Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
İşte one piecede o yok. Normalde luffynin insanı mermi gibi delmesi lazım. Ama one piecede insanlar çok dayanıklılar. Mesela luffy lastik. Meyve gücü haki ile bile kapanmaz. İstediğin kadar vur bir yerini kıramazsın. Ama canını yakarsın kan alırsın. Ama kılıç ustası isen bir teknikle geçen bölümdeki gibi kesersin. Konumuz aslında luffy değil. Garp, WB kim olursa olsun. Karşındaki kişi seni kesebilecek güçteyse bodoslama dalamazsın. Zira adam kılıcı ile bloklar seni. Sen neyle bloklayacaksın? Kaçınman lazım illaki.

Bu sebeple şuan için görünen kraker, jacki alır. Ama jackin gücünü bilmediğimiz için oy vermiyorum. O da gözüksün sonra bakarız.
Aynen.:D Ama Mangaka Kaido ile az çok gösterecek gibi bir şeyler. O adamına topuzla vurduğu sahneyi bir hatırlasana.:D

Bu arada Jack dövüşü için ben de Krakeri önde görüyorum. Adamın gerçek kimliği ve gücü bilinmediği halde böyle bir ödülü varmış. Jack'ten çok daha farklı bir izlenim verdi. Bence direk ödülden yola çıkılmaması lazım.

Öncelikle Jack daldığında Sengoku daldi mi bilmiyoruz. Çünkü İssho tek yetebilecek durumda. Hele ki denizde daha da avantajlı o meyve ile. Rossa'da da yıkıntıları kaldırdığını görünce Bastille'nin yardım isteğine, bize gerek yok minvalinde konuştu Tsuru. Ama iki kişi daldilar diyelim.

Şimdi İshho ve Sengoku'nun meyveleri fizik olarak iyiysen uzun sure idare edebileceğin turden.

Zoro da harbi dayanıklı adam.

Sengoku'nun shock wave'inden iki yıl önceki Burgess, Lafifte falan çok etkilenmiyordu. Bir de şu anki Zoro'yu dusunun?

Aynı Zoro basınçtan da çok etkilenmedi.

Meteor kesmek mi? Devasa Pica'yi nasıl dilimledigini gördük.

Gemi batırmak mi? Slashlari saglam, amiral iki metre geri savruldu.

Simdi şöyle bir bakınca bu adam bir sure dayak yeyip, o arada iki gemi batirabilecek özelliklere sahip.

Ama Law anketinde ezip geçmedi ne iş?

Forumda güzel adam seçiliyor. Su benim mangadan örneklerle varsaydığım şeyleri mangaka bizzat çizse dahi su söylenirdi aynen:

Ne olacak yiaaa aynısını Law da yapar Kid de yapar, Zoro yaptıysa bunlar da yapar.

Hepimiz biliyoruz bunu.

Çok güzel adam seçiliyor çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık