Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Cidden açmış ya la :D

Kaidou reyiz tek yeter, WB'de can çekişenleri tekler( bir ihtimal teke gitmezler diye böyle bir seçenek bıraktım ).

Son düzenleme:
Haksızlık ediyorsunuz adama. Oraya dövüşme niyetiyle gelmemişti Fuji, hemen tüm sahnelerinde bir gözlem içinde olduğu görülebiliyordu. Herkesle bir sohbet, bir muhabbet içindeydi; dinliyordu, düşünüyordu, deniyordu hep. Bir kez bile ciddileşmedi, bir kez bile ciddi kavgaya niyetlenmedi. Adamın karakteri böyle, çok düşünüp az iş yapıyor. Ama zamanı geldiğinde üzerine çok düşündüğü işi öyle yapacak ki bu adamın da diğer amirallerden eksik kalır yanı olmadığını göreceğiz güç bakımından.
+1

Fujitora'nın birilerini indirme peşinde olmadığı o kadar barizdi ki... Yani bu adamı -yapamadı, edemedi, ezik kaldı- şeklinde değerlendirenler gerçekten böyle mi düşünüyor ya da gömmek hoşlarına mı gidiyor bilmiyorum ama iki türlü de üzülüyorum adlarına. Çizilenler beyaz sayfa üzeri kara kalem çalışmasından ibaret değil ki. Fuji ile ilgili hemen her sayfa dile gelip konuşuyor adeta. Bunu gözlemlemek çok mu zor acaba ? :(

Isshou Amiraller içinde belki de en zeki olanı. Ve adamın yeteneği yer çekimi beyler, yerçekimi!

Adam ıkınmadan Dressrosa'yı havaya kaldırır (komple) istese. Bunun fragmanını da gördük gözlerimizle. Bir karakteri elestirebiliriz ama akıl- mantık çerçevesinde. Adamın yapmaya çalıştığı birşey olduğunu, düşündüğü birsey olduğunu anlamadan gömmeye çalışmak komik ve gereksiz oluyor.

Saygılar :)

Gravity

Kaidouyu kim durduracak la? Adam zaten tüm bunlara tek dalıp çıkıyor. 10 kilometreden düşüp biraz başım ağrıyor diyen adama garp istediği kadar yumruk atsın. Sengoku istediği kadar şok dalgası salsın. 2sini kaidou tek tutar.

Bu konu önceki açıldığında Denizciler demiştim.Yine Denizciler diye düşünüyorum ama eşleşme de önemli.Şimdi arkadaşın da değindiği üzere Garp Kaido'ya vursa ne işe yarayacak ya da Sengoku ? Anca Akainu ve Kizaru sağlam darbeler vurursa fayda eder.Ama şöyle de bir gerçek var

Kaido ile WB aralarında paslaşırlar Amiralleri

Anket pek adil olmamış.Bütün amiraller konurken Teach tek meyveli konmuş.Yani buradan bile hangi tarafın güçlü olduğu anlaşılabilir.Anket sahibi dengelemeye çalışmış kafasında.;)

Bir kere Garp balonunu koymak büyük bir hata.:( Garp Kaidou karşısına çıkınca bir anda patlayacaktır o yumruklarıyla beraber.
Teach yan destek olur.Meyve gücünü kapattığını diğerleri tek tek avlar.
Bu arada beyazsakalda tek başına amiral avına çıkar yakaladığını sürünecek kıvama getirir.
Geriye bir Akainu ve Sengoku kalır.Birde hızla kaçan Kizaru.
Akainu'yu Shanks tutarken diğerleri halleder.Kizaruyu da ikili sıkıştırırlarken Shanks keser.Sona Sengoku kalır dev formunda.O da dayanır biraz Buda heykeli olarak mekanı süsler sonra. :(
En sonunda ise Teach Zehahaha diye gülerek parsayı toplamaya başlar.:fool:

Kaido ile WB aralarında paslaşırlar Amiralleri , özellikle Kizaru'u.

Göreyim ben handicapsız mekanda ,Ace olmadan WB'i durduracak bir babayiğit , eline geçirdiğini bisentoya geçirir Oyaji.Öyle MF gibi eli kolu bağlı alanda adama artistlik yapmaya benzemez bu iş.
Sonuç farklı olmazdı. Akainu rahat bir şekilde Wb'yi tutardı.

Bu konu önceki açıldığında Denizciler demiştim.Yine Denizciler diye düşünüyorum ama eşleşme de önemli.Şimdi arkadaşın da değindiği üzere Garp Kaido'ya vursa ne işe yarayacak ya da Sengoku ? Anca Akainu ve Kizaru sağlam darbeler vurursa fayda eder.Ama şöyle de bir gerçek var
Abi sen ne diyorsun ya. O yumruklar Roger'ı inletmiş, Kaidou kim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık