Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doffy sama onun kolsuz olduğunu anladı, adamın halkını katletti be meteor göndermekten. Güya Doffy kötüydü :( bunlar gelene kadar Rosa müthiş ülkeydi. Mafettiler ülkeyi :(
Adam nokta atışıyla meteor indiriyordu, Doffy samanızın kuş kafesi parçalıyordu adam ne yapsın? :d Adam kendi babasına sıkmış yetmemiş Baby Five ve Violet gibi kadınları taciz etmiş, kendi halkını lime lime kesmiş, demokrasi isteyenleri part time oyuncak olarak kölesi yapmış hala Dofi sama Dofi sama .d beter olsun.

Adam nokta atışıyla meteor indiriyordu, Doffy samanızın kuş kafesi parçalıyordu adam ne yapsın? :d Adam kendi babasına sıkmış yetmemiş Baby Five ve Violet gibi kadınları taciz etmiş, kendi halkını lime lime kesmiş, demokrasi isteyenleri part time oyuncak olarak kölesi yapmış hala Dofi sama Dofi sama .d beter olsun.
@Daredewill sana havale ediyorum :D kendis de farkında da sallıyor işte şu cümleleri Rochi yazsa anlardım ama sen püğ sana :artiz:

Fujitora: Öyle şeyler gördüm ki, kendi gözlerimi kör ettim.

Ovvvv karaktere bak :oleyo2:

Dressrosa aslında Roma imparatorluğunun küçük hali Bizans gibi bir yerdi.Demokrasinin ne faydasını gördün Doffy sama halkını krallar gibi yaşatıyordu işte gelen düşmanı oyuncak yapmış. :D

Dressrosa aslında Roma imparatorluğunun küçük hali Bizans gibi bir yerdi.Demokrasinin ne faydasını gördün Doffy sama halkını krallar gibi yaşatıyordu işte gelen düşmanı oyuncak yapmış. :D
Asıl şanslı Sabo güya adamlarını aramaya geldiler, beleşe meyve yiyip gitti. Çakal Osman, yatacak yeri yok bu Oda nın Jack I şamar oğlanına çevirmese ciddi ciddi burada tartışılırdı.

@Daredewill sana havale ediyorum :D kendis de farkında da sallıyor işte şu cümleleri Rochi yazsa anlardım ama sen püğ sana :artiz:
Ben mi yanlış biliyorum aga? Doflamingo'nun Violet ve Baby Five ile münasebeti yok muydu? Dofi pisliğin teki Daysuki neyini savunuyonuz :d

Oyuncakların çoğu onun vatandaşıydı yahu :d

Fujitora: Öyle şeyler gördüm ki, kendi gözlerimi kör ettim.

Ovvvv karaktere bak :oleyo2:
Kör olmasa bide direk KK reisim... :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık