Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Narnia Günlükleri 1-2

Konusu
-1-
2. Dünya Savaşı tüm sıcaklıgı ile devam ederken, Almanlar’ın düzenlemiş oldugu son saldırıda Peter, Susan, Edmund ve Lucy, ailelerinden ayrı düşerler, ancak bir süre sonra çocuklar yeniden Ülkelerine dönmeyi başarırlar, burada bir evin içerisinde buldukları sihirli bir Gardrop, sayesinde Narnia’ adında çok güzel bir Ülke’ye giriş yaparlar, ancak şimdilik buradada Savaş ve kötülük her yerde kol gezmektedir.Ve ayrıca burada yaşayan devler, cüceler ve yaratıklar bulunmaktadır. Fakat kötücül bir Beyaz Cadı tarafından dondurulmuşturlar, Peter, Susan, Edmund ve Lucy, burada karşılarına çıkan iyi Aslan Kral’dan yardım alarak Narnia’nın üzerindeki büyüyü bozmak için ellerinden geleni yapacaktırlar..

-2-
Narnia.;nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan daha hızlı akmaktadır. Bu nedenle tren istasyonundan hareket eden Pevensey kardeşler kendilerini bir sonraki durak olan Büyücü Kral Miraz.;ın hüküm sürdüğü adada bulurlar. Şeytani ruhlu bu kralı devirebilmek ve Narnia.;nın güzel günlerini geri getirebilmek için adanın genç prensi Caspian ile birlikte güçlü Aslan.;la ittifak yaparlar. C.S. Lewis.in aynı adlı fantastik çocuk romanından uyarlanan ;The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe.; (Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap), tüm dünyada olduğu gibi Türkiye sinemalarında da olay yaratmış, bir elbise dolabının arkasında gizlenen Narnia ülkesinin göz kamaştırıcı güzellikleri, çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemişti. Macera devam ediyor ve devam edeceğe benziyor

Yorum
Tadından yenmez film serisi.Yapım yılına göre çok çok iyi bence, özellikle 2.filmi. Bu macera dolu dünyayı kaçırmayın derim.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2015)

Konusu:
Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar bundan sonra yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu başkaldırış dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.
Yorum:
Kitabına kıyasla üç filmde sönük kalsa da, efektleri ve teknolojisini gayet başarılı buldum. 7.5/10
Trailer:
[YOUTUBE]3PkkHsuMrho[/YOUTUBE]

Wood Job

İzlediğim güzel Japon filmlerinden biridir. Özellikle çekildiği yerin doğası, oyuncuların doğallığı beni çok etkiledi. Oturursun ve sıkılmadan izlersin; içinde akıl oyunları olan, yorumlar gerektirecek bir film değil. Sadece kendini filme bırak.
Fragman:
[YOUTUBE]ypQi69XGs6U[/YOUTUBE]

Tusk - 2014

Konusu:
Wallace Bryton, ilginç bulduğu kişilerin yanına giderek söyleşiler yapmaktadır. Son işinde Howard Howe adında tuhaf bir adamı görmek için Kanada'nın Manitoba bölgesine gider. Ancak Howe'un akıl almaz planlarına alet olmaktan kurtulamaz. Onu kurtarmak için en yakın arkadaşı Teddy ve onun kız arkadaşı, Wallace'a yardım etmek için yola çıkarlar.
Yorum:
Filmin türü ortada ben film hakkında hiç bir şey bilmeden izledim.
Açıkcası biraz hayal kırıklığı oldu film kötü mü ? Kötü ama türüne göre bakarsak film isteneni vermiş.
ama filmin açılışı o kadar güzeldi ki filmin ortalarına doğru gerçek türüne kayınca film gözümde bozdu :D
Film Korku - Komedi karışımı olmasa belki bir baş yapıt olurmuş. O adamın hikaye anlatmasını 2 saat dinlerdim ben
Hele sonu yok mu ? :D
10/6,5
Trailer:
[YOUTUBE]trTTjvPCLJQ[/YOUTUBE]

Rage - Orijinal adıyla Tokarev

Artık suç dünyasından uzaklaşmış eski bir suçlu, kızını Rus mafyasının kaçırması üzerine eski arkadaşlarıyla birlikte adaleti kendi başına sağlamaya karar verir...

Bu kadar sıkıcı bir film izlemedim hayatımda. Filmi izlerken sürekli dur la belki aksiyona geçer, sıkıcı olmayan bir şeyler olur diye diye 1 saatim boşa gitti. Bunun yerine inception'ı tekrar izlerdim dedim, ağlayarak uyudum.

[REC] 4: Apocalipsis (2014)

Konusu:
İtfaiye ile daireye giren genç televizyon muhabiri Angela Vidal, yaşamda kalmaya çalışır. Fakat askerlerin bilmediği kendisinin garip bir enfeksiyonun tohumlarını taşıdığıdır. Bir kaç gün izole durumda yaşaması gereken yüksek korumalı bir kurum olan karantina tesisine kaldırılır. Kıyıdan millerce uzaklıkta olan ve her tarafı sularla çevrili eski bir petrol tankeri karantina için bilhassa ayarlanmıştır.

Yorum:
3. filmden sonra böyle bir film gerekliydi zaten. İlk iki filmin devamı şeklinde olduğundan filmi beğendim.

Ne güzel, geminin infilak etmesine bir kaç dakika kalmışken ve parazitin konakçısı askeri doktor ölümcül bir yara alıp yere yığıldıktan sonra nasıl oluyor da parazit o patlamadan hiç bir şey olmamış gibi kurtulur anlayamıyorum.

Filmin amacı Angela karakterini senaryodan çıkarıp film serisini devam ettirme düşüncesiyle çekilmiş havası uyandırdı bende. Parazit denizde dururken balık yemeye çalışıyor, bakıyor bu yenecek gibi değil derhal ortamdan topuk yapıyor iyi de yaptı. Ancak devamında gelen yılan balığı afiyetle hüpletince iş artık bıkkınlık noktasına geldi.
Hemen senaryoyu da yazacak olursam;
Şimdi bu paraziti yemiş yeni konak canlı yılan balığı bu hastalığı diğer deniz canlılarına da bulaştıracak vs. Sonra bu balıklarlar vs. insanlar tarafından yakalanacak hastalıklı balıkları yiyen insanlar ve onların artığını yiyen, hayvanlar da hastalanacak, sonra olaylar domino taşı gibi peşi sıra gelecek ve tüm insanlık bu hastalığın pençesine düşecek... Mutlu son.

6/10

Trailer:
[video=youtube;0ZUNR1zxRYE]https://www.youtube.com/watch?v=0ZUNR1zxRYE[/video]

Ben böyle konusu yorum gibi şeyleri nasil editliycemi bilmediğimden veya uraşmak istemediğimden tek bir spoiler mesaj olarak gönderiyorum Filmi daha önce izlemediğim için pişman oldum gerçekten çok güzel bir filim olmuş izlemeyen varsa izlesin puan 10/9 ama sonunda yeni gezegen dediği yerde yeni bir yaşam kurmaya gidiyor sanirim orasida ayri bir dünya olucak sanirim öyle güzel filimdi

Koleksiyoncu

Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Fakat malikanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Arkin soymak için zorla girdiği evde, ev halkını esir almış psikopat bir katille karşı karşıya kalmıştır.

Güzeldi, biraz havada kaldı sonuyla beraber ama ikinciyi de izleyeceğim.

Koleksiyoncu

Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Fakat malikanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Arkin soymak için zorla girdiği evde, ev halkını esir almış psikopat bir katille karşı karşıya kalmıştır.

Güzeldi, biraz havada kaldı sonuyla beraber ama ikinciyi de izleyeceğim.
Çok enteresan tuzaklar kuruyo adam

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık