Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Onu diyorum işte, güç olarak zayıf çıkacak Dragon ama Devrimcilerin beyni çıkacak, sözü geçen, emir veren ama dövüşlere bulaşmayan biri çıkacak bence. O yüzden Sabo ayarı amiral tokatlayabilecek 2-3 komutan daha bekliyorum.
Babası Garp,çocuğu Luffy ve bu adam güçsüz çıkacak he.Zor çok zor.Garp ayısı Dragon'u iyi yetiştirmiştir.:D

Aslında ben Garp'tan bir çocuk daha bekliyorum.Kayıplara karışmış olabilir ya da açıklanmamış.Garpın gençliğiyle çok az şey biliyoruz.
Güzel olur Bir tane daha Monkey olması.:ehe:

Babası Garp,çocuğu Luffy ve bu adam güçsüz çıkacak he.Zor çok zor.Garp ayısı Dragon'u iyi yetiştirmiştir.:D

Aslında ben Garp'tan bir çocuk daha bekliyorum.Kayıplara karışmış olabilir ya da açıklanmamış.Garpın gençliğiyle çok az şey biliyoruz.
Güzel olur Bir tane daha Monkey olması.:ehe:
Devlet çöker o zaman bir monkey daha kaldıramazlar haydut falan çıkıyormuş o da :D

Yav he he Mahir.Luffy'nin babas Garp'ın oğlu çok zayıf.OK KİB BY.
Biraz olgunlaştığın zaman tekrar görüşelim Baki. :)

@Millennium Wizard

Roger Garp gibiydi. Hiç vssi gösterilmediği için net göremedik ama öyle olmalı. Dragon'un yumruk attığını, tekme salladığını hayal edemiyorum ben, herkesin şahsi fikri sonuçta. :D

Karı,hatta karılar hakili ok atıyorlardı.Hatta Luffy ah acıdı diyince çünkü hakili bu oklar demişlerdi.Yani ben,buradan oraya birinin oklara haki eklediğini çıkardım.O adada en güçlüler korsan gemisine alınıyordu ve hancock'un korsan gemisinde değildi o kızlar.Demem o ki en güçlü olmayanlarda bile haki varsa be içmiş bu adadakiler derim ve o oklara önceden birinin haki eklediği tezini savunurum
Telefondan giriyorsun her hal içmiş falan :D Ama dediğinde mantık yok tez bile denmez kusura bakma.Birisi o kadar oka haki yükleyecek,5 yıl sonra 1 kişi o oku alıp hakili şekilde atacak.Op bu kadar uçuk değil.

Telefondan giriyorum:)

Peki,o adadakilerin çoğunda haki olduğu düşüncesi sana mantıklı geliyor mu?
Seride irade sonsuzdur,irade yaşar tarzı şeyler kullanılıp duruyor:)
Gutts haki yükledikten sonra kullanıcı ile baglantı kesilirse haki etkisiz hale geliyordur yoksa Haki'li kılıçlar falan satılırdı garip bir durum ortaya cıkardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık