Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevmiyor olabilirsin ama ezmek farklı sevmemek farklı ne zaman Ishoo konusu açılsa adamı gömmeye yer arıyorsun.

Mutluluklar dilerim o zaman sana.
Sen de her olaya mingo yu sıkıştırıyorsun.. Bana dediklerini kendin de yapsan keşke .. Ezmekle ilgili bir cümle bile yazmadım gülme geliyor dedim. Sen her konu da mingoyu katıp duruyorsun konuyla ne alaka da mingo ile ilgili manga sayfası atıyorsun anlamadım. Sen benden fazlaca fanısın Mingo nun artık onu anladım. Her yorum da ya da her yazı da Mingo atılmaz ki ...

Sen de her olaya mingo yu sıkıştırıyorsun.. Bana dediklerini kendin de yapsan keşke .. Ezmekle ilgili bir cümle bile yazmadım gülme geliyor dedim. Sen her konu da mingoyu katıp duruyorsun konuyla ne alaka da mingo ile ilgili manga sayfası atıyorsun anlamadım. Sen benden fazlaca fanısın Mingo nun artık onu anladım. Her yorum da ya da her yazı da Mingo atılmaz ki ...
Mingo'yu günahım kadar sevmem fanısın mı diyorsun :D
Sen fanısın diye sana takılıyorum.
Neyse anlamıyorsun zaten :S

Ben bu kadar Dof demiyorum.:D Gizli fanı herhalde, kendine bile itiraf edemiyor.

Fuji Dof'u da yener Jack'i de yener. Cracker'i de yener.:D Hele Dof'un antisi bildiğin İshho'dur. Yer çekimi o iplerin istediği gibi hareket etmesini zorlaştırır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık