Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gerçekten tutkulu bir ülke.

SBS de koyu olan yere bak, Rosa tutkulu bir ülke diyor, burada aşk iması var. Zorlama olsa böyle cevap mı gelir?
Aşk Shounen için aşırı bir şeymiymiş ? Hmm... Madem tüm mesela bu aşık oldukları söylenseydi. İlla cinsel boyutun belirtilmesi gerekmiyor arc içinde aşktan bahsedilseydi. Bu Hancock'un uğradığı kapalı istismardan daha açık :d

Attığın SBS de sence tecavüz mü var yoksa tutku mu var? İstediğin tarafsız birine okut, dünyada var olan şeyler bunlar kaldı ki manga da olmasın.

Soru: Dressrosa arkını seviyorum ve tekrar tekrar yeniden okuyorum fakat yeterince anlamadığım bir şey var. 788. bölümde Viola ve Doflamingo karşı karşıyayken neden birbirlerine "Doffy" ve "Violet" şeklinde hitap ediyorlar? O sırada akıllarından geçen ne?
Oda: Aslında bunun arkasında derin bir mana var ama korkarım ki sana söyleyemem. Gerçi bu konudan editörüme bahsettim. One Piece'in shonen bir manga olduğunu göz önüne alırsak bu yetişkin kitleye yönelik bir bilgi olduğundan bunu gizlemek istiyorum. Dressrosa gerçekten tutkulu bir ülke.

SBS de koyu olan yere bak, Rosa tutkulu bir ülke diyor, burada aşk iması var. Zorlama olsa böyle cevap mı gelir?
Japonların tutku anlayışına girersek işin içinden çıkamayız. Zamanında forumda Waz diye bi arkadaş Japonların bu konudaki kültürünü uzun uzadıya yazmıştı. Neyse, konuyu çok fazla baltaladım yeter bu kadar. Yapmışsa yapmıştır değerini küçültmez Dofinin, sırıtmaz da. Yapmamışsa da Violetin ayıbı. Onca yapılan şeylere rağmen tutku peşindeyse te allam.

La adam baba ve kardeş katili bir adam, DS'de milleti birbirine kırdırıp öldürttü tam bir pezo karakter ama hakkını veriyor yani kötü karakter olarak iyi tasarlanmış gerçekten kötü bir adam. Violet'e gelmeden daha çok şeyi var adamın.
Böyle kötü karakterlerle çapulcu tayfası arasında çok fark var.Adam Violet’e mi kaldı etrafında kadın dolu gösteriliyor açılış sahnesinde.Şu an Teach’te öyle resmediliyor.Bu karakterler kötü tamam ama ucuz işler peşinde koşmazlar güçlüler zaten herkes etrafında toplanıyor.Hani çakma Luffy vardı öyle karakterler yapar sizin düşündüklerinizi.Doffy,Bb falan ihtiyaç duymaz.Teach Bonney’e gel dedi tekme yiyince sonra kasmadı saldı mesela olayı.

Aşk Shounen için aşırı bir şeymiymiş ? Hmm... Madem tüm mesela bu aşık oldukları söylenseydi. İlla cinsel boyutun belirtilmesi gerekmiyor arc içinde aşktan bahsedilseydi. Bu Hancock'un uğradığı kapalı istismardan daha açık :d
Seri Naruto, Bleach değil ki ? Adam FB çizip hemen orada aşk anlatsın, aralarında bir şey olmuş belli ama Doffym öyle şeyler yapmaz :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık