Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
garp harbi istisna bunu kaçırmışım diğerleri durumu değiştirmiyor zaten.örgütün başı demiştim lucci cp9 başıydı spandam ise hükümetin atadığı şefti.zaten lucci spandam ilişkisi ortada.smoker loguetownda en rütbeli adamdı zaten.
cp9 un spandamın astı değil mi? Evet ortada Lucci spandam. Ne söylerse yapıyor...

Bunu dramatik hale getirmeye gerek yok denizcilerde ve dünya hükümetinde kendinden güçlü astı olan karakter çok.

Smoker bir yerde sisteme sitem ediyor her şey rütbeyle oluyor diye..

Garp'ın oğlu Luffy'nin babası dünyanın en büyük suç örgütünün lideri dünyanın en çok aranan adamı. Savaşta Luffy çoşup haki patlatınca tro ivan Dragon'u övüyor senin oğlun işte kan çekmiş tarzı birşey diyor. Mesele fizikse Shanks'ta normal insan kıvamında Roger'da Ray-san'da. Gelip Bigmam'ı Kaido'yu tokatlasa siz kimin peşinden gidiyorsunuz diye şaşırmam

Öyle deme bende bir ara düşündüm belki dragon devrimci ordusunu yönetip beynidir diye olabilecek bir şey ama tabi şimdi fırtına hava durumu gibi şeyleri de açığa vurunca adamın bir gücü olduğu belli oldu :D
Sen daha bir beyinin neler yapabileceğine tanık olmadığın için sanırım Dragonu küçümsüyorum sanıyorsun? Dragon da o beyin olsa One Piece de kimse yenemez onu...

İyide denizcilerde zibilyon tane adam var haki bilen,bunlar bilmiyorlar mı hakinin nasıl uyandırılacağını?Tashigi de haki var ama Luccide yok.Demekki bu haki özel yetenek gibi bir şey.Belki dediğin gibi bu özel yetenek olayını aşmanın bir yolunu bulmuş olabilirler ama savaş dahisi olan onca adamın yetiştiği bir kurumun bu işi çözememesi,ve güç kapasitesi belli bir kurumun çözemesi garip geliyor bana
bu dediklerin e.oda nın saçmalığı.Lucci de 1 seviye haki olsaydı tayfa şuan mezardaydı :D

Garp'ın oğlu Luffy'nin babası dünyanın en büyük suç örgütünün lideri dünyanın en çok aranan adamı. Savaşta Luffy çoşup haki patlatınca tro ivan Dragon'u övüyor senin oğlun işte kan çekmiş tarzı birşey diyor. Mesele fizikse Shanks'ta normal insan kıvamında Roger'da Ray-san'da. Gelip Bigmam'ı Kaido'yu tokatlasa siz kimin peşinden gidiyorsunuz diye şaşırmam
Normal insan var, normal insan var şimdi. Big Mam, WB vs normal insan değil, dev eniği. Rayleigh dediğin adam hayvani bir vücuda sahip, Shanks ile Garp da öyle.

Gördüğün gibi oldukça heybetli duruyorlar. Dragon'dan çok farklılar açıkçası.

Yukarıda arkadaş Spandam örneğini vermiş, hakikaten iyi yakalamış, aklıma gelmemişti.
Ben de öyle bir kurgu bekliyorum Dragon için. Buggy, Demalo Black, Spandam gibi örnekler varken, neden olmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık