Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

The Good Lie (2014)

Normalde izleyeceğim bir film değil ama otobüste kitap okurken midem bulanınca ekrandan izledim el mecbur.
Afrika o yokluğun bizzat içinde bulundum. Hatta gemim ile kaçmak isteyenler vardı, kovaladım. Çok etkiliyor beni böyle filmler. Yer yer güldürdü de.

Love & Mercy (2014)

Normalde izleyeceğim bir film değil ama otobüste kitap okurken midem bulanınca ekrandan izledim el mecbur.
Bu film de çok etkiledi beni, ben de çatlak bir sevgili ile uğraştığımdan olsa gerek.
1 yıl amerikada yaşadım, şu kasa bi hanfendi ile tanışamadan geldim ya, içim yandı bi tık da.

Nine Lives (2016)

Çok güzel bir yaklaşım olmuş ya kadınlığa. Bazı kısımlarda kendime de pay biçirttirdi açıkçası.

Çok enteresan bir final yazmşlar. Çoluk çocuk çizgi film diye izlese aman tanrım.

Bir sosisin kendi varlığı hakkındaki gerçekleri keşfetme hikayesi. Raftan düşen kahraman sosisimiz ve arkadaşlarının rafa geri dönüşlerini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Greg Tiernan ve Conrad Vernon oturuyor.

(Alıntıdır)

Micheal Myers'ın doğuşu, ilk filmi 325 bin dolar maliyetle çekip, 60.000.000 dolar kar etmişler. Dönemine göre başarılıydı, gerilim iyi verilmiş. :)

Halloween -1978

Günümüz korku sinemasının şablonlarını oluşturmuş bir klasik Halloween. Senaryo ve müzik ile de bizzat ilgilenen yönetmen John Carpenter’ın damgasını taşıyan film, mahalleye dehşet saçan sapık ve ona yem olmaktan kurtulma çabası içindeki genç kız arasındaki kedi-fare oyununu anlatıyor.

(Alıntıdır)

Granada da bir yaz. Fernando Colomo'nun yönettiği ve Matthew Goode'u 1919'da Verónica Sánchez ve Guillermo Toledo ile birlikte Alpujarra'daki bir köyde bir yıllığına ev kiralayan terhis edilmiş bir İngiliz askeri olan Gerald Brenan'ı canlandıran 2003 İspanyol komedi filmi.
Çok hoş dans sahnesi vardır

Çocuk ve Balıkçıl

Yaptığı çok işler benlik olmasa da ölmeden önce bir işini beyaz perdede izlemek istemiştim. Filmle alakalı olarak herhangi bir pişmanlığım olmadan salondan ayrıldım.

Inherit the Wind, Jerome Lawrence ve Robert Edwin Lee tarafından yazılan aynı adlı 1955 tarihli tiyatro oyununa dayanan 1960 Amerika yapımı filmdir. Film, Stanley Kramer tarafından yönetildi.

Filmin senaryosu 1955 tiyatro oyunundan alınmasına rağmen aslı 1925 de yapılan davaya dayanır.Darwin'nin teorisi okutulsun mu okutulmasın mı. İzlenmesi gereken film olmuş. Ayrıca @RedTeroR ve @Kuzan nın en sevdiği filmler arasında 🤭

Inherit the Wind, Jerome Lawrence ve Robert Edwin Lee tarafından yazılan aynı adlı 1955 tarihli tiyatro oyununa dayanan 1960 Amerika yapımı filmdir. Film, Stanley Kramer tarafından yönetildi.

Filmin senaryosu 1955 tiyatro oyunundan alınmasına rağmen aslı 1925 de yapılan davaya dayanır.Darwin'nin teorisi okutulsun mu okutulmasın mı. İzlenmesi gereken film olmuş. Ayrıca @RedTeroR ve @Kuzan nın en sevdiği filmler arasında 🤭
Yeme de yanında yat :artiz:

Tangarines

Yıl 1992... Gürcü-Abhaz savaşı tüm şiddetiyle sürmektedir. Bölgede yaşayan Estonya kökenliler ata toprakları Estonya'ya dönmüşlerdir. Geride sadece iki yaşlı Estonyalı Ivo ve Margus kalmıştır. Onların kalma nedeni, yetiştirdikleri mandalinaları hasat etmektir.

Süre:1 saat 27 dakika

Gösterime giriş tarihi: 17 Ekim 2013

Yönetmeni: Zaza Urushadze

Film müziğinin bestecisi: Niazi Diasamidze

Görüntü yönetmeni: Rein Kotov

Müziği, karakterleri, sinematografisi, akıcılığıyla izlediğim en iyi savaş filmlerinden biriydi. 1-2 sahne dışında aksiyon pek yok ama yinede hikaye sürekli içine çekiyordu. Savaş karşıtı bir film arıyorsanız kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Puanım: 10/8.5

Tangarines

Yıl 1992... Gürcü-Abhaz savaşı tüm şiddetiyle sürmektedir. Bölgede yaşayan Estonya kökenliler ata toprakları Estonya'ya dönmüşlerdir. Geride sadece iki yaşlı Estonyalı Ivo ve Margus kalmıştır. Onların kalma nedeni, yetiştirdikleri mandalinaları hasat etmektir.

Süre:1 saat 27 dakika

Gösterime giriş tarihi: 17 Ekim 2013

Yönetmeni: Zaza Urushadze

Film müziğinin bestecisi: Niazi Diasamidze

Görüntü yönetmeni: Rein Kotov

Müziği, karakterleri, sinematografisi, akıcılığıyla izlediğim en iyi savaş filmlerinden biriydi. 1-2 sahne dışında aksiyon pek yok ama yinede hikaye sürekli içine çekiyordu. Savaş karşıtı bir film arıyorsanız kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Puanım: 10/8.5
Müthiş bir film bu ya. Şarkıları da gerçekten muazzam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık