Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Ex Machina

Henüz 24 yaşındaki Caleb, sadece Silikon Vadisi'nin değil dünyanın da en önemli teknoloji şirketinde yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Şirketin gizemli CEO’su Nathan ise hem şirketten hem insanlardan uzakta, özel bir dağ evinde yaşamaktadır. Caleb, düzenlenen bir yarışmada, Nathan'ın dağ evinde 1 haftalık bir 'ödül' kazanır. Fakat içine çekileceği deneyden habersizdir. 'Ava' adında güzel bir robot kızın bedeninde, dünyanın ilk gerçek yapay zekası Caleb'i beklemektedir.

Güzel bir filmdi. Sonlara doğru gerilmeye başladım. Filmin öyle bir havası var zaten. Sonu da şaşırtıcıydı. İzleyin derim.

Ex Machina

Henüz 24 yaşındaki Caleb, sadece Silikon Vadisi'nin değil dünyanın da en önemli teknoloji şirketinde yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Şirketin gizemli CEO’su Nathan ise hem şirketten hem insanlardan uzakta, özel bir dağ evinde yaşamaktadır. Caleb, düzenlenen bir yarışmada, Nathan'ın dağ evinde 1 haftalık bir 'ödül' kazanır. Fakat içine çekileceği deneyden habersizdir. 'Ava' adında güzel bir robot kızın bedeninde, dünyanın ilk gerçek yapay zekası Caleb'i beklemektedir.

Güzel bir filmdi. Sonlara doğru gerilmeye başladım. Filmin öyle bir havası var zaten. Sonu da şaşırtıcıydı. İzleyin derim.
Demin izledim, fena film değil ama pek özel bir yanıda yok,

Bir ara sarışın adamda yapay zeka çıkacak ve bir yapay zeka kendisinin yapay zeka olduğunu anlayabilecek mi, anlayamayacak mı sorusu üzerine deney yapıyor olacaklar sandım, olmadı, sonra bir ara sakallı adam yapay zeka çıkacak ve yapay zekalar kendilerince insan zihni üzerinde deney yapıyor olacaklar diye bekledim, o da olmadı, bunlardan biri olsa film çok daha vurucu olabilirdi ama dümdüz bitti :(..

Yapay zeka vb. konularda hala en mükemmel yapım 'Ghost in the Shell', bu filmi izleyeceğinize onu izleyin izlemediyseniz..

Son düzenleme:
Kingsman: Secret Service

Bir nevi kalburüstü James Bond parodisi olarak da değerlendirilebilecek olan Kingsman, Kick Ass'in yaratıcısı olan Mark Millar ve Dave Gibbons'ın yarattığı çizgi romandan beyazperdeye aktarılıyor. Filmde çok yetenekli, ancak işlenmemiş bir sokak genci olan Eggsy'nin (Taron Eggerton) çok gizli bir casusluk organizasyonuna kabul edilmesi ve organizasyonun çok zorlayıcı eğitim aşamalarından geçmesi konu ediliyor. Tam bu sırada sorunlu bir dahinin tüm dünyayı tehdit etmeye başlaması, işin şeklini değiştirecektir.

Komedi, aksiyon, eğlence, hepsi var. Hiç sıkılmadım. Hele kilise sahnesi, mükemmeldi. İzlerseniz anlayacaksınız ve siz de güleceksiniz eminim. İzleyin derim.
Fazla mükemmeldi.
Ve Kilise sahnesinin ardından gelen finali daha da beklenmedikti kendi adıma.
Güzeldi baya.

Minions

Tek hücreli sarı organizmalar olarak doğan Minyonlar, zaman içinde gelişir ve her zaman efendilerin en çılgınına hizmet ederler. T-reks’ten Napolyon’a kadar bu efendileri elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar hizmet edecekleri kimseleri kalmayınca büyük bir depresyona girerler. Ama Kevin adlı minyonun bir planı vardır. Genç asi Stuart ve sevimli minik Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gideceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyulacaklardır. Üçlü, sonunda kendilerini yeni potansiyel efendileri, dünyanın ilk dişi süper kötüsü olan Scarlet Overkill’e götürecek olan heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar. Soğuk Antarktika’dan 1960’ların New York’una seyahat eden Minyonlar, tüm Minyonları yok olmaktan kurtarmak olan o güne kadarki en büyük sınavlarnı vermek için modern Londra’ya varırlar ve olanlar olur *-*

Aylardir bekliyordum filmi ve beklentilerimi de karsiladi. Filmin en basinda kücük Minionlarimizin eglenceli bir kisa gecmisi gösterildi. Bu gecmisi izledikten sonra Gru'ya bi helal olsun demedim degil, iyi dayanmis ufakliklarimiza. Hala sag ve hayatta :D En son efendilerininin kaybindan bir süre sonra tüm heyecanlari ölen Minionlarimizi eski sevkli, daha dogrusu cilgin&kötü efendili hallerine döndürmek isteyen Kevin'in cabalari sayesinde artik bir seyler degisecekti ve degisti! Filmin finaliyle beraber 2. bir "Minions" filmi gelmeyecegi kesinlesmis gibi oldu, tabi bu durum güzel bir final oldugu gercegini degistirmiyor. Son olarak "King Bob!"

Big Hero 6

Minionlardan sevimli olmasin bi Baymax'imiz var, kendisi filmin ana karakteri olan Hiro'nun abisi Tadashi tarafindan icat edilmis bir saglik robotu. Kisilerin sagligini iyilestirmek, düzeltmek adina yapabilecekleri sinirsiz olan saskin, dikkatli, bi o kadar da yavas siskin bi arkadasimiz. Adim adim ilerleme sahneleri kacirilmayacak cinsten :D Dahi bir cocuk olan Hiro'yu kendi bilisim üniversitesinde okumaya dolayli yoldan ikna eden Tadashi tam da basarili oldugu bir esnada basina bir seyler gelir. Bu olayin kaderin bir cilvesi olmadigini ögrenen(?!) Hiro Baymax ile isin pesine düser, isin icine Baymax'in de katkilariyla Tadashi'nin bölüm arkadaslari mucitlerde katilir ve olay bir kahramanlik filmine döner. Ejderhani nasil egitirsindeki kadar olmasa da pek güzel ucus sahneleri de mevcut animasyonda. Ama Baymax Dissiz'den daha etkileyici bir yan ana karakter ya da sevimli mi demeliyim bilemedim. Sectigim afis ise filmi izleyenlerin iyi bildikleri bir sahneyle alakali.

Son düzenleme:
Minions - 2015

Konusu:
Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula'dan, Firavun'a, Napolyon'dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi birgün yok olmuştur. Hizmet edecek bir efendi bulamayınca Antartika'da kendi hallerinde yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960'lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika'ya doğru yola çıkar. Filmin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, senaristliğini Brian Lynch yaptı.
Yorum:
Ulan minions da minions filmin %50'si resmen boştu bi ilk 5dk ortalarda 5dk birde son kısmı güzeldi.
İzlenebilir ama sırf para için yapmışlar belli O kadın filmde olmasa olurmuş yani o derece !
10/8
Trailer:

İnside Out - 2015

Konusu:
Küçük Riley için hayat, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla baştan aşağıya değişir. Orta-Batı’daki yaşamını geride bırakan Riley'ı şimdi yeni bir ev, okul ve arkadaşlar beklemektedir. Peki içindeki duyguları o ne söyler? Neşe (Amy Poehler), Korku (Bill Hader), Öfke (Lewis Black), Nefret (Mindy Kaling) ve Üzüntü (Phyllis Smith)... Riley'in zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları bu yeni hayata alışırken ufak bir kaosa neden olacaktır. Neşe, Riley’nin en önemli duygusudur ve onu hep pozitif tutmaya çalışır ama diğer duygular bu yeni hayatına uyum sağlama konusunda biraz şaşkındır...
Orijinal fikri ve yönetmenliği Pete Docter’a ait olan eğlenceli animasyonun senaristi Michael Arndt. Disney ve Pixar'ın ortak yapımı filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith ve Lewis Black gibi isimler yer alıyor.
Yorum:
İşte müthiş bir film :D Fikir felan süper üstüne sonlara doğru şimdi spoiler olmasın dedim bu nasıl animasyon :oleyo2:
Animasyon seviyorsanız izleyin kaçırmayın :good:
10/10
Trailer:

Minions - 2015

Konusu:
Tarih öncesi çağlardan beri kendilerine kötü bir efendi arayışında olan Minyonlar, Dracula'dan, Firavun'a, Napolyon'dan, Dinozorlara kadar birçok kişiye hizmet etmeye çalışsalar da, hepsi birgün yok olmuştur. Hizmet edecek bir efendi bulamayınca Antartika'da kendi hallerinde yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960'lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika'ya doğru yola çıkar. Filmin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, senaristliğini Brian Lynch yaptı.
Yorum:
Ulan minions da minions filmin %50'si resmen boştu bi ilk 5dk ortalarda 5dk birde son kısmı güzeldi.
İzlenebilir ama sırf para için yapmışlar belli O kadın filmde olmasa olurmuş yani o derece !
10/8
Trailer:

İnside Out - 2015

Konusu:
Küçük Riley için hayat, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla baştan aşağıya değişir. Orta-Batı’daki yaşamını geride bırakan Riley'ı şimdi yeni bir ev, okul ve arkadaşlar beklemektedir. Peki içindeki duyguları o ne söyler? Neşe (Amy Poehler), Korku (Bill Hader), Öfke (Lewis Black), Nefret (Mindy Kaling) ve Üzüntü (Phyllis Smith)... Riley'in zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları bu yeni hayata alışırken ufak bir kaosa neden olacaktır. Neşe, Riley’nin en önemli duygusudur ve onu hep pozitif tutmaya çalışır ama diğer duygular bu yeni hayatına uyum sağlama konusunda biraz şaşkındır...
Orijinal fikri ve yönetmenliği Pete Docter’a ait olan eğlenceli animasyonun senaristi Michael Arndt. Disney ve Pixar'ın ortak yapımı filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith ve Lewis Black gibi isimler yer alıyor.
Yorum:
İşte müthiş bir film :D Fikir felan süper üstüne sonlara doğru şimdi spoiler olmasın dedim bu nasıl animasyon :oleyo2:
10/10
Trailer:
Minyonlar ı nerede izlediniz yaw. Daha sinemaya bile gelmedi :/

Minyonlar ı nerede izlediniz yaw. Daha sinemaya bile gelmedi :/
Sinemaya geldi ama Türkiye'ye degil.

Minions - 2015

Konusu:
Yorum:
10/8
Trailer:

İnside Out - 2015

Konusu:
Yorum:
10/10
Trailer:
Scarlet olmasaydi Gru ile karsilasamazlardi, tüm bu dertleri Scarlet sardi onlarin basina. Para filmi olmasinda bir mahsur görmüyorum minionlari daha fazla görebildigim müddetce.

Sinemaya geldi ama Türkiye'ye degil.

Scarlet olmasaydi Gru ile karsilasamazlardi, tüm bu dertleri Scarlet sardi onlarin basina. Para filmi olmasinda bir mahsur görmüyorum minionlari daha fazla görebildigim müddetce.
Ya Scarletin filmdeki süresi 10dk geçmez. Oda Villan ya
Film pek beklediğim gibi değildi ben daha çok 2-3 tane Villan olur felan diye bekliyordum. 1.Villan çıkar Minyonlar yanında 2. villan gelip onu yener bizimkiler onun tarafına felan gibi [ O yüzden sonu güzeldi bir tek ] Onun dışında bana boş geldi

Siccin: Büyü Haramdır

Genç ve güzel bir kadın olan Öznur, kimsenin onaylamayacağı bir gönül macerasına tutulmuştur. Çocukluğundan beri kuzenine, yani teyzesinin oğlu olan Kudret’e aşıktır. Öznur ne yapar eder, Kudret'i beraber olmaya ikna eder. Fakat durumu içine sindiremeyen ve üstüne üstlük evli olan Kudret ilişkilerini bitirmek ister. Öznur ise ne olru olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa'ya büyü yaptırır. Bu büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır. Bu kötücül cin Nisa'yı ele geçirir. Büyüye göre, 5 yatsı vakti sonrasında Nisa ile onun kanından gelenler ölümle yüzleşecektir.
Dabbe serisine kıyasla daha gerçekçi denilebilirdi, hoşuma gitmeyen nokta. Kudret'in cami imamının yanına gidip yardım istedikten sonra hemen eline yapışması oldu. Yapmacık olmayın oğlum.
Gel gelelim, hikayeye, şu zamana kadar izlediğim en güzel cin temalı filmdi, hani başta izlemeye niyetimde yoktu da ama sonra nasıl olduysa kendimi sinemalar sitesinde gezinirken siccin 2 ye bakarken oradan da siccin e bakarken buldum ve izledim. Bu tarz diğer filmlere kıyasla, korku unsurları daha basit ve sade idi. Büyüden ziyade büyünün kurbanın üzerindeki etkisi üzerinde durulmuş.
Büyünün gereçleri için bir kaç bir şey topladığı sırada, taraktan aldığı saçların yatalak nineye ait olduğunu, çöpten aldığı pedin de Nisa'nın olduğunu düşündüm böylece, hem ölmesi gereken Nisa ve kızı ölecek, hem de hedefindeki erkeği de bu şekilde kaybedecekti. Benim bu fikrimi küçük kız Ceyda ile tek kişi üzerine yamamışlar. Aklıma hiç gelmemişti, tabi Ceyda'nın annesine "önemli bir şeyi" söyleyecekken reklam arasına girilmesi işkillendirmedi değil ama bu şekilde bir şey çıkacağını hiç düşünmezdim.
Yatalak nineyi beğendim, ne kadar konuşamasa da güzel oyunculuk çıkartmış, Nisa'nın oyunculuğu da güzeldi, kendini asmaya çalışmadan önce Ceyda'ya kenara çekil, geliyor geliyor... Şeklinde gösterdiği tepki olayın ciddiyetini alıp götürse de genel olarak güzel oyunculuk sergilemiş.
Ve gelelim benim biricik güzelim Ceyda denilen küçük kızımıza. Kendisi çok iyi oyunculuk sergilemiş, özellikle sondaki sahneyi tekrar tekrar izleyip durdum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık