Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

The Big Short

Sektör dışından dört kişi büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmişti: Büyük Açık. Cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürmüştü. Michael Lewis’in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan, Adam Mckay’in yönettiği Büyük Açık filminde Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt rol alıyor.

Biyografi ve ekonomi sevenler için güzel film. Oyuncu kadrosu da zaten baya sağlam. Oyuncu listesinde Selena Gomez görünüyor ama sadece kısa konuşma yapıyor ön yargılı olmayın :D Pek bir şey anlamadım bir sürü ekonomik terim olduğundan dolayı ama izlemenizi tavsiye ederim. 2008 ekonomik krizinin adım adım geldiğini anlatmış,zaten kitap uyarlamasıymış.

Exmachina - 2015

Konusu:
Henüz 24 yaşındaki Caleb, sadece Silikon Vadisi'nin değil dünyanın da en önemli teknoloji şirketinde yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Şirketin gizemli CEO’su Nathan ise hem şirketten hem insanlardan uzakta, özel bir dağ evinde yaşamaktadır. Caleb, düzenlenen bir yarışmada, Nathan'ın dağ evinde 1 haftalık bir 'ödül' kazanır. Fakat içine çekileceği deneyden habersizdir. 'Ava' adında güzel bir robot kızın bedeninde, dünyanın ilk gerçek yapay zekası Caleb'i beklemektedir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Alex Garland'ın üstlendiği bilimkurgu filminin başrollerinde Oscar Isaac, Domhnall Gleeson ve Alicia Vikander yer alıyor. Yılın en merakla beklenen filmlerinden Ex Machina, “insanlık sonrası fütüristik şok filmi” ve “vizyoner bir bilimkurgu” olarak şimdiden kült filmler arasına girdi.
Yorum:
Film çok boş öyle boş ki öyle böyle değil çok boş bu film çok :D
Bildiğin Google gitmiş yapay zeka yapmış. Bir tane adamda gelmiş bunu test ediyor insansı mı diye ?
Ulan kız seni öldürmek için kaçmak için plan yapıyor. Ölümden korkuyor daha ne testi ?
Film güzel olabilirmiş ama sonu ve ilerleyiş saçmalıyor 4-5 günden sonra !
10/7
Trailer:

Deadpool

Yorum
''Bir film daha ne kadar güzel olabilirki?'' dedirten film. Muhteşemdi özellikle Deadpool'un film anlatışı. En sonundaki sahneyi sanırım salonda 5-6 kişi bekledi ve birden DP çıkıp ''Hadi evinize gidin ne bekliyorsunuz. Haa sanırım Deadpool 2 in tanıtımını bekliyorsunuz ama onu yapacak bütçemiz yok hadi durmayın gidin..........Çıkarkende çöplerinizi alın g*tleklil yapmayın'' dedi mal gibi kaldık. Ayrıca ilk defa bi dublajı bu kadar beğendim süper ötesiydi 10/10

Dragon blade.. Benim gibi Jackie Chan hayranıysanız buyrun izleyin :D Film biraz aktör, yönetmen bakımından düşük kalibre gibi geldi bana, hatta filmin ilk kısmında çok hayal kırıklığına uğradım. Ama zamanla hikaye sizi sarıyor. Romantik tarzda çekilmiş bir film çok realist bir bakış açısı yok. Türü tarih. İpek Yolunda 36 farklı ulusun mücadelesini anlatıyor. Jackie Chan bir Hun ve İpek Yolu Koruma Ekibinin başı. Bu ekip de uluslar arasında barışı temin etmeye çalışıyor işte. Gerisini anlatmak spoiler olur gerek yok :) Ama şunu söyleyeyim Romalıların hikayeye dahil olmasıyla işler güzelleşiyor, gerçekten izlenilesi bir film oluyor.

Deadpool.
Bu filmi izleyin. Gerçekten yapmışlar. Keşke biraz daha uzun olsaydı :/
Son sahnedeki kalkın gidin evinize ve unicorn olayı gerçekten hoştu. Hugh Jackman olsun ağzını dikerim olsun adamlar yapmış.

Exmachina - 2015

Konusu:
Henüz 24 yaşındaki Caleb, sadece Silikon Vadisi'nin değil dünyanın da en önemli teknoloji şirketinde yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Şirketin gizemli CEO’su Nathan ise hem şirketten hem insanlardan uzakta, özel bir dağ evinde yaşamaktadır. Caleb, düzenlenen bir yarışmada, Nathan'ın dağ evinde 1 haftalık bir 'ödül' kazanır. Fakat içine çekileceği deneyden habersizdir. 'Ava' adında güzel bir robot kızın bedeninde, dünyanın ilk gerçek yapay zekası Caleb'i beklemektedir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Alex Garland'ın üstlendiği bilimkurgu filminin başrollerinde Oscar Isaac, Domhnall Gleeson ve Alicia Vikander yer alıyor. Yılın en merakla beklenen filmlerinden Ex Machina, “insanlık sonrası fütüristik şok filmi” ve “vizyoner bir bilimkurgu” olarak şimdiden kült filmler arasına girdi.
Yorum:
Film çok boş öyle boş ki öyle böyle değil çok boş bu film çok :D
Bildiğin Google gitmiş yapay zeka yapmış. Bir tane adamda gelmiş bunu test ediyor insansı mı diye ?
Ulan kız seni öldürmek için kaçmak için plan yapıyor. Ölümden korkuyor daha ne testi ?
Film güzel olabilirmiş ama sonu ve ilerleyiş saçmalıyor 4-5 günden sonra !
10/7
Trailer:
Abi bir eleştirine bak birde verdiğin puana. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık