Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyisin, Hoşsun ama...

Dragon iyisin hoşsun ama bu kadar gizemli olma be yiğidim. Arada görek yani ne bu gizem gizem gizem.

Sabo iyisin hoşsun ama... Bir süre düşündüm ve kötü bişi bulamadım galiba. Serideki en karakterli adam sensin galiba :(
Teach ve adamları biraz Koala ile vakit geçirsin ben o zaman Sabo'nun tutmadığı kini görürüm.

Kan davası falan kötü şeyler.

Mihawk iyisin giderin var ama az artık güç göster be oğlum.
Shanks aynısı senin içinde geçerli be koçum yeter artık nereye kadar saklayacaksınız gücünüzü.
Zoro iyisin de fanların aşırı bağlı be sana, az daha karizmanı çizdirmen lazım ki fanlar bu kadar coşmasın.
Chopper doktorum diye geçiniyorsun ama tek bildiğin yara bandı sarmak :/
Sanji hoş adamsın ama her kadın gördüğünde anormal tepki vermen her şeyi götürüyor. poktan bir adam yapıyor seni. bunları yapma oğlum yoksa iyisin yani.
Luffy evladım sen seri başında bu kadar güç saklamazdın be koçum. Direk gösterini yapsana niye arcları uzatıyon he evladım benim. Yoksa ballı şekerli bir abimizsin, herkes tarafından da bilinen bir gerçek.

Son olarak da e.oda beye bir iki çift lafım var. Lan oğlum yeter artık şu seride gizem kasmadan olayları karanlık nokta kalmadan işle. Sonra bin bir tartışmanın içine giriyoruz çıkamıyoruz. En iyi mangaka olsanda sonlara doğru sende serinin içine edecekmişsin gibi geliyor da hadi neyse. Yoksa iyi bir kardeşimizsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık