Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyisin, Hoşsun ama...

Ne gibi bir derinlik kazandı ki karakter olarak?
Derinlik gözüyle bakarsak tayfadan hiç kimse gelişim yaşamadığı gibi daha da geriye gitmiş durumdalar. Nami neden daha iyi oldu dersek, yapaylıktan çıktı diyebilirim. Önceki Nami ergenlik yapan tsundere'den başka bir şey değildi benim için. Şimdi öyle mi ama? Canısı ya mis gibi karakter.

Derinlik gözüyle bakarsak tayfadan hiç kimse gelişim yaşamadığı gibi daha da geriye gitmiş durumdalar.
Bu biraz ad hominem olmuş. Benim Nami ile ilgili söylediklerimin tayfanın geri kalanı ile alakası yok ki. Sonuçta tayfanın büyük bir kısmının derinlik kazanmaması Naminin karakter olarak gelişmediği gerçeğini değiştirmiyor. :D

Derinlik gözüyle bakarsak tayfadan hiç kimse gelişim yaşamadığı gibi daha da geriye gitmiş durumdalar. Nami neden daha iyi oldu dersek, yapaylıktan çıktı diyebilirim. Önceki Nami ergenlik yapan tsundere'den başka bir şey değildi benim için. Şimdi öyle mi ama? Canısı ya mis gibi karakter.
Big Mom arcındaki sahnelerden dolayı yani anladım. :D Zevkler-renkler hocam. Fikrine saygı duyuyorum yine de.

Bu biraz ad hominem olmuş. Benim Nami ile ilgili söylediklerimin tayfanın geri kalanı ile alakası yok ki. Sonuçta tayfanın büyük bir kısmının derinlik kazanmaması Naminin karakter olarak gelişmediği gerçeğini değiştirmiyor. :D

Big Mom arcındaki sahnelerden dolayı yani anladım. :D Zevkler-renkler hocam. Fikrine saygı duyuyorum yine de.
"Tayfadan kimse gelişim göstermediyse öyleyse neden sadece Nami?" diye sorarım ben de. :D

Aynen, özellikle o arc'ta Nami'ye olan sevgim tavan yapmıştı. :/

Lufffy, iyisin hoşsun ama keşke tayfaya üye seçerken bazılarını daha iyi seçseydin. En azından ortamlardan kaçmayan birisini seçseydin daha güzel olurdu. :)

Dragon iyisin hoşsun ama bu kadar gizemli olma be yiğidim. Arada görek yani ne bu gizem gizem gizem.

Sabo iyisin hoşsun ama... Bir süre düşündüm ve kötü bişi bulamadım galiba. Serideki en karakterli adam sensin galiba :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık