Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani genel olarak senin yorumlarınla aynı kalitede. Tabi daha kısa bir versiyonu.

Bence şu forumda seriyi en yanlış yorumlayan kişilerden birisin ki bunda benlik bir sıkıntı yok. Ama şu sıralar başkalarını aşağılayan (açıkça olmasa dahi laf dokundurarak) bir sürü yorumunu görünce rahatsız oldum, dışarıdan nasıl gözüktüğünü göstermek adına biraz göz kanatmış olabilirim(bu arada King işi olmaz, geç onu. P. Up veya aşırı zorlanma ile Jack belki).
Yanlış mı doğru yorumluyorum onu zaman ilerledikçe görüyoruz. Burda ne kadar Zoro hater'ı varsa son 1 senedir sürekli onların düşündüğünün aleyhinde ve tersine bilgiler ve haberler geliyor. Sen nerden, nasıl takip ediyorsun siteyi onu anlayamadım ama. Değişik. Sitdeki her şeyi böyle takip ediyorsan benim seriyi yanlış yorumladığımı yazman da normaldir.

Jack'i, onun ayarında ya da üstünde birini alacak. Bana göre kesin. Senin gibi belki deyip lütfedenlerle aynı meclisteyiz nasılsa :sapkali:

Yav serinin bittiği falan yok ya seri bitti %85'e gelindi diyor hala yeni karakterler boostluyor (Rocks,İM) seriye hepsi hikaye daha işlenmemiş 2 tane yonkou var goroseiler var devrimciler var kısacası var oğlu var.
Evet daha var ancak son bölümlerdeyiz, burada bir yonkou devrilirse geriye Karasakal ve Dünya Hükümeti kalır bu da zaten son arc olarak Raftel'de işlenir. Arada küçük Elbaf gibi arclar olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık