Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Kuzuların Sessizliği
İzledim şimdi. Film gerçekten güzeldi özellikle diyaloglar çok hoştu. Sadece sonunu biraz daha farklı bekliyordum. Biraz sıradan bitti bence. Daha doğrusu hikayenin akışına göre bitti ben daha sürpriz birşey bekliyordum.

Jab tak hai jan

Hint filmleri izlemem ama bunu açtım biri tavsiye etmişti. 1 saat dayanabildim. Zaten yarım saati müzikal gibi geçmişti. Çoğu hint filmi böyle sanırım.

Back to the future

Beni sarmadı nedense bitirmedim:( Cast seçimi olarak profesör bembeyaz saçlarına rağmen oldukça genç duruyor. Takıla takıla buna mı takıldım evet.

12 Monkeys

Üç ana karakterde çok iyi performans sergilemiş . Benim filmden beklentim farklıydı dizisini izlediğim için 1.30 saat 2 kişinin doğru bir iletişim kurmasını bekledim. Daraldım. Bu yüzden hoşuma gitmedi pek, dizisini izlediyseniz diziyi unutun.

Magnolia

Çok etkileyici bir film. Diyalog açısından zengin, aksiyonu az, aşama aşama anlaşılan filmleri her zaman daha çok sevmişimdir. Bu filmde ek olarak vurucu sahne dediğimiz pek sık rastlanmayan sahneler var. Tavsiye edilir :respectface:
Özellikle Frank'ın babası ile karşılaşmasında yaşadığı katarsis ve kurbağa yağmuru çok etkileyiciydi.

Magnolia

Çok etkileyici bir film. Diyalog açısından zengin, aksiyonu az, aşama aşama anlaşılan filmleri her zaman daha çok sevmişimdir. Bu filmde ek olarak vurucu sahne dediğimiz pek sık rastlanmayan sahneler var. Tavsiye edilir :respectface:
Özellikle Frank'ın babası ile karşılaşmasında yaşadığı katarsis ve kurbağa yağmuru çok etkileyiciydi.
Bu filmi son zamanlarda takip ettiğim birkaç film sektörüne hakim kişiden de duydum ama 3 saat olması ve son zamanlarda sürekli film izlemekten dolayı 2 saatin üstünde filmlerin hafiften bayması yüzünden herhalde baya uzun süre bakamayacağım.

Bu filmi son zamanlarda takip ettiğim birkaç film sektörüne hakim kişiden de duydum ama 3 saat olması ve son zamanlarda sürekli film izlemekten dolayı 2 saatin üstünde filmlerin hafiften bayması yüzünden herhalde baya uzun süre bakamayacağım.
Şöyle söyleyeyim sana; Film farklı insanların (ki 6 tane göze çarpan karakter var) birbiri ile tesadüflerini ve sadece 24 saatini konu alıyor. Ben o yüzden sıkılmadım ve bitişinde bende günlük hayatımda bunları yaşadım dedirtiyor. İzle :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık