Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Mesaj getiren çocuğu takip etseler nereye varacaklardı acaba ? 🤔 Godot orada olacak mıydı ?

Waiting for Godot - 2001 (Samuel Beckett)

Son düzenleme:
Angels and Demons (2009)
Gene önemli şeyler değiştirilmiş ama tepkilerden dolayı yapıldığını düşünüyorum. Aksiyonu biraz daha olmalıydı onu eksik yapmışlar.

Sahne geçişlerini takip etmeye çalışırken beynim yandı yemin ediyorum. Çekim tekniği efsane olmuş, Orson Welles farkı işte.

Genç bir adam olan Josef K. bir sabah uyandığında karşısında polisleri bulur. Polisler, Josef’e hakkında dava açıldığını, bu yüzden yargılanacağını söylerler ancak suçunun ne olduğu ile ilgili bir şey belirtmezler. Josef, hakkındaki suçlamanın nedenini öğrenmek ve masumiyetini kanıtlamak için harekete geçmeye karar verir.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022).
Keşke biraz canavar görseydik. Dumbledore ve Grindelwald aşkını anladık yav niye üst üste belirtme gereği duydular. Serinin en zayıf filmi.

Sonic the Hedgehog 2 (2022).
Üç beş gereksiz sahne dışında fena değildi. Üçüncü filmini bekliyoruz.
Tails'i çok sevdim ama Knuckles'ı pek sevmedim.

Okul Tıraşı

Birkaç gündür sürekli bir yerlerde önüme düşüp, duruyordu film. 90larda görece mahalle arası mekteplerde okumuş neslin ilgisini çekebilecek bir hikaye. Tabi bazı sosyolojik sorunlara değinilmiş haliyle:d
Filmde öğrencilerin 3erli oturduklarını görünce zaten kafa direkt kendi ilk ve orta okuluma gitti. Yatılı olması harici hemen hemen her şey birbirinin kopyası gibi. İdarenin, öğretmenin tavırlarından, öğrenci profiline kadar.. Bu yüzden yönetmenin bu fazlasıyla bireysel ama bir o kadar toplumcu anlatısı yakın hissettirdi. Çocukların bu denli canlı oynaması bile Van'ın o soğukluğundan kaçıramıyor sizi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık