Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

The Expendables 2

Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Mr. Church'un (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...

Müzelik babaların son sahnesi. Güzel bir veda yapmışlar. 90 öncesi doğumlular hemen hemen tüm esprileri anlamıştır. Zaten yeni nesile hitap etmiyor.

Chuck Norris'in sahneye girişi efsaneydi :D, daha azı yakışmazdı zaten :), birde bu film de Gunner'a daha fazla replik vermeleri hoş olmuş, beni en çok o güldürdü, tam kafa adam :D.

tigerwoods

acaba bildiğiniz iyi şöyle amerikan lise-kolej .tarzı romantik-drama bir film var mı varsa ve paylaşırsanız çok güzel olur

The Hobbit: An Unexpected Journey

Tolkien'in, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak da görülen Hobbit'ten, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan üç filmlik Hobbit macerasının ilk bölümü olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk/The Hobbit: An Unexpected Journey ile bu sefer Bilbo Baggins'in gençliğine gidiyoruz.
Bilbo huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve baş kahramanımız Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir...

Sonunda bende bu filmi izleyebildim. Gayet güzeldi fakat Yüzüklerin Efendisi serisindeki tadı alamadığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca oyuncuların aradan o kadar sene geçmesine ramen doğru dürüst yaşlanmadığını görmek ayrıca güzeldi. (2003'te çıksa ilk film aradan 10 yıl geçmiş. 10 yılın 1 yılı bile yüzlerine yansımamış.)

Rurouni Kenshin

Eski efsanevi suikastçı Kenshin Himura (Takeru Sato) artık gezgin bir samuray haline gelmiştir. Geçmişte yaptıkları yüzünden kefareti olarak artık yardıma ihtiyacı olanları korur. Bu süre zarfında Kenshin Himura Kaoru Kamiya (Emi Takei) ona yardımcı olurlar. Kenshin'nin şiddet dolu geçmişi ile sorunları devam eder.

Filme karşı önyargılıydım şuan kendimden utanıyorum : /
Animeye son derece sadık kalınmış , aksiyon sahneleri gerçekten çok hoş özellikle Katana kullanımı çok iyi yansıtılmış.
Özellikle müziklerin sahnelerle uyumu çok hoşuma gitti ( bi ara mutfak bıçağını alıp sallıyordum :D )
İzlemeyenlerin izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum. Ben çok beğendim.

Film 10 numara. en güzel sahneside Arnold'un I'm back dediği sahne ve kapıyı kırdığı sahnedir heralde bilmem bana katılır mısın?
Geçmişe dair yapılmış her dokundurma güzeldi.

Chuck Norris'in sahneye girişi efsaneydi :D, daha azı yakışmazdı zaten :), birde bu film de Gunner'a daha fazla replik vermeleri hoş olmuş, beni en çok o güldürdü, tam kafa adam :D.
Norris uçmuş gitmiş. Chuck Norris Facts'a epey gönderme var. Kobra esprisi mükemmeldi.

Espirilerden kastın yaşlı olduklarını ima etmeleri ve Chuck Norris (Chuck Norris Amerikalıların Cüneyt Arkını gibi bişidir hatta daha psikopatı bile diyebiliriz) espirisindne bahsediyorsan 90 öncesi dğeilim 93lüyüm ama anladım çoğu espiriyi :)
Chuck Norris'in kim olduğunu biliyorum. Tarihi boyunca sadece Bruce Lee'den dayak yedi. Ayrıca istisnalar kaideyi bozmuyor. Durduk yere niye üstüne alındıysan artık lafımı. Ayrıca tek bahsettiğim Norris değildi, filmin tamamını içeriyor yorumum.

Django Unchained

Amerikan İç Savaşı'ndan iki yıl önce başlayan hikaye geçmişinde eziyet çekmiş bir köle ile Alman avcı Dr. King Schultz'un yüzleşmesini merkezine alıyor.
Brittle kardeşlerin cinayetiyle suçlanan Schultz'u özgürlüğüne kavuşturmak Django'ya bağlıdır. Zira Schultz özgürlüğüne karşılık, Django'dan zorlu bir görev ister. Görevi başarıyla tamamlayan ve özgürlüğüne kavuşan Django gene de Schultz'un yanından ayrılmaz; üstün avcılık yetenekleriyle şimdi ki hedefi Broomhilda'yı bulmak ve köle tüccarlarının elinden kurtarmaktır.

tarantino yine döktürmüş.christopher waltz soysuzlar çetesinde yahudi avlıyordu şimdi ise beyazların egemenligindeki amerikada beyaz avlıyor yanındaki zenci arkadaşıyla.film 10 numara 5 yıldız müzikler keza öyle oyunculuklar müthiş.
özellikler christopher waltz ve samuel l. jacksonun oyunculukları.leonardo di caprio ve jamie foxx ta çok iyi bir film çıkarmış.söylenecek başka bişey yok zaten.mizah olarakta absürd olaylar var.film uzun 165 dakikaydı sanırım ama izlemeye değer zaman akıp geçecek emin olun.
tavsiye ettiğin teşekkürler... izledim çok iyi bi film bende izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim...

Django Unchained

Amerikan İç Savaşı'ndan iki yıl önce başlayan hikaye geçmişinde eziyet çekmiş bir köle ile Alman avcı Dr. King Schultz'un yüzleşmesini merkezine alıyor.
Brittle kardeşlerin cinayetiyle suçlanan Schultz'u özgürlüğüne kavuşturmak Django'ya bağlıdır. Zira Schultz özgürlüğüne karşılık, Django'dan zorlu bir görev ister. Görevi başarıyla tamamlayan ve özgürlüğüne kavuşan Django gene de Schultz'un yanından ayrılmaz; üstün avcılık yetenekleriyle şimdi ki hedefi Broomhilda'yı bulmak ve köle tüccarlarının elinden kurtarmaktır.

tarantino yine döktürmüş.christopher waltz soysuzlar çetesinde yahudi avlıyordu şimdi ise beyazların egemenligindeki amerikada beyaz avlıyor yanındaki zenci arkadaşıyla.film 10 numara 5 yıldız müzikler keza öyle oyunculuklar müthiş.
özellikler christopher waltz ve samuel l. jacksonun oyunculukları.leonardo di caprio ve jamie foxx ta çok iyi bir film çıkarmış.söylenecek başka bişey yok zaten.mizah olarakta absürd olaylar var.film uzun 165 dakikaydı sanırım ama izlemeye değer zaman akıp geçecek emin olun.

Bu film çok olumsuz tepkiler aldı . Bana görede öyle istenilen mesajı veremedi.
Kölelikten kurtulan , özgürlüğüne kavuşan bir zencinin,beyazlardan öldürerek "intikam " alması güzel bir mesaj değildi.

hardsalih

The Kid

Edna, çocuğunun babası olan genç ressam tarafından yüzüstü bırakılmış yalnız bir kadındır. Çocuğuna bakamayacağına karar verince iyi bakılması umuduyla onu zengin bir evin önündeki lüks arabaya bırakır. Kısa bir süre sonra yaptığından pişman olup çocuğu almaya geldiğinde ise çok geç kalmış olduğunu anlar; zira araba o sırada çalınmıştır. Arabayı çalan iki adam çocuğu fark ettiklerinde onu fakir mahallelerin birinde sokağa bırakırlar. Oradan geçen Charlie çocuğu sahiplenmek zorunda kalır.

Türk Sineması bu film olmasa ne yaparmış Allah bilir. izleyin izlettirin.

Bu film çok olumsuz tepkiler aldı . Bana görede öyle istenilen mesajı veremedi.
Kölelikten kurtulan , özgürlüğüne kavuşan bir zencinin,beyazlardan öldürerek "intikam " alması güzel bir mesaj değildi.
güzel bir mesaj olmayabilir ama bu bir gerçekti o zaman kölelikten kurtulmuş bir zenci beyaz olan sahibine ya işkence uygulardı ona yaptıklarını ödetmesi için ya da öldürürdü.beyaz siyah konusunu çok gerçekçi yansıtmıs daha doğrusu acımasızca yansıtmış tarantino ama tarantino nun da tarzı bu zaten onun filmlerine kan öfke şiddet olacak ki bu filmde de o var.

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Geri dönüyorlar! Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melma ve su aygırı Gloria gene ortalığı birbirine katacaklar. Polise yakalanmadan evleri New York'a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulurlar. Alex'in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir!

Çok eğlenceli bir filmdi. Epey güldüm. Bana göre 3 filmde çıtayı hiç düşürmediler. Kral Julien'in sesini dublajlı duymak isterdim, ama olmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık