Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Benim de tahminim Ashura veya Denjiro. Ama Ashura daha ağır basıyor.
1) Animeye her ne kadar güven olmasa da Ashura için en güçlü samuray diyorlardı
2) Denjiro Kaido ile müttefik olmuş 20 yıl. Ashura eski günlerine dönmüş haydutluk yapmış.
3)Ashura'nın geçmişteki gücünü anlatan şeyler var korkulan birisi ama Denjiro ile ilgili böyle birşey yok
Tabii yanılıyor da olabilirim zaten kesindir demiyorum. Ama Ashura sanki bir adım daha önde.
Adam 41 yıl önce oden'i yaralayabilecek kadar güçlüyken, şimdi daha da güçlendim diyor. Eğer yaş faktörü yüzünden gücü azalmamışsa bence de en güçlü kın o dur.

Anketteki en güçsüz iki kişi Zoro ve Sanji
Zoro ve Sanji, şu anki halleri ile Jinbei, İnu&Neko, Law, Drake ve Kid'i alabilecek güçteler. O yüzden en güçsüz kişiler olarak saymak zor. Zoro, Kid'den güçlü olabilir. Sanji'de Jinbei, İnu&Neko ve Law'dan güçlü olabilir. Şimdi Sanji'i küçümseyecekler; ama Law meyvesi Zeka ile doğru orantılı bir güç tipi, Sanji'nin de Battle IQ'su yüksek biri. İkisi birbirleri için iyi bir karşılaştırma
.

Zoro ve Sanji, şu anki halleri ile Jinbei, İnu&Neko, Law, Drake ve Kid'i alabilecek güçteler. O yüzden en güçsüz kişiler olarak saymak zor. Zoro, Kid'den güçlü olabilir. Sanji'de Jinbei, İnu&Neko ve Law'dan güçlü olabilir. Şimdi Sanji'i küçümseyecekler; ama Law meyvesi Zeka ile doğru orantılı bir güç tipi, Sanji'nin de Battle IQ'su yüksek biri. İkisi birbirleri için iyi bir karşılaştırma
.
Koyu yerden sonrasını okuyamadım kusura bakma reis. Gözlerim kanadı görme yetimi kaybettim yorumun geri kalan kısmını önemsiz bulduğumdan falan değil yanlış anlaşılmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık