Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

The Dictator

O, ülkesine demokrasinin gelmesini engellemek için her koşulla, her engelle sonuna kadar mücadele eden ve direnen bir diktatör!
Amerikan televizyon dünyasının çılgın Borat'ı Sacha Baron Cohen, son bombası Brüno'dan sonra "Diktatör" ile sinema perdesine dönüyor.
Tiranlık kuran bir diktatörün yapabileceği ve neden olabileceği bütün saçma sapan olayları en absürt noktaya taşıyan filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını önceki filmlerinde de beraber çalıştığı Larry Charles üstleniyor. Filmde Cohen dışında Megan Fox, Anna Faris, Ben Kingsley ve Jason Mantzoukas gibi isimleri görmek mümkün...

Eğlencelik komik bi film. Filmin nerdeyse tamamında boş zaman filmi diye düşünürken sonunda amerika hakkında söyledikleriyle iyi bi film haline geliyo. 10/7...

Nasahira

The Dark Knight Rises

Kara Şövalye Yükseliyor (İngilizce özgün adı The Dark Knight Rises), Christopher Nolan'ın yönettiği bir süper kahraman filmidir. DC Comics'in kurgusal karakteri Batman'den uyarlanan 2005 tarihli Batman Başlıyor (Batman Begins) ve 2008 tarihli Kara Şövalye (The Dark Knight) film serisinin, son filmidir. Kara Şövalye Yükseliyor'un senaryosunu Christopher ve kardeşi Jonathan Nolan yazmıştır. Hikâyeyi ise David S. Goyer oluşturmuştur. Nolan, Kara Şövalye filminde olduğu gibi, bir çok sekansı çekmek için IMAX kamerası kullanmıştır. Filmin müziklerini Hans Zimmer yapmıştır.

Herkese tavsiye ederim, bugün arkadaşımla sinemasına gittim. Bu kadar güzel bir film bu kadar güzel bir son görmedim ben ve Kedi Kız'a da tekrar aşık olmuş oldum. :D

Monkey :D Luffy

Black Swan

Black Swan, Darren Aronofsky'nin yönettiği, Natalie Portman, Vincent Cassel ve Mila Kunis'in oynadığı 2010 yapımı Amerikan psikolojik gerilim filmidir. Hikâye, Tchaikovsky'nin Kuğu Gölü bale gösterisi etrafında dönüyor. Gösteride, masum Beyaz Kuğu ve şehvetli Siyah Kuğu rollerinin ikisini de canlandıracak bir balerine ihtiyacı vardır. Bir balerin olan Nina (Portman), Beyaz Kuğu için mükemmel bir seçim iken Lily (Kunis) ise Siyah Kuğu'nun kişiliğine sahiptir. Lilly ve Nina rekabete girdiği zaman, Nina kendisinin karanlık yanını keşfeder.

çok uzun aradan sonra fırsatını bulur bulmaz izledim hemen güzel bir filmdi

Tremors

Küçük bir çöl kasabası, insan yiyen dev yaratıkların istilasına uğrar. Bacon ile Ward, kasabayı bu canavarlardan kurtarmak için harekete geçerler. Komedi ve gerilimin iyi harmanlandığı, özel efektleri ve oyuncuların performansıyla kült olmuş bir yapım...

My Wife is a Gangster

Bir bayan mafya lideri olan Cha Eun-jin'in ( Eun-Kyung Shin ), ablası kanserdir ve ölmeden önce kız kardeşinin evlenip bir yuva kurduğunu, çocuğu olduğunu görmek ister. Yaptığı işin tehlikesi ve sertliği yüzünden korkulan birisi haline gelen ve kadınsı özellikleri yok olmaya yüz tutan Eun-jin'in, bu yüzden pek de talibi yoktur. Çekici bir kadın olmayı öğretsin diye bir hayat kadınını kiralar ve umutsuzca en akla hayale gelmeyecek yerlerde bile kendine bir eş aramaya başlar. Ancak, bu arada kendi grubunun da bağlı bulunduğu büyük mafya patronları arasında bir savaş başlamıştır ve evinin kadını olma fikrine alışmakta olan Eun-Jin bir kez daha silahını kuşanmak zorunda kalacaktır.

Kişisel görüş: 2. veya 3. filmini bilmem ama benim izleyip en çok sevdiğim filmi 1. filmiydi, komik ve yer yer aksiyon sahneleri ile de izlettirmeyi başarmış bir seridir. Kesinlikle tavsiye edilir :D

Source Code

karşısında Christina (Michelle Monaghan) adlı kendisinin tanımadığı birini bulur. Kadının hareketlerinden Colter'ı tanıdığı anlaşılır. Ne olup bittiğini anlamaya çalışan Colter, tuvalette kendine sığınacak yer ararken aynada kendi yerine başkasının yüzünü görmesiyle şok olur. Cüzdanında da bir sınıf öğretmeni olan Sean Fentress'ın kimliği bulunuyordur.
Bu sırada aniden trende büyük bir patlama yaşanır. Hemen ardından Colter kendini yüksek teknolojili bir yerde bulur ve uniformalılardan Goodwin (Vera Farmiga) ona bilmesi gereken her şeyi anlatır. Colter Chicago'da bir treni bombayla havaya uçuran ve daha onlarcısını da öldürmeyi planlayan bombacının kimliğini tarif edebilmek için çok gizli bir göreve atanmıştır. 'Yaşam şifresi' adı verilen bu görev sayesinde Colter paralel bir evrende yolcu Sean'ın yerine geçebilmektedir. Trene her dönüşünde Colter'ın bombacının kimliğini üslerine bildirmesi için sadece sekiz dakikası vardır. Her seferinde yeni bilgiler edinse de avı onu atlatmayı başarır. Daha fazla delil buldukça, bu ölümcül faciayı önleyebileceğine daha çok inanır, elbette zaman onun önüne geçmezse.

Ben beğendim.İzlemenizi tavsiye ederim.

Limitless

Ya bir hap sizi daha zengin ve daha güçlü kılabilseydi? Eddie (Bradley Cooper) perişan halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.

3 Idiots

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

İzlediğim ilk hint filmiydi.Gayet güzeldi beğendim.Yer yer güldürdü yer yer hüzünlendirdi arada ki müzikal sahneler güzeldi.İzlemenizi tavsiye ederim 3saat olmasına rağmen sıkmadı beni.

Tonari no Totoro

Baştan sona çok büyük özen ile hazırlanmış, sayılamayacak derecede ufak ayrıntılar sayesinde inanılmaz bir gerçekçilik kazanmış şaheser. İki küçük çocuğun orman perisi (ayısı?) Totoro ile başlarından geçen maceranın aynen uyumadan önce çocuklara anlatılan bir hikaye tadında anlatıldığı, Miyazaki amcamızın neden anime dünyasının kralı olduğunu gözlerimizin önüne seren eser. Karakterler o kadar saf, o kadar iyi tasarlanmış ki, tüm Walt Disney karakterlerini toplasalar bir Mei etmez, edemez.
Nasıl Grave of the Fireflies izleyicileri depresyona sokuyorsa, My Neighbor Totoro'da insana yaşama sevinci aşılayıp insanı depresyondan çıkaran bir çalışma. Hastası olmamak mümkün değil. (ekşi sözlük zunta)

6 aydır kenarda duruyordu izledim tekrar hayran oldum miyazaki amcaya :D

Monkey :D Luffy

Hair

Savaşa ve militarizme karşı olan; barış ve sevgi dolu özgür bir dünya hayal eden çiçek çocukların “olmayan ülkelerinde”, kalbinin sesini arayan bir savaş yolcusunun hikâyesini anlatan filmde; Beyaz Saray önünde Vietnam savaşını protesto eden binlerce insanın görüntüleriyle birlikte sunulan Let the Sun Shine in - Bırak Güneş içeri Girsin şarkısı temelinden hareket edilmiştir.

1968 kuşağının özgürlük hareketini anlatan hippi abilerimizin göndermeleri olan çok hoş bir müzikal dram Let in the sunshineeee:)bu filmi başkası için ayrımıştım ama şimdiye kadar izlemediğime üzüldüm tavsyie edilir

Der Untergang

Nazi Almanyası'nın führeri Adolf Hitler, yaşantısının son günlerinde Berlin'deki sığınağında generalleri ile beraber bulunmaktadır. Bu arada, Kızıl Ordu'nun Berlin'i kuşatması son hız sürmektedir. Alman ulusunun çöküşü hızla yaklaşmaktadır ancak Hitler yenilgiyi kabul etmemektedir.
Filmde, Rus askerlerinin Berlin'e girmesiyle beraber sokaklarda yaşanan kanlı çatışmalar, bu çatışmalarda Berlin'i savunmaya çalışan çocuk ve gençlerden oluşan gönüllü askerler, Adolf Hitler'in yoldaşlarının bazılarının onu bırakıp gitmesi, bazılarının ise yanında ölüme kadar kalması, Eva Braun ile sığınakta kıydığı nikah, Hitler durumdan umudunu kestikten birkaç gün sonra beraber intiharları, Almanya'nın teslim olması ve bunun üzerine Joseph Goebbels'in eşiyle intiharı gibi olaylar başarılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Hitlerin çöküş günlerini sekreteri tarafından tarafsız şekilde anlatan 2. Dünya Savaşı filmi defalarca izledim son zamanda işim düştü tekrar izledim Filmin en çarpıcı yanı muhteşem oyunculukları özellikle Bruno Ganz abimizin içine Hitler kaçmış gibi bu çok bilinen filmi izleyin ve izlettirin

Sen to Chihiro no Kamikakushi

Japon animasyon üstadı Hayao Miyazaki’nin en değerli yapıtlarından olan film, küçük Chihiro ve ailesinin yeni bir kasabaya taşınmalarıyla açılır. Yolculuk esnasında yolda gördükleri bir tünele dikkat eden aile, tünelin içerisinden geçtiklerinde karşılaştıkları fantastik dünyanın içerisinde büyülenirler. Ancak bu kasabada yolunda gitmeyen bir şeyler vardır, bu büyü kısa bir zaman sonra bozulacaktır. Ailesini kaybeden küçük Chihiro, babasını kurtarmak için korku dolu bir maceraya atılacaktır.

Bu filmde one piece in oralardan Japon sinemasının en iyi örneklerinden olan anime bir film küçük bir kızın ailesinin ruhlardan kurtarmasını konu alıyor bende pek etki uyandırmadı ha bende problem olabilir çünkü filmle ilgili yorumlar genel olarak güzel

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık