Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
çok saçma. Muhtemelen luffy vs kraker erken bitecek. Saatler günler sürmeyecektir. Zira parti başlamak üzere. Hatta G4 saatler sürmüyor.

Jackle inu ilk 12 saat dövüştü desek. Sonra neko 12 saat dövüştü desek. Luffy ve kraker dövüşünün 12 saat süreceği yok. Zira luffy 12 saat G4de kalamaz. G4 toplasan 1 saat kadar sürüyor. 1 saatte yenemezse kraker alacak. Şimdiiiii.

Sorsam herkes luffy inu ve nekodan güçlü der. E şimdi bakıyorum, Luffynin G4 ile 1 saatte indirdiği adam diye kraker desek, bu inu ve neko 12 saat jacke direndiğine göre inu ve neko da krakerden güçlü çıkacak.

Eğer kraker 1 saat içerisinde luffyi indirirse, jack krakerden güçlüdür diyenler, jacke 12 saat direnen neko ve inunun luffyden güçlü olduğunu kabul edecek mi?

Zira kraker luffyi indirirse şöyle bir şey çıkacak:

Luffy vs kraker 1 saat sürse kraker kazandı diyelim.

Kraker < jack diyelim

Luffy krakere 1 saat direniyor. İnu ve neko 12 saat jacke direniyor. Yani krakerden daha güçlü denen jacke 12 saat direndiklerine göre luffyden güçlü çıkacaklar bu durumda.

Eğer kraker > luffy ise güç dengesi:

jack > kraker > luffy

Jack > inu = neko > luffy

Dua edin luffy krakeri alsın. Yoksa zoro fanları olarak coşarız :D
İnceden girmişsin. Olaylar olaylar :D

Tayfalarındaki konumlarına göre değerlendirmek lazım aslında. Tabi bilmediğimiz için bu imkansız. Jack'e sağ kol deniyordu ama o konuda ihtilaf vardı sanırım.

İkisinde de hafiften hantallık var gibi. Cracker'e sadece zırhı içinde iken böyle diyebiliriz belki. Jack ise Neko ve Inu ile 5 gün dövüşmesi ile dayanıklı birisi olduğunu gösterdi bence. Cracker'in ise zırhların ardına gizlenmesi gerçek bünyesinin zayıflığına delalet muhtemelen. İş Jack'te sağlam bir B. Haki olup olmamasına bakıyor bence. Ben sağlam olacağını düşündüğümden Jack diyorum.

Bunlar sadece çıkarım tabi. Yani hantal olmaları, Jack'in dayanıklı olması, Cracker'in bedeninin zayıf olması filan yani. Gibi, muhtemelen, bence filan dedim zaten yorum boyunca. :)
Otomatiğe bağlamışın :D Jack alır ama zorlu olur. Aralarındaki fark Kaidou ile BM arasındaki fark gibidir. İkisi de 3. adam ve ilk gösterilen as adamları.
Tabi görünen öyle yanlış da çıkabilir :)

Uzun uzadıya yazasım yok pek. Görünüşte Jack daha güçlü göründü gözüme. Jack diyorum yani.

çok saçma. Muhtemelen luffy vs kraker erken bitecek. Saatler günler sürmeyecektir. Zira parti başlamak üzere. Hatta G4 saatler sürmüyor.

Jackle inu ilk 12 saat dövüştü desek. Sonra neko 12 saat dövüştü desek. Luffy ve kraker dövüşünün 12 saat süreceği yok. Zira luffy 12 saat G4de kalamaz. G4 toplasan 1 saat kadar sürüyor. 1 saatte yenemezse kraker alacak. Şimdiiiii.

Sorsam herkes luffy inu ve nekodan güçlü der. E şimdi bakıyorum, Luffynin G4 ile 1 saatte indirdiği adam diye kraker desek, bu inu ve neko 12 saat jacke direndiğine göre inu ve neko da krakerden güçlü çıkacak.

Eğer kraker 1 saat içerisinde luffyi indirirse, jack krakerden güçlüdür diyenler, jacke 12 saat direnen neko ve inunun luffyden güçlü olduğunu kabul edecek mi?

Zira kraker luffyi indirirse şöyle bir şey çıkacak:

Luffy vs kraker 1 saat sürse kraker kazandı diyelim.

Kraker < jack diyelim

Luffy krakere 1 saat direniyor. İnu ve neko 12 saat jacke direniyor. Yani krakerden daha güçlü denen jacke 12 saat direndiklerine göre luffyden güçlü çıkacaklar bu durumda.

Eğer kraker > luffy ise güç dengesi:

jack > kraker > luffy

Jack > inu = neko > luffy

Dua edin luffy krakeri alsın. Yoksa zoro fanları olarak coşarız :D
Peki Zoro bu tartışmanın neresinde? :/ Jack ile kedi-köpek ikilisi Luffy'den sağlam çıkarsa siz Zoro fanları niye coşuyorsunuz?

Ha bir de Luffy sürekli G4'te kalmak zorunda değil. Dof'ta zaman sınırı vardı.

karolla

Uzun uzadıya yazasım yok pek. Görünüşte Jack daha güçlü göründü gözüme. Jack diyorum yani.

Peki Zoro bu tartışmanın neresinde? :/ Jack ile kedi-köpek ikilisi Luffy'den sağlam çıkarsa siz Zoro fanları niye coşuyorsunuz?

Ha bir de Luffy sürekli G4'te kalmak zorunda değil. Dof'ta zaman sınırı vardı.
Zoro bu tartışmanın bir yerinde değil. Konu luffy fanlarının çelişkili yorumları. Jack > kraker demişler baksana ankete. Bu durumda kraker luffyi alırsa hatta bırak almayı luffy zar zor krakeri alsa bile veya yardımla alsa bile jack > kraker diyenlerin inu = neko > luffy demesi de gerekir. Luffy krakeri ezici üstünlükle alması gerekir ki jack > kraker denkliği olsun. Aksi halde güç dengesi bozuluyor. İnu ve nekonun luffyden zayıf olması için kraker > jack olmak zorunda.

Jack > kraker ise, ve luffy krakeri zorlanarak yenerse veya yenilirse, Jackin 12 saatte alamadığı neko ve inu hem krakerden hem de luffyden güçlü durumda kalacak. Bence bu mantıklı bir şey değil.

Kraker > jack olur ise, Kraker > inu ve neko olur. Luffy de zar zor krakeri alırsa luffy hepsinden güçlü olur ki bu serinin mantığına daha uygun.

Ayrıca luffynin sadece g4 ile kraker jack inu ve neko ile dövüşebileceği de gün gibi ortada. Zira mevcut saldırı gücü, krakerle dövüşünden dofla dövüşünden de gördüğümüz üzere g4süz pek bir şey değil. Bir sanji bile zor eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık