Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Hakikatten ben bu Fuji'yi niye güçlü kabul edemiyorum. Çok pasif kaldı hemde çok. Amiral adını yerlere düşürdü, kafesi bile itemedi la.

/Kötü köpek sürüye kurt getirir./ Fuji de böyle yaptı malesef.
Akainu olsun,Kizaru olsun Aokiji olsun.Orada bu üçünden biri olsa kafes iteklemek yerine Dof'a dalacağı için ve Fujitora bunu yapmadığı için böyle geliyor sana.Ki bence yapması gerekirdi ama o kendi doğrularına çok takıldı :)

Akainu olsun,Kizaru olsun Aokiji olsun.Orada bu üçünden biri olsa kafes iteklemek yerine Dof'a dalacağı için ve Fujitora bunu yapmadığı için böyle geliyor sana.Ki bence yapması gerekirdi ama o kendi doğrularına çok takıldı :)
Fujitora'nın adalet anlayışıyla alakalı.Amirallik kurumunu biraz düşürmüş gibi oluyor :)

Ben mesela Dof'u hiç hayal edemiyorum, Akainu'ya tekme atabileceğini. Atar da olay farklı bir boyuta geçer.
Kizaru en güçlü amiral olabilir diyenler var ve az değiller. Fuji ve Akainu 10 gün dövüşebilir mi, sanmıyorum. Aokiji belki şansı biraz el verse Akanu'yu alacak bir gücü varmış ki, 10 gün sürmüş.
Akainu, Aokiji'yi yener. Aokiji, Kizaru'yu yenebilir. Kizaru, Akainu'yu yenebilir. Fuji ise hepsine yenilir gibi geliyor.

Ben artist deli dolu adamları daha çok seviyorum. Hani Fuji liseye gidip de ortaokullu bebelerin ona diklendiği bir tip gibi kaldı ortada. Gücü var ama yok.:) Ciddi bir durumunu görürsem fikrim değişebilir.

Ben mesela Dof'u hiç hayal edemiyorum, Akainu'ya tekme atabileceğini. Atar da olay farklı bir boyuta geçer.
Kizaru en güçlü amiral olabilir diyenler var ve az değiller. Fuji ve Akainu 10 gün dövüşebilir mi, sanmıyorum. Aokiji belki şansı biraz el verse Akanu'yu alacak bir gücü varmış ki, 10 gün sürmüş.
Akainu, Aokiji'yi yener. Aokiji, Kizaru'yu yenebilir. Kizaru, Akainu'yu yenebilir. Fuji ise hepsine yenilir gibi geliyor.

Ben artist deli dolu adamları daha çok seviyorum. Hani Fuji liseye gidip de ortaokullu bebelerin ona diklendiği bir tip gibi kaldı ortada. Gücü var ama yok.:) Ciddi bir durumunu görürsem fikrim değişebilir.
İnşallah Greenbull aranan kandır :) Fujitoranın bu özelliği başkasını fanı da yapabilir aslında :)

Haksızlık ediyorsunuz adama. Oraya dövüşme niyetiyle gelmemişti Fuji, hemen tüm sahnelerinde bir gözlem içinde olduğu görülebiliyordu. Herkesle bir sohbet, bir muhabbet içindeydi; dinliyordu, düşünüyordu, deniyordu hep. Bir kez bile ciddileşmedi, bir kez bile ciddi kavgaya niyetlenmedi. Adamın karakteri böyle, çok düşünüp az iş yapıyor. Ama zamanı geldiğinde üzerine çok düşündüğü işi öyle yapacak ki bu adamın da diğer amirallerden eksik kalır yanı olmadığını göreceğiz güç bakımından.

Garp tamam güçlüdür ama Amiral üstü olarak görmek ne kadar doğru, bu adamın öyle ahım şahım gücü olsa Blackbeard'i Marineford'da rahatça tokatlardı, demek ki bir Amiralden çok daha güçlü değil.

Garp yanında Sengoku'da varken, böyle bir fırsat ile beraber Blackbeard'i yenmeyecekte ne zaman yenecekti ?

Son düzenleme:
Yonko lar dedim ama tamamen big mom bagli big mom shanks veya kaido gucunde cikarsa baya zarar gorerek yonko lar alır. Big mom balonsa amiraller rahat alır.

Bazı şeyler senaryo gereği. Garp orada final boss'u mu paketleseydi?
İşte bak ben bunu anlatmaya çalışyordum Akainu vs. Tümen komutanları konusunda ama anlaşılmadı, madem öyle Blackbeard > Sengoku & Garp diyorum, belki anlaşır o zaman. Şayet anlaşılmıyorsa haksızlık olmasın diye Blackbeard'de Garp ve Sengoku ile denk dövüşüyor diyebilirim.

İşte bak ben bunu anlatmaya çalışyordum Akainu vs. Tümen komutanları konusunda ama anlaşılmadı, madem öyle Blackbeard > Sengoku & Garp diyorum, belki anlaşır o zaman. Şayet anlaşılmıyorsa haksızlık olmasın diye Blackbeard'de Garp ve Sengoku ile denk dövüşüyor diyebilirim.
Garp seride en sevdiğim karakterdir ama bende orada neden saldırmadı çözemedim. Oda'nın saçmalıkları diyip geçiyorum :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık