Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bu tarz filmler nedense bana hep abartıymış gibi geliyor.
Süper kahraman filmleri ve korku filmleri hariç her tür filmi izlediğim için abartıymış değilmiş bakmıyorum ben :)

Ayrıca bu film için Anadolu'da geçen politik bir film deniyor ve lgbt teması içeriyor. Abartı mı değil mi bilmiyorum ama Türk aile yapısına zarar veren şeyler ilgimi çekiyor genel itibarıyla.

Ya genelde gerçekçi etiketi yapıştırdıkları için ben biraz o gözle izliyorum.
Sonuçta ben de Anadolu'nun bağrında doğup büyüdüm ve hâlâ da Anadolu'nun bir ilçesinde çalışıyorum. Neyin ne olduğunu da az çok öğrendim. Bağıra bağıra sosyal mesaj verme kaygısı gütmediği ve gerçeği çok fazla eğip bükmediği sürece sakin sakin izliyorum ben genelde.

Ben, film mubi'de var sanıyordum ve bu yüzden bu akşam izleyeceğim yazmıştım ama kontrol ettim de henüz gelmemiş film. Keyfim kaçtı.

Athena'yı izledim dün. Pek beğenmedim. 2 veririm 5 üzerinden. Arada kaynamasın diye yazmak istedim, önceki gün de Decision To Leave'i izledim. İzlediğim, 2022 yapımı filmler arasında en iyi film 4-5 filmden biri.

Akşam da Kurak Günler'i izleyeceğim. Bakalım, güzel Anadolu'mun o kadar da güzel olmayan insanlarını nasıl resmetmiş Emin Alper.
Athena'yı bize ödev olarak verdiler de ben de sarmayacağını düşünüyorum.
Bir türlü izleyemedim.

Athena'yı bize ödev olarak verdiler de ben de sarmayacağını düşünüyorum.
Bir türlü izleyemedim.
Klip gibi film. Kötü anlamda demiyorum bunu. İçine girebilirsen etkiliyor da ve sinemasal anlamda da iddialı bir film ama tek plan sevdalısı olacak yaşı geçtim ben ki tek planda çekilmiş bir film izlemek istesem açar tekrar Victoria'yı izlerim. Konusu başlangıçta içine çekse de film ilerledikçe koptum ben filmden.

Sonu hariç baya iyi bir film aslında. Temposu iyi ayarlanmış. Özellikle görüntü yönetmenliği harika bir iş çıkarmış. Vakit bulunca affetme.
Klip gibi film. Kötü anlamda demiyorum bunu. İçine girebilirsen etkiliyor da ve sinemasal anlamda da iddialı bir film ama tek plan sevdalısı olacak yaşı geçtim ben ki tek planda çekilmiş bir film izlemek istesem açar tekrar Victoria'yı izlerim. Konusu başlangıçta içine çekse de film ilerledikçe koptum ben filmden.
Kyk'da izlenecek film değil gibi.
İzmir'e dönünce izlerim artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık