Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
O değil de Garp amiral değil (rütbe anlamında) tek meyveli Teach de yonkou değil. @kadir t. Yonkou vs Amiral değil de denizci büyükleri vs bazı önemli korsanlar olmuş bu.

Kızma la takılıyorum öyle :(
Kızmadım ama hatırlattığın iyi oldu karşı saldırıyı Mihawk konusunda yapmaya karar verdim. :(

Hepsini alıntılayamayacağım şu an.
Valla ben Garp yonko ayarı değildir diyorum.Amiral alabilir.Amiral alacağı gibi Marco'yu da alabilir ama yonko seviyesi değil şu an bana göre.

Beyazsakalın yediği mızraklar,Squardonun kılıcı mermiler hepsi etkilidir.Süs niyetine almadı herhalde o yaraları.Zaten bb tayfası sıktıktan sonra ölüyor adam.Etkisi olmasa onlar ateş etmez.

Ayrıca akainu 2-3 dakika içinde ayağa geri kalkmıyor.Ne kadar yattığı belirsiz.Birkaç sayı sonra gözüküyordu yanılmıyorsam.

Yahu benim anlamadığım, yaşlı ve hasta haliyle Beyazsakal amiral üstü görülüyor da ona denk olduğu bilinen yaşlı ve sağlıklı Garp niye "anca amiral seviyesi" görülüyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. :(

Kızmadım ama hatırlattığın iyi oldu karşı saldırıyı Mihawk konusunda yapmaya karar verdim. :(
Tenhada kıstırırım seni.

Yahu benim anlamadığım, yaşlı ve hasta haliyle Beyazsakal amiral üstü görülüyor da ona denk olduğu bilinen yaşlı ve sağlıklı Garp niye "anca amiral seviyesi" görülüyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. :(
Luffy tek yumrukta yamulttuğu için olabilir.

Wb'ye vursa gıdıladı falan der herhalde.

Hadi amiral seviyesi görülse de iyi. Öpüp başımıza koyarız.
Adam diyor ki Garp Kaido'ya vursa Kaido etkilenmez. Cidden şaka gibi.
Bunu diyebilmek ya troll işidir ya da bilemiyorum.

Hadi amiral seviyesi görülse de iyi. Öpüp başımıza koyarız.
Adam diyor ki Garp Kaido'ya vursa Kaido etkilenmez. Cidden şaka gibi.
Bunu diyebilmek ya troll işidir ya da bilemiyorum.
Hayır artı olarak Kaido'nun dayanıklığını neye bağlı onuda bilmiyoruz . Meyveden olabilir,eğer ölümsüz ise ölümsüzlüğünden olabilir. Gerçekten dayanıklılık,tanklık için örnek vermem gerekirse Morgan'ın baltası ile Garp'ı kesmesine rağmen hiç bir şey olmamış gibi devam etmesidir .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık