Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Gerçekten dağları parçaladı mı yoksa çok çalıştığı için mi öyle bir benzetme yaptı, emin olamayız. Chinjao, Garp'ın bu lafı sonucu gülüyor. Zoro'da 8 dağ 9 deniz, ne olursa olsun keserim diyor. Yani çok takmamak gerek :D

Ölümsüzlük Roger'e bile söker, işin ucunda Oda varsa. Oda bir kere Ölümsüz dedi, daha tartışmaya gerek yok. Öyle Marco'ya vurmakla güç gösterisi olmuyor. Marco meyvesi olmasa Kizaru'ya en az 20-30 kere ölmüştü, Garp'ın, Marco'yu bir yumrukla yere sermesi mi değerli oldu :D Geçiniz o işleri, belki genç Garp olsaydı hak verirdim, en azından canını acıtır derdim ama bu haliyle en fazla çatapat oluyor :(
Yahu daha neyinden emin olamayacağız, adam kendi ağzıyla parçaladım diyor. Sen yalancı mı diyorsun Garp'a? :(
Zoro, Mihawk kılıç kullanan adamlar ve büyük kesiş atınca anca ikiye bölerler, bu herif parçalamış ve bir alet edevat olmadan, sadece yumruklarıyla yapmış. Beyazsakal bile meyvesiyle ufacık adayı ikiye bölünce vay anam vay naraları yükseliyor. O yumrukların nasıl bir yıkım gücü olduğunu var sen düşün, nasıl bir şok dalgasıyla vesaire yapıyorsa artık.

Bahsettiğin adam Marco yahu. Kizaru ile kapışmış adam başa baş. Marco dediğin meyvesiyle kaim zaten, meyve olmasaydı ne demek. Bu adam magmayı durduruyor, ışınları durduruyor ama Garp'tan tek yumruk yeyince yere çakılıp kalıyor. Ve o da çok basit bir yumruk. Sırf ben de buradayım demek için atılmış. Ona rağmen, meyvesine rağmen Marco canı yanarak yere gömülüyor yahu. Ne demek kıymetsiz yumruk. O açıkça bir mesaj mangakadan, bu herif tehlikeli diye.
Ayrıca ölümsüzlük meselesinin aslı nedir bilmiyoruz. Ölümsüz olsa bile etkisiz hale getirilemeyecek de değil. Nihayetinde bu adamı 18 kere yakalamışlar, yani etkisiz hale getirmişler. bu dövüşte de illa ölmesine gerek yok, etkisiz hale geldi mi yeter.

Rayleigh'in yaşlı hali Kizaru karşısında terliyorsa Garp'ın bunamış hali de en fazla bir Akainu eder. :(
O yüzden kendinizi kandırmayın.
Dünyanın en güçlü adamı ve varlığı var yonko tarafında.Meyve iptal eden meyve var.
4 yonkonun her biri teke tekte amiralleri yakaladığında direk komaya sokar.Akainunun bile yarı ölü Wb karşısında şaftı kaydığı düşünülürse. :( Amirallerin birlik içinde stratejik çalışması lazım ancak kazanabilmeleri için.
Yani illa amiralleri olduğundan güçsüz gösterip Dof'a aldıracaksın değil mi Doftioner başı. Tamam alır Dof alır. :(

Normalde amiraller derdimde Dünyanın eski en güçlüsüyle yeni en güçlüsünün aynı takımda olması beni younko ya itiyor. Kaidoyu gördükten sonra BigMom'ı da hayvan bekliyorum.

Rayleigh'in yaşlı hali Kizaru karşısında terliyorsa Garp'ın bunamış hali de en fazla bir Akainu eder. :(
Dünyanın en güçlü adamı ve varlığı var yonko tarafında.Meyve iptal eden meyve var.
4 yonkonun her biri teke tekte amiralleri yakaladığında direk komaya sokar.Amirallerin birlik içinde stratejik çalışması lazım ancak kazanabilmeleri için.
Garp aktif birisi.Rayleigh gibi 20 yıl boyunca karı kızla takılıp içmemiş. :/ MF'den bile Garp'ın amirallerden ayrı bir konumda olduğunu anlayabiliriz. Garp Marco'ya yıldızları saydırdığında askerler "Elimizdeki en güçlü muhafız harekete geçti" gibisinden tepkiler veriyorlardı. Bu adamın Wb gibi kalbi de teklemiyor.Hiçbir sağlık sorunu yok.Daha fazlasını beklememiz çok yanlış olmaz.

Adam tek bir hareketle tüm Mf'yi sessizliğe boğuyorsa o adamdan korkulur arkadaş. :)

@ch3rl0b11n

Bu konudaki yorumlarınla birlikte gözümdeki değerin artmaya devam ediyor çerlo, adamsın. :a:

Yani illa amiralleri olduğundan güçsüz gösterip Dof'a aldıracaksın değil mi Doftioner başı. Tamam alır Dof alır. :(

:confused: Yazının herhangi bir yerinde Dof dolaylı yada dolaysız geçti mi yahu.Valla sana bu aralar birşeyler oldu korkmaya başladım.Olmadık anlamlar çıkarma kendine gel lütfen.

Garp aktif birisi.Rayleigh gibi 20 yıl boyunca karı kızla takılıp içmemiş. :/ MF'den bile Garp'ın amirallerden ayrı bir konumda olduğunu anlayabiliriz. Garp Marco'ya yıldızları saydırdığında askerler "Elimizdeki en güçlü muhafız harekete geçti" gibisinden tepkiler veriyorlardı. Bu adamın Wb gibi kalbi de teklemiyor.Hiçbir sağlık sorunu yok.Daha fazlasını beklememiz çok yanlış olmaz.

Adam tek bir hareketle tüm Mf'yi sessizliğe boğuyorsa o adamdan korkulur arkadaş. :)

@ch3rl0b11n

Bu konudaki yorumlarınla birlikte gözümdeki değerin artmaya devam ediyor çerlo, adamsın. :a:

Yahu madem bu adam o kadar güçlü daha serinin başlarında Morgan nasıl kesiyor bu adamı.Nerde bunun zırhı nerde hakisi.Millet uykusunda Ace tekliyor öbürünün boynunda kılıç kırılıyor bizim beyefendi yaralanıyor.Abartmayın şu adamı.Gençliği de şaibeli ama yaşlılığında abartmayın bari.Şu an bir yonko olacak çapı yok.Shanks'ı görünce delleniyor ama ona bile dalamıyor Akainu'yu geçtim korsana bile saldıramıyor.Şimdi kafasına göre hareket edemez demeyin.Sengokuyu hiç sallamayan bir adam bu.

4 yonkonun her biri teke tekte amiralleri yakaladığında direk komaya sokar.Akainunun bile yarı ölü Wb karşısında şaftı kaydığı düşünülürse. :( Amirallerin birlik içinde stratejik çalışması lazım ancak kazanabilmeleri için.
Wb yi yarı ölü hale Akainu getirdi,Wbnin şaftı kaydı neden anlamak istemiyorsun.Denizcilerin topları mermileri ne yapar Wbye allasen.

Akainunun bile yarı ölü Wb karşısında şaftı kaydığı düşünülürse
1- Yarı ölü olsa bile bahsettiğimiz kişi dünyanın en güçlü adamı .
2- Darbeleri yedikten sonra 2-3 dk içinde tekrar aktif savaş pozisyonuna giren kişide Sakazuki maalesef.
3- Nasıl WB için negatif şeyleri ekleyebiliyorsak,Sakazuki'ye arkasından saldırmasını da Sakazuki'ye negatif olarak ekleyebiliriz(K.Hakiyi işin içine katabiliriz ama K.Hakilik bir durum değildi bana göre)

Ayrıca Episode 0'da Garp hakkında ufak ipuçları var.(Her ne kadar manga ile alakası olmasa da geçmişi anlattığı için en azından,ufakta olsa etkisi vardır diye düşünüyorum.) Tsuru'nun repliği "Biner,binmez gemileri kıracaksın", Marineford'un yarısı yok olduktan sonra bir askerin repliği "Hey !. Koramirali buradan hemen uzaklaştırın." daha öncede söylediğim gibi her ne kadar filmde olsa bence Garp'ın yıkıcı bir gücü var .

:confused: Yazının herhangi bir yerinde Dof dolaylı yada dolaysız geçti mi yahu.Valla sana bu aralar birşeyler oldu korkmaya başladım.Olmadık anlamlar çıkarma kendine gel lütfen.

Yahu madem bu adam o kadar güçlü daha serinin başlarında Morgan nasıl kesiyor bu adamı.Nerden bunun zırhı nerde hakisi.Millet uykusunda Ace tekliyor öbürünün boynunda kılıç kırılıyor bizim beyefendi yaralanıyor.Abartmayın şu adamı.Gençliği de şaibeli ama yaşlılığında abartmayın bari.Şu an bir yonko olacak çapı yok.Shanks'ı görünce delleniyor ama ona bile dalamıyor Akainu'yu geçtim korsana bile saldıramıyor.Şimdi kafasına göre hareket edemez demeyim.Sengokuyu hiç sallamayan bir adam bu.
Başka bir üye şunu yazsın da bari sen yazma be hacı. :( Kendi ağzınla şu anki hali en fazla Akainu eder diyorsun ama şu paragrafında ise Garp'ı resmen sıradan bir koramiral seviyesi gibi yazıyorsun aynı zamanda. :S

Bak denklem çok basit.Birçok yönden açıklama yapabilirim ama tek ve basit bir örnek vereceğim sana. Bu Marco kardeşimiz magma olsun, ışın olsun hepsine çok güzel kafa attı,Hakan Şükür'e taş çıkartacak cinsten hem de.Bu saldırılarda bile bana mısın demeyen adam Garp'ın tek yumruğuyla feleği şaşmış bir şekilde oturdu yerine.Amiraller bile aktif savaşırken şevkleri kırılmayan adamlar Garp'ın hamlesinden sonra o kadar bozuldular ki Wb araya girip onlara cesaret vermek zorunda kaldı.Böyle bir adama çöp muamelesi çekmek de nedir? :S

Kusura bakma, son derece yanılıyorsun bu konuda. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık