var.

Wiper olayında kairoseki olduğunu bilmiyordu orada küçümsedi ondan izin verdi yoksa yaklaştırmazdı o kadar.

Birde şu ödül mevzusu tam bir leş. Üsttede açıkladım 300 milyonluk Luffy'i, Komodor Smoker tek sayfada indiriyor. Ödüllerle bir güç seviyesi kurmak ne kadar doğru tartışılır.
Çok da indiriyor gibi değil ne sadece avantajları çok diye hazırlıksız yakalıyor. Logia olmasını geçtik bir de Kairoseki kullanıyor.

Abartırım.Logia serideki en güçlü meyve.Bak bu meyvelerin ortalamasının Gura Gura deprem meyvesi ettiği söylendi seride.Ope ope gibi 5 milyarlık meyve var.Bazıları kullanıcının seviyesini direk yukarıdan başlatabiliyor.Enel her ne kadar fiziken zayıf olsa da sırf bu meyve + mantra ile 500 milyon ödül alıyor.Robin meyveyi yenilmez diye övmüştü.

Yani Lucci bile 2 yıl önceki haliyle Enel'e kaybeder.Çünkü yıldırıma karşı koyamaz seviyeyle alakalı bir durum değil bu.Çöp Caribou nasıl alıp yürüdüyse o şekilde meyveyle alakalı bir durum.Bu adamda Caribo'nun meyvesinin 2-3 kat tehlikeli ve güçlü olanı var.
Abartırım demenden anlaşılıyor zaten. Enel bu serideki en büyük balondur. Yıldırımınında bir özelliği falan yoktur. Seride hiçbir savaş tecrübesi olmayan adam Lucci'den falanda güçlü değildir. Lucci, Rokougan ile işini bitirir Enel'in temiz bir şekilde. Hız desen g2'siz Luffy bir çok defa yakalıyor kendisini. Wiper bile yakalıyor, Wiper'a bile hamle çizdiren Lucci'den tek yedirir o arc'taki Enel'i. Dediğim gibi hiçbir savaş tecrübesi olmayan kendisini Tanrı sanan bir egomanyağı kendisi.

Çok da indiriyor gibi değil ne sadece avantajları çok diye hazırlıksız yakalıyor. Logia olmasını geçtik bir de Kairoseki kullanıyor.
İndiriyor indiriyor. Luffy'de diyor zaten '' Öncesinden çok daha güçlüsün '' diye. Mangakanın bu lafı özellikle Smoker > Luffy olması anlaşılır olması için söylettiğini düşünüyorum. Luffy en azından gear2 ile kaçsa anlayacağım ama tepki bile gösteremiyor doğru düzgün.

İşin özü Mf arc'ında Komodor Smoker > Luffy idi fazlası yok.

Abartırım demenden anlaşılıyor zaten. Enel bu serideki en büyük balondur. Yıldırımınında bir özelliği falan yoktur. Seride hiçbir savaş tecrübesi olmayan adam Lucci'den falanda güçlü değildir. Lucci, Rokougan ile işini bitirir Enel'in temiz bir şekilde. Hız desen g2'siz Luffy bir çok defa yakalıyor kendisini. Wiper bile yakalıyor, Wiper'a bile hamle çizdiren Lucci'den tek yedirir o arc'taki Enel'i. Dediğim gibi hiçbir savaş tecrübesi olmayan kendisini Tanrı sanan bir egomanyağı kendisi.

İndiriyor indiriyor. Luffy'de diyor zaten '' Öncesinden çok daha güçlüsün '' diye. Mangakanın bu lafı özellikle Smoker > Luffy olması anlaşılır olması için söylettiğini düşünüyorum. Luffy en azından gear2 ile kaçsa anlayacağım ama tepki bile gösteremiyor doğru düzgün.

Luffy oraya gelene kadar zaten ömründen ömür gitmiş. Smoker sen de aynı şekilde çok güçlendin diyor. Smoker Luffy'e çok ters bir rakip öyle zaafı bulunup yenilecek bir logia da değil. Luffy'nin Smoker'a Enel'deki gibi vurabildigini düşünelim, Smoker diz çöker tövbe eder. O Luffy Magellan'a bile diz çöktürüyor.

Valla adam 500 milyondan fazla ediyor Oda onaylı.Lucci ne logiaya vurabileceği ne de yıldırımdan korunabileceği için kazanamazdı daha güçlü rakip değildi yani o zamanlar.Yıldırıma dayanması kolay değil.Sanji'ye falan düşük voltta saldırılar yaptı.Luffy'e asıldığı gibi milyon voltla gelse Lucci kömür olur haki uzmanı değilken kurtarmaz yani.Cp0 hali rahat alır fakat Cp9 logia karşısında bir yere kadar.

Valla adam 500 milyondan fazla ediyor Oda onaylı.Lucci ne logiaya vurabileceği ne de yıldırımdan korunabileceği için kazanamazdı daha güçlü rakip değildi yani o zamanlar.Yıldırıma dayanması kolay değil.Sanji'ye falan düşük voltta saldırılar yaptı.Luffy'e asıldığı gibi milyon voltla gelse Lucci kömür olur haki uzmanı değilken kurtarmaz yani.Cp0 hali rahat alır fakat Cp9 logia karşısında bir yere kadar.
Daha önce tartışmıştık, Rokougan'ın içten patlamalı haki olduğunu düşünüyorum. Enies Lobby'de bol bol kairoseki vardı, dövüşün nerde geçeceğide önemli.

Ama Lucci sanıldığı gibi logia bilmeyen bir cahilde değil. Meyvesini tanıtırken diyorki '' Logia, Zoan, Paramecia '' bir sürü eşsiz güç var ama benimkisi yakın dövüş uzmanlığı için iyi diyor. Anlayacağın Logia'yı biliyor Lucci, hakiyi biliyor o eminim ben 2 yıl öncede biliyordu, o zaman oturmuş bir haki yok sadece Oda'nın tutarsızlıkları bunlar hep.

Rokougan içten patlamalı haki çıkacak bak gör, cp0 işlenildiğinde göreceğiz bunu.

Edit : Bir logia Enies Lobby'i öyle basit bir şekilde dize getiremez ayrıca onuda söyliyim. Bu mantıkla zaten Caribou, Enies Lobby'i tek başına alırdı :D Luffy ve tayfası seride dengesiz bir yapıya sahip o yüzden bir şekilde hallediyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık