Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Koleksiyoncu 2

Elena, gizli bir depoda yapılan partiye gitmek için arkadaşları tarafından ikna edilir ve bu partide kendisini, içerde eğlenenlerin biçilip, kesilip, ezildikleri kâbus gibi tuzakların içinde bulur. Bu dehşet verici cinayetler bittiğinde, Elena hayatta kalan tek kişidir. Oradan kaçmayı başaramadan bir sandığın içinde bilinmeyen bir yere götürülür.

Saçmalamanın dibine vurmuşlar iyice. İlk filmdeki gerilim de yoktu pek. Tavsiye etmem.

Whiplash

Prestijli müzik okulu Shaffer'da 1. sınıfta okuyan 19 yaşındaki Andrew Neiman (Miles Teller), hırslı bir davulcudur ve günün birinde efsaneler arasına girmeyi hayal etmektedir. Buranın en önemli orkestrasının şefi ise Terrence Fletcher (JK Simmons) adında, oldukça katı eğitim prensipleri uygulayan bir müzisyendir. Günün birinde Neiman'ın yeteneği Fletcher tarafından farkedilir ve okulun ana orkestrasına alınır. Fletcher'ın gözüne girebilmek için insanüstü bir çalışma sergileyen, ailesini ve özel hayatını bile bir kenara atan Neiman ile Fletcher'ın arasında tansiyonu hiç düşmeyecek bir öğretmen-öğrenci ilişkisi başlayacaktır.

Çok güzeldi. Bitince harbiden bitti mi diye ileri sardım.

The Imitation Game(Enigma)
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim, Savaş
İmdb Puanı: 8,3/10 - 40.659 OY
Süre: 114 dakika

Özet
Ünlü matematik dehası Alan Turing'in hayatının anlatıldığı filmde, Turing'i Benedict Cumberbatch canlandırıyor. Filmde, 2. Dünya Savaşı sırasında Almanların şifreli haberleşmelerinin kodlarını çözen Alan Turing'in Nazileri durdurma başarısı anlatılıyor.

Bence yapılabilir en iyi biyografi filmlerinden biriydi bide Benedict Cumberbatch yani bizim bildiğimiz Sherlock gerçekten muhteşem bir performansla oynamış herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

Olağan Şüpheliler

Beşi de birbirinden yetenekli ve kendi alanlarında uzman sabıkalı, basit bir kaçırma olayından sonra gözaltına alındıklarında hiçbiri olaya bir anlam veremeden boş gözlerle birbirlerine bakmaktadır. Hikayeyi araştıran ajan David Kujan Kaliforniya San Pedro Limanı'nda 27 kişinin ölümü ile sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş kişinin bağlantısı olduğunu varsaymaktadır. Elinde kalan tek canlı tanık Verbal Kint hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla kendisine aktarmaktadır fakat tüm soru işaretleri bir kişinin üzerinde yoğunlaşır: "Keizer Soze".

Ben daha önce filmin sonu hakkında spoiler yemiştim, sürekli o spoiler aklımda dolaşarak izledim, yine de filmin sonunda şaşırdım. Eğer hiç duymadıysanız bu film hakkında bir şey, kaçırmayın.

Furry

Fury, David Ayer tarafından yazılan ve yönetilen 2014 yapımı Amerikan savaş filmidir. Filmin başrollerini Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña ve Jon Bernthal paylaşmaktadır.

Ben oldukça beğendim. Tankların nasıl bir işlev gördüğüne bir parça şahit oluyorsunuz. Ve savaşın bütün acımasızlığını hissedebiliyorsunuz. Modern savaş inanılmaz yıkıcı. Gerçi savaşların içerisinde barındırdığı vahşetten dolayı makul bir tarafını bulmak neredeyse imkansız. Filmde hoşuma giden bir diğer nokta kahraman gösterilen Amerikalıların tarafını tutmak zorunda hissetmemiş olmam.

Guardians of Galaxy

Konusu
Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronan'la başı derde girer. Ronan'ın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali tüm evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer. Galaksinin Koruyucuları olarak anılan bu beşli, evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki düşmanlarına karşı ne yapacaktır?
Marvel'ın "Guardians Of The Galaxy" adlı çizgi romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Slither ve Super filmlerinin yönetmeni James Gunn üstlenirken başrol ve seslendirme kadrosunda Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper ve Zoe Saldana gibi isimler bulunuyor.

Yorum.
Aşırı tahmin edilebilir bi film olmuş. Çok büyük heveslerle izlemeye başlamıştım ama aşırı klasik yani oğlan kızı kurtarır oğlan kötüyü yener ve günü kurtarır.Pek zevk alamadım 10/6.5(farenin hatrına)

Deliver Us from Evil - 2014

Konusu:
Kendi şahsi sıkıntılarıyla boğuşan New York polis memuru Ralph Sarchie (Eric Bana), rahatsız edici ve belirlenmesi zor bir suç serisini araştırmaya başlar. Egzorsizm konusu için eğitim almış, geleneksel kuralların dışına çıkan bir rahiple (Edgar Ramirez), şehri tehdit eden korkutucu ve şeytani yaratılar ile savaşmak için beraber çalışır.

Yorum:
Şu zamana kadar izlediğim en iyi şeytan çıkartma konulu filmlerden bir tanesi. :good:

Trailer:
[video=youtube;YWDM_p68HAQ]https://www.youtube.com/watch?v=YWDM_p68HAQ&feature=youtu.be[/video]

Remember the Titans / Unutulmaz Titanlar

Denzel Washington'ın oynadığı spor ve dram içerikli inanılmaz bir film. Bu filmi bu kadar geç izlediğim için çok mutluyum. Çünkü önceden izleyip unutmak hiç istemezdim.

İzlemek isteyen olursa üst kısımda link'i attım inceleyebilirsiniz.

"İzlesem mi yea?" diyene tek cevabım: "Kaçırma!"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık